Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 KAEBUS silver- Ja Joel_Crimele

Go down 
+2
Pablo
TonyBrassi
6 posters
AutorTeade
TonyBrassi

TonyBrassi


Postituste arv : 77
Join date : 03/03/2010
Age : 31

KAEBUS silver- Ja Joel_Crimele Empty
PostitaminePealkiri: KAEBUS silver- Ja Joel_Crimele   KAEBUS silver- Ja Joel_Crimele EmptyNelj Märts 18, 2010 4:49 pm

teen kaebuse silver_crimele ja joel_crimele , kes teevad politsei abuse-i
esiteks ma ületasin kiirust ja nad pidasid mu kinni , ma jäin seisma ja siis sõitsin minema ja nad panid mu tagaotsitavaks , aga nad ei saanud mu nime teada , sest ma ei tulnud välja autost
JA SILVER EI KIRJUTANUD NUMBRIMÄRKI ÜLES , TA EI TEINUD /ME commandi SELLEKS
SIIS PÕGENESIN MINA ÄRA SAN FIEROSSE JA VÄRVISIN AUTO TOTAALSELT ÜLE , ENNE OLI SININE , NYYD ROHELINE
JA SIIS LÄKSINA MA TÖÖLE JA NAD OLID KOPTERIGA ja tulid kopteri pealt maha , KUI ma autosse istusin tulistasid nad mu auto ribadeks ja hakkasid valetama , et me teame su nime ja me teame su numbrimärki AGA MA KORDA : ta ei SAANUD TEADA , SEST TA EI TEINUD /ME COMMANDI ESIMENE KORD , KUI TA MU KINNI PIDAS JA SIIS VAHETASN AUTO VÄRVI ..
VOT NII
IRL ei LASTA kiiruse ületamise eest kohe auto puruks ja nad lasid ka mind !
see ei tundu eriti RP moodi , kui auto lastakse sul puruks , pooled elus lastakse maha siis elektripüssiga tehakse HALVATUKS , KUIGI MA EI PÕGENENUD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tagasi üles Go down
Pablo
Admin
Pablo


Postituste arv : 788
Join date : 24/02/2010
Age : 32
Asukoht : Tartu

Karakter
IC Nimi: Pablo Francisco
IC Amet: Kaitsepolitsei

KAEBUS silver- Ja Joel_Crimele Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAEBUS silver- Ja Joel_Crimele   KAEBUS silver- Ja Joel_Crimele EmptyNelj Märts 18, 2010 5:11 pm

Ma arvan, et ta kasutaks /proovi cmd'dd numbrimärgi leidmiseks.
Auto võisid üle värvida, aga numbrimärk jäi samaks ja mark samuti. Tavalise põgenemise eest ei lasta autot ribadeks? Rammitakse teelt välja ka kui vaja. Mis sina siis lahenduseks pakud kui põgenetakse... politsei peaks pihku sosistama, et sa seisma jääks?

See polnud veel midagi hullu...Marek lasi rollerijuhte maha kes punasega üle sõitsid Very Happy
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

KAEBUS silver- Ja Joel_Crimele Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAEBUS silver- Ja Joel_Crimele   KAEBUS silver- Ja Joel_Crimele EmptyNelj Märts 18, 2010 5:17 pm

emm...lugu oli ikka tegelt selline et esiteks...Me kirjutasime su numbrimärgi üless...
Teiseks..tagaotsitavaks? Mina pole sind tagaotsitavaks pannud...ainult auto panime
Kolmandaks...Narkopõllul leidsime siis samasuguse auto...imekombel sama mark, ning nitro kah veel peal...
Neljandaks...Sa põgenesid...Kui politsei on hoiatanud et laseb siis meil on ju see luba...Ega me sind maha lasknud...ikka autot.
Viiendaks...Me võime sind süüdistada selles...Sinu asi on vastu hakata ja rääkida et see pole sina kes nii tegi. Kui politseil pole tõestust, siis sa oled vaba...
Kuuendaks...Mida sa tegid kui sind /prooviga kopterisse lohistasin? Lahkusid RP ajal.
Seitsmendaks siis pisike küss sulle niisama...Mis sul minu vastu on et koguaeg kaebusid kirjutad? Very Happy
Võid erakas üelda...ma oleks täitsa põnevil tegelt. Very Happy
JA muide IRL vast ikka lastakse su auto sodiks kui oled eelnevalt põgenenud mendi eest...ohtlik sõit ja palju veel...Nitroga narkopõllult ikkagi leidsime sind Razz
Tagasi üles Go down
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

KAEBUS silver- Ja Joel_Crimele Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAEBUS silver- Ja Joel_Crimele   KAEBUS silver- Ja Joel_Crimele EmptyNelj Märts 18, 2010 7:16 pm

Irl-is võidakse sind kohapeal ka maha lasta, sest see keelatud seal viibimine...
Mulle hakkab ka tunduma, et tal su vastu midagi, samahea kui keegi saab IC-s trahvi siis kribada siia, et see tegi ülekohut, et tegi nii suure trahvi...
Ma pole küll Irl-is näinud, et kui keegi saab trahvi siis läheb Presidendi juurde ja ütleb, et see ment tegi mulle liiga suure trahvi ja laske ta palun lahti... :S
Tagasi üles Go down
Rasmus




Postituste arv : 106
Join date : 24/01/2010

Karakter
IC Nimi: Rasmus_Suur
IC Amet: Salastatud

KAEBUS silver- Ja Joel_Crimele Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAEBUS silver- Ja Joel_Crimele   KAEBUS silver- Ja Joel_Crimele EmptyNelj Märts 18, 2010 10:43 pm

Pablo kirjutas:
See polnud veel midagi hullu...Marek lasi rollerijuhte maha kes punasega üle sõitsid Very Happy


Hahah, nii hea, hakkasin kõva häälega naerma lihtsalt :d
Tagasi üles Go down
Evacuate




Postituste arv : 32
Join date : 08/02/2010

KAEBUS silver- Ja Joel_Crimele Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAEBUS silver- Ja Joel_Crimele   KAEBUS silver- Ja Joel_Crimele EmptyNelj Märts 18, 2010 10:59 pm

Pablo kuna see veel oli Very Happy:D Mina küll ei mäleta Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





KAEBUS silver- Ja Joel_Crimele Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAEBUS silver- Ja Joel_Crimele   KAEBUS silver- Ja Joel_Crimele Empty

Tagasi üles Go down
 
KAEBUS silver- Ja Joel_Crimele
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kaebus Silver Crime
» Silver Crime ja Samuel Leon
» Silver..Roman
» Silver Crime
» Pablo, Silver ja joel

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: