Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Silver Crime ja Madis Simon

Go down 
3 posters
AutorTeade
Angelina




Postituste arv : 96
Join date : 14/01/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

Silver Crime ja Madis Simon Empty
PostitaminePealkiri: Silver Crime ja Madis Simon   Silver Crime ja Madis Simon EmptyPüh Veeb 07, 2010 12:36 am

Nii süüdistan Silverit nonrp narko andmises . Ma istusin kiirabi auot tagaosas ning mind ravis sander . Ja järsku sõitis auto kõrvale silver ja andis mulle 10 g narkot läbi auto seina . ( see on nonrp ) Ning sellest tulid mul suured jamad .
esiteks tuli see madis minuga vinguma ja lampi läbi otsima . Siis ma hakkasin eest ära jooksma tiirutasin seal ringi ning vaatan et madis jäi seisma ja mulle tuli wanted kuigi ta ei teadnud mu nime . ja lõpuks hakkas ta mind tazema . Kuigi ta enne ei kasutanud /me võtab tazeri vöölt vms . Siis üritas ta mind autosse tirida mitu korda aga sain lahti ja autopoejuures kasutas ta me ja tazes ning kirjutas /me paneb käed raudu ( See on ju power enne tuleb /proovi ka teha ikka . Ja ta siis ma ei võtnud seda arvesse kuna see pli power ning avasin autoukse ja huppasin välja ja sain haavata . Kui välja sain hakkasin mente peksma ja mulle öeldi et sa ei saa lüüa kui käed raudus kuigi see on võimalik . Kõige lõpuks lästi mind maha ning kuna selle nonrp wantedi panemisega läks mul 1000 kr ja sain 600 sec .
Selle tüübiga tuleb midagi ette võtta .
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Silver Crime ja Madis Simon Empty
PostitaminePealkiri: Tere   Silver Crime ja Madis Simon EmptyPüh Veeb 07, 2010 1:24 am

Tsiteerin: :

Nii süüdistan Silverit nonrp narko andmises . Ma istusin kiirabi auot tagaosas ning mind ravis sander . Ja järsku sõitis auto kõrvale silver ja andis mulle 10 g narkot läbi auto seina . ( see on nonrp ) Ning sellest tulid mul suured jamad .
esiteks tuli see madis minuga vinguma ja lampi läbi otsima . Siis ma hakkasin eest ära jooksma tiirutasin seal ringi ning vaatan et madis jäi seisma ja mulle tuli wanted kuigi ta ei teadnud mu nime . ja lõpuks hakkas ta mind tazema . Kuigi ta enne ei kasutanud /me võtab tazeri vöölt vms . Siis üritas ta mind autosse tirida mitu korda aga sain lahti ja autopoejuures kasutas ta me ja tazes ning kirjutas /me paneb käed raudu ( See on ju power enne tuleb /proovi ka teha ikka . Ja ta siis ma ei võtnud seda arvesse kuna see pli power ning avasin autoukse ja huppasin välja ja sain haavata . Kui välja sain hakkasin mente peksma ja mulle öeldi et sa ei saa lüüa kui käed raudus kuigi see on võimalik . Kõige lõpuks lästi mind maha ning kuna selle nonrp wantedi panemisega läks mul 1000 kr ja sain 600 sec .
Selle tüübiga tuleb midagi ette võtta .

Nii...Silveri Nrp- kuna ma seda ise pealt ei näinud ja antud hetkel oli mul /es kanal kinni,siis kahjuks ma antud hetkel seda ei teadnud.Õnneks aga juhtis mu tähelepanu sellele Sander Kastan ja Silver sai karistuseks ajaili. (ehk on nii õiglane?)

Tõepoolest, esialgu ei tulnud rp madisel täielikult välja,aga noh arusaadav,esimest päeva mendis vist ju.Poe juures aga kasutas Tazer-t täiesti õigesti (me cmd-d jms) ja kui sa oled selle elektrišoki kätte saanud,siis liikutada sa ju ei saa,kas siis tõesti on vaja panna käte raudu panemiseks /me cmd asemel /proovi? Kindel laks ju,et sab raudu panna tuima inimest Very Happy
Vahepeal aga pandi sul käed korralikult kinni ja /proovi-ga tiriti autosse,mille peale panid /proovi käeraudu lahti murda vms. See ju powergame??
Irl ei ole see ju võimalik,et rebid käerauad pmst lahti:D
Nii...
Enne kui mente peksma hakkasid,pani Siim /proovi naisel käed seljataha väänata ja raudu panna(õnnestus) Kuidas sa saad seljataga olevate kätega siis peksta?

Kui midagi valesti ütlesin,parandage mind:)

Tänan kaebuse eest,

Kasper_Crime
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Silver Crime ja Madis Simon Empty
PostitaminePealkiri: Minu süü.:D   Silver Crime ja Madis Simon EmptyPüh Veeb 07, 2010 12:21 pm

Tõesti andsin narkot nrp likult ja sain ajaili kah millega ise ka nõustusin, aga nagu kasper kirjutas tegid sa ise ikka kõvasti rohkem rikkumisi.Razz
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Silver Crime ja Madis Simon Empty
PostitaminePealkiri: Hommik   Silver Crime ja Madis Simon EmptyPüh Veeb 07, 2010 12:51 pm

Tegelikult ma ei kirjutanud seda pikka juttu selleks,et näidata,kes rohkem rikkumisi tegi ja kes vähema,vaid seletasin asja lihtsalt lahti.
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Silver Crime ja Madis Simon Empty
PostitaminePealkiri: .........   Silver Crime ja Madis Simon EmptyPüh Veeb 07, 2010 12:57 pm

Ei no jah, lihtsalt angelinale kommentaariks et ise ta alati vingub kõigi kohta-Alati teeb keegi talle nonrp või powergame-t.Very Happy
Aga nagu eile näha oli teeb ta ise palju rohkem vigu.
Ma ise sain aru jah et tegin valesti ja täitsa nõustusin et mind ajaili pandi, ning edasipidi üritan mitte rikkuda reegleid!
Tagasi üles Go down
Angelina




Postituste arv : 96
Join date : 14/01/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

Silver Crime ja Madis Simon Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silver Crime ja Madis Simon   Silver Crime ja Madis Simon EmptyPüh Veeb 07, 2010 8:34 pm

KKK kirjutas:
Tsiteerin: :




Vahepeal aga pandi sul käed korralikult kinni ja /proovi-ga tiriti autosse,mille peale panid /proovi käeraudu lahti murda vms. See ju powergame??
Irl ei ole see ju võimalik,et rebid käerauad pmst lahti:D
Nii...
Enne kui mente peksma hakkasid,pani Siim /proovi naisel käed seljataha väänata ja raudu panna(õnnestus) Kuidas sa saad seljataga olevate kätega siis peksta? (( Selle peale panin Ma vast /proovi lahti rabeleda ja eemale joosta . ))

Kui midagi valesti ütlesin,parandage mind:)

Tänan kaebuse eest,

Kasper_Crime

Nii ma utlen kohe kindlalt et ma ei kirjutanud midagi sellist et murran käerauad lahti . ( Vale .)
Enne kui mente peksma hakkasid,pani Siim /proovi naisel käed seljataha väänata ja raudu panna(õnnestus) Kuidas sa saad seljataga olevate kätega siis peksta? (( Selle peale panin Ma vast /proovi lahti rabeleda ja eemale joosta . ))
Ja kuna see madis ei teinud hästi rp ei pidanud ka mina seda vajalikuks nii korralikult teha . No ma tunnistan jah et hiljem oli paar viga võibolla .
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Silver Crime ja Madis Simon Empty
PostitaminePealkiri: Tere   Silver Crime ja Madis Simon EmptyEsm Veeb 08, 2010 12:35 am

Kuna ma täpselt ei mäleta seda lauset,siis kirjutasingi /proovi käeraudu lahti murda vms. Täpselt sama see ei olnud,aga midagi sama mõttelist. Võimalik,et /proovi käeraudadest lahti rebida/rabeleda või mis iganes.Ma tõesti ei mäleta,mis täpselt see lause oli,aga põhimõte on ju sama,et käeraudadest ikka naljalt lahti ei rebi?
Tagasi üles Go down
Angelina




Postituste arv : 96
Join date : 14/01/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

Silver Crime ja Madis Simon Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silver Crime ja Madis Simon   Silver Crime ja Madis Simon EmptyEsm Veeb 08, 2010 4:01 pm

ma panin et /proovi eest lahti rabeleda ja eemale joosta sel ajal kui ta pani käeraudu ning mul see õnnestus . see on täitsa võimalik . põhimõtteliselt ta ikkagi ei suutnud neid peale panna veel kuna ma krijutasin vastu Very Happy Ja muidu miks sa utlesid et panid ajail sanderile ja silverile kuid pidi saama ju madis ja silver . Sander ei puutunudgi põhimõtteliselt asjasse .
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Silver Crime ja Madis Simon Empty
PostitaminePealkiri: Tere   Silver Crime ja Madis Simon EmptyEsm Veeb 08, 2010 4:13 pm

Kus ma ütlesin,et Sander sai ajaili? Sander vaid juhtis mu tähelepanu sellele,et silver tegi nrp-d.
Käerauad olid peal,kui sa hakkasid oma proovisid tegema.
Tagasi üles Go down
Angelina




Postituste arv : 96
Join date : 14/01/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

Silver Crime ja Madis Simon Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silver Crime ja Madis Simon   Silver Crime ja Madis Simon EmptyEsm Veeb 08, 2010 4:39 pm

ei no kui ta pani /proovi ära panin ka kohe . Mitte ei ole nii et ma ei tohi kohe peale tema /proovi panna oma oma .
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Silver Crime ja Madis Simon Empty
PostitaminePealkiri: Tere   Silver Crime ja Madis Simon EmptyEsm Veeb 08, 2010 8:33 pm

Sa said minust jälle valesti aru vist...
keegi ei keela sul /proovi-t kasutada,kui teine on juba kasutanud,aga see ei tohiks jääda powergame alla,nagu käeraudadest lahti saamine ju.
Ise olin ükskord samas situatsioonis,käed olid raudus,aga sain ära joostud,silver tegi mulle kopteri ukse lahti ja pani minu järelt kinni ka,läksime hq, panin /arrest ja ta tulistas mu "käerauad" katki.Muud moodi ma küll ei osanud neist vabaneda Very Happy
Lihtsalt käeraudadest pole ju reaalne lahti rabeleda...
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Silver Crime ja Madis Simon Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silver Crime ja Madis Simon   Silver Crime ja Madis Simon Empty

Tagasi üles Go down
 
Silver Crime ja Madis Simon
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Silver Crime
» Kaebus Silver Crime
» Silver Crime ja Samuel Leon
» KAEBUS silver- Ja Joel_Crimele
» Pablo, Silver ja joel

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: