Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Pablo, Silver ja joel

Go down 
+2
Elvis_Kaiv
Pisike
6 posters
AutorTeade
Pisike




Postituste arv : 26
Join date : 19/03/2010

Pablo, Silver ja joel Empty
PostitaminePealkiri: Pablo, Silver ja joel   Pablo, Silver ja joel EmptyKolm Märts 24, 2010 5:12 pm

Sinu IG nimi : Diego Mendez
Süüdistatava(te) IG nimi : pablo mingi ja Silver Crime ja Joel Crime
MIs ta(nemad) tegi(d)? (Täpsemalt mis seal toimus ) : lampi tulid sisi need relva gängsterid (ESF) ja tirisid autost välja, ega jätnudki võimalust vastu hakata. Haarasid vöölt pumba, eriti RP ju? Ma oleks sellega siis nõus, kui nad teeks siis koguaeg, kui keegi lähedal /do pump vööl, et politsei ka teaks, kuid ei. Tegin /teata aga hujatki siis midagi tehti, kuna admin oli ju ka tegevuses ning tegi nRP. nad tegid siis powerit edasi, kuni ma lõpuks hakkasin ka vastu nRP tegema. Kuid jah, selle asemel, et pablo ja Joel Ajaili panna, pandi taaskord mind, siis viskas mul küll selle serveri adminite võim üle ning ütlesin kõik välja, mis ma arvan sellest. Kui abi vaja, siis adminid ei aita, kuid midagi teed, siis kohe Ajail ja släp, selle asemel, et uusi õpetataks neid aind släpitakse ja jailitakse. Ainuke admin, kelle peale saab loota on ainult Kasper. Teised adminid on küll ainult Apoweri peal väljas. ning kogu asi lõppes selelga, et ma sain bänni.
Aeg : 16:40-17:05(banni saamise aeg)
Pilt ; Video : Mõttetu panna, kuna siin serveris adminitele midagi ei teha. Vb, kui Kasper teeb, kuid teiste peale pole siin küll loota.

Ning ärge hakake selel fraktsiooniga ka vaeva nägema, kuna ma quited ka nüüd siit serverist, kui uut admin tiimi ei valita, kes tegeleks RP´ga ja aitaks, mitte aind aPoweri peal väljas ei oleks. Või, kui nad mõistuse pähe võtavad. Ootan vastust asinult Kasperilt ja Stacylt, kuna teistelt pole lootustki midagi tarka kuulda. Ning väikse soovitus adminitele, serverisse ei tulegi eriti RP´jaid, kui te nRP´jaid ei õpeta vaid aind jailite.

Soojad tervitused Diegolt.
Tagasi üles Go down
Elvis_Kaiv

Elvis_Kaiv


Postituste arv : 309
Join date : 28/02/2010
Age : 27
Asukoht : Valga

Karakter
IC Nimi: Elvis_Kaiv
IC Amet: Yakuza

Pablo, Silver ja joel Empty
PostitaminePealkiri: kaaebus   Pablo, Silver ja joel EmptyKolm Märts 24, 2010 5:24 pm

Ise hakkasid roppetma said hoiatuse aga ikka roppendasid edasi
Tagasi üles Go down
Pisike




Postituste arv : 26
Join date : 19/03/2010

Pablo, Silver ja joel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pablo, Silver ja joel   Pablo, Silver ja joel EmptyKolm Märts 24, 2010 5:25 pm

Elvis_Kaiv kirjutas:
Ise hakkasid roppetma said hoiatuse aga ikka roppendasid edasi

Ma minuarust kirjutasin, et ei taha teiste arvamust kuulda, eriti veel nende, keda seal ei olnud. Ning ma loodan, et rohkem ei vasta need, kes kuulsid aind /o juttu ning ei jaga õieti RP´d.
Tagasi üles Go down
Pablo
Admin
Pablo


Postituste arv : 788
Join date : 24/02/2010
Age : 32
Asukoht : Tartu

Karakter
IC Nimi: Pablo Francisco
IC Amet: Kaitsepolitsei

Pablo, Silver ja joel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pablo, Silver ja joel   Pablo, Silver ja joel EmptyKolm Märts 24, 2010 5:27 pm

Lampi tulime? Sa rammisid enne meie autot ja põgenesid siis politsei ees..
Mina pumpa ei võtnud..ma ei võtnud ühtegi relva mitte kuskil!

Power? Kui /proovi on power, siis olen tõesti eksinud..

Kasutasin ju /proovi ukse avada ja mehe autost välja tirida kuid ebaõnnestus
Siis ootasin, sa ei teinud ju midagi... ja panin /proovi akna puru lüüa ja mehe välja tirida ja õnnestus

Siis rääkisime sinuga, mina poleks tõesti Joeli asemel relva võtnud..kuna sa vabatahtlikult autosse ei tulnud, siis tegin jälle
/proovi mehel kätest haarata ja autosse tirida kuid ei õnnestunud
jälle sa ei teinud mitte midagi, kui vaid ootasid.
Seejärel tegin /proovi mehe uimaseks lüüa ja autosse viia ja õnnestus
Peale seda hakkasid sa lihtsalt meid peksma ja ei teinud RP kaasa..ma kasutasin veel peale seda isegi sind lüües /me tõstab rusikad ja võtab hoogu, et meest lüüa
Kui sa mind lõid, panin /me sai viga /me on verine

Ütle mulle, kus on power või nonrp?
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Pablo, Silver ja joel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pablo, Silver ja joel   Pablo, Silver ja joel EmptyKolm Märts 24, 2010 5:36 pm

hahaha...Kirjutaks siis endast kah natuke...Mitu korda /proovi...Käed seljataga raudus ja ronid üle aedade...Pole sa midagi nii süütu poisuke.
Bannisin mina- Ropendasid OOC pidevalt, kogusid 2 warni, said kicke ning lõppeks oli ka aeg ruuteri bann panna- Nagu ise ütlesid, Pane 2 warni veel. Nüüd vist pole põhjust siin ulguda ise midagi valesti ei teinud...alati oli sul mingi probleem.
Mina unbanni igatahes ei tee.
Tagasi üles Go down
Pisike




Postituste arv : 26
Join date : 19/03/2010

Pablo, Silver ja joel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pablo, Silver ja joel   Pablo, Silver ja joel EmptyKolm Märts 24, 2010 7:06 pm

Olen ma palunud unban? Ning see /proovi, sellega ei jätagi sa ju mitte mingit võimalust mul vastu hakata. Ning miks sa siis ei topind Joeli Ajaili, et relv valest kohast? Ma vastan ise, sellepärast, et ta sinu fraktsioonist ning muidu võib fraksist veel lahkuda. ning tõesti ajab närvi, kui adminitel on kõik lubatud ning tavamängijad kannatavad. Niiet ärge nutke.
Tagasi üles Go down
Pablo
Admin
Pablo


Postituste arv : 788
Join date : 24/02/2010
Age : 32
Asukoht : Tartu

Karakter
IC Nimi: Pablo Francisco
IC Amet: Kaitsepolitsei

Pablo, Silver ja joel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pablo, Silver ja joel   Pablo, Silver ja joel EmptyKolm Märts 24, 2010 7:11 pm

Relv valest kohas? Kuidas saab üks inimene nii palju vinguda...
Politsei ei pane koguaeg /do sada relva on vööl
Maffia võtab mp5 või dual uzid põuest

Miks siis Joel peaks nüüd ma ei tea mida tegema? Sellist reeglit pole, seega ei saa karistada..

Ja ei saa /proovi vastu ? mul mõlemal korral esimene ebaõnnestus. Sa oleks saanud teha mis tahes...
Politsei teeb sinu jutu järgi siis koguaeg powerit. Hakkan neid ajailima koguaeg????
Tagasi üles Go down
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

Pablo, Silver ja joel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pablo, Silver ja joel   Pablo, Silver ja joel EmptyKolm Märts 24, 2010 7:23 pm

/proovi vastu saab ka /prooviga
nt /proovi vastu hakata vms....
Tagasi üles Go down
Pisike




Postituste arv : 26
Join date : 19/03/2010

Pablo, Silver ja joel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pablo, Silver ja joel   Pablo, Silver ja joel EmptyKolm Märts 24, 2010 8:44 pm

omfg, teate, teie ühe kuu RP´jatega täiesti mõttetu vaielda. Mõtlete, et kui olete adminid, siis on lubatud rohkem ning olete mingid ullud bossid. Tra sa vaatad ka, kui suur see shotgun on? See oli suht sama pikk, kui ta jalg. Hujat sa sellist asja märkamatult vööl hoiad. Niiet mine nuta patja, kui midagi ei meeldi. Ma tean, et neile väike serverite adminitele ei meeldi, kui juletakse teha teema või kaevelda.
Tagasi üles Go down
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

Pablo, Silver ja joel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pablo, Silver ja joel   Pablo, Silver ja joel EmptyKolm Märts 24, 2010 9:24 pm

Esiteks, mõtle ka ise midagi välja.
Teiseks, miks kuradi ''ühe kuu RP'jad''???
Kolmandaks, see on just hea kui keegi julgeb teiset kohta kaebuse teha...
Neljandaks, ei ole see shotgun nii suur midagi... Very Happy
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Pablo, Silver ja joel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pablo, Silver ja joel   Pablo, Silver ja joel EmptyKolm Märts 24, 2010 9:35 pm

Sellise mehe kohta nagu see pisike peab mainima et ta kuradi sarnane sllele angelinale...Vingub isegi selle pärast et maitea...autopoes oli auto kaks sendimeetrit vasakule poole viltu ning see ei sobi kohe üldse.
Mis kuradi sama franktsiooni jutt sul käib...Ma küll mendina trahvin ka enda alluvuses olijaid...
Ja muide...Ka foorumis ei ropentata
Tagasi üles Go down
Pablo
Admin
Pablo


Postituste arv : 788
Join date : 24/02/2010
Age : 32
Asukoht : Tartu

Karakter
IC Nimi: Pablo Francisco
IC Amet: Kaitsepolitsei

Pablo, Silver ja joel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pablo, Silver ja joel   Pablo, Silver ja joel EmptyKolm Märts 24, 2010 10:15 pm

Seda, et kui Silver on admin, siis ta politsei omi ei karista ja mina adminina ei karista ESF omi. Rasmus on DM ees vangis olnud minu poolt ja keegi veel? Släppinud olen enda omi. Kõik saavad üht moodi kohtlemist..

Politseil on ju ka pump vööl, m4, sniper Very Happy Selle kohta pole reeglit lihtsalt. See on ka ainus asi mille kallal sa vingud siin..nagu väike laps. Oleks, siis et sa ise oleks ideaalne! ''Kui nemad ei tee RP, siis teen ka mina nonRP'' Kuigi teised teevad RP'd täpselt reeglite järgi ja sina hakkad lihtsalt lollitama... Tee vähemalt sina RP ja tule siis kaebama..

(muide Angelina ütles täpselt sama lause SF'is) xD
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Pablo, Silver ja joel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pablo, Silver ja joel   Pablo, Silver ja joel EmptyNelj Märts 25, 2010 7:55 am

Pisike kirjutas:
Sinu IG nimi : Diego Mendez
Süüdistatava(te) IG nimi : pablo mingi ja Silver Crime ja Joel Crime
MIs ta(nemad) tegi(d)? (Täpsemalt mis seal toimus ) : lampi tulid sisi need relva gängsterid (ESF) ja tirisid autost välja, ega jätnudki võimalust vastu hakata. Haarasid vöölt pumba, eriti RP ju? Ma oleks sellega siis nõus, kui nad teeks siis koguaeg, kui keegi lähedal /do pump vööl, et politsei ka teaks, kuid ei. Tegin /teata aga hujatki siis midagi tehti, kuna admin oli ju ka tegevuses ning tegi nRP. nad tegid siis powerit edasi, kuni ma lõpuks hakkasin ka vastu nRP tegema. Kuid jah, selle asemel, et pablo ja Joel Ajaili panna, pandi taaskord mind, siis viskas mul küll selle serveri adminite võim üle ning ütlesin kõik välja, mis ma arvan sellest. Kui abi vaja, siis adminid ei aita, kuid midagi teed, siis kohe Ajail ja släp, selle asemel, et uusi õpetataks neid aind släpitakse ja jailitakse. Ainuke admin, kelle peale saab loota on ainult Kasper. Teised adminid on küll ainult Apoweri peal väljas. ning kogu asi lõppes selelga, et ma sain bänni.
Aeg : 16:40-17:05(banni saamise aeg)
Pilt ; Video : Mõttetu panna, kuna siin serveris adminitele midagi ei teha. Vb, kui Kasper teeb, kuid teiste peale pole siin küll loota.

Ning ärge hakake selel fraktsiooniga ka vaeva nägema, kuna ma quited ka nüüd siit serverist, kui uut admin tiimi ei valita, kes tegeleks RP´ga ja aitaks, mitte aind aPoweri peal väljas ei oleks. Või, kui nad mõistuse pähe võtavad. Ootan vastust asinult Kasperilt ja Stacylt, kuna teistelt pole lootustki midagi tarka kuulda. Ning väikse soovitus adminitele, serverisse ei tulegi eriti RP´jaid, kui te nRP´jaid ei õpeta vaid aind jailite.

Soojad tervitused Diegolt.

Tere, alustaks sellestr,et kas tahad siis unban saada või ei? Very Happy Nii...siis võid igal juhul väga kindel olla,et ka adminid saavad oma karistuse,nagu ka tavamängijad,kui tehakse midagi valesti. Antud juhul aga saan aru,et asi on vaid selles,et relv oli nn vales kohas? Sellega on nüüd asi selline,et minu teada seda reeglites sees küll pole,aga samas tõepoolest väga loogiline,et selliseid suuri asju vöölt võtta ei saa.
Midagi valesti aru sain,siis anna teada.
Aga muidu Pablo jutus /proovi cmd-de kohta on kõik õige ja power see kindlasti pole. Vastu annab vabalt hakata samuti /proovi-ga.

// Kustutasin teemasse mitte puutuvad postitused!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pablo, Silver ja joel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pablo, Silver ja joel   Pablo, Silver ja joel Empty

Tagasi üles Go down
 
Pablo, Silver ja joel
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Silver..Roman
» KAEBUS silver- Ja Joel_Crimele
» Kaebus Silver Crime
» Silver Crime
» Silver Crime ja Madis Simon

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: