Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Silver Crime

Go down 
4 posters
AutorTeade
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Silver Crime Empty
PostitaminePealkiri: Silver Crime   Silver Crime EmptyReede Veeb 19, 2010 11:17 pm

Tahan ka lahe olla ja teen kaebuse! Tegelt see pigem küsimus..Kutsusin mehaaniku, mehaanik tuli ja ajas mu alla. Tegin RP muidugi. Kukkusin pikali, kaotasin teadvuse. Kasutasin /proovi
Silver paneb pmst. lihtsalt, et /me võtab rahakoti
Miks mina ei või panna siis */do Rahakott on tühi* Kui ta isegi ei kasuta /proovi (summa polnud küll suur, sai 4k saagiks)

Kas see on powergame?:
Silver Crime Silver
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Silver Crime Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silver Crime   Silver Crime EmptyReede Veeb 19, 2010 11:32 pm

Niisiis...Siim kutsus meha...Läksin kohale- kasper oli aod seal auto peal ja mina ei saanud oma autot pidama ning maanteel seisnud siim saigi pihta.
Egas midagi...tegemist ju mafiaga.
/me lööb mehe uimaseks ja panin talle jalaga Very Happy
Seejärel /me võtab mehe rahakoti ( Miks teha /proovi kui inimene uimane ning vastu ei saagi hakata?? )
Siim seepeale /do rahakott on tühi.
Loomulikult vaatasin adminina kas tegi ausat mängu ja oligi tühi-üllatus missugune- Siimul oli raha.
egas midagi- teatasin talle /b kaudu et see pole RP kaasa tegemine ju.
Siis ta küsis /b et kas siis kogu raha pean andma? Mina vastasin et loomulikult ju kui rahakott minul.
Pärast andsin talle 1000 tagasi haiglakulude katteks.
Siis kuna ise ei saanud teda aidata sest ajasin alla ta teatasin talle /b et kutsun abi, oota siin ja hakkasin Roman i kutsuma appi.
Seepeale teatab siim et ta kaebust kirjutama...ja /afk (Kas pole mitte RP ajal lahkumine?)
Ajal mil eemal oli siim tegin mina /me võtab pagassist esmaabipaki ja seejärel /me paneb esmaabi paki mehe auro kõrvalistmele ( Romani )
Tagasi tulles oli juba roman kohal ja saanud minult teada et ta ei tea punasest autost midagi ning Roman oli võõras möödasõitja kes abistas hädasolijat.


Kokkuvõtteks ei leia ma midagi et oleks midagi valesti teinud! Kui eksin siis parandage peaadminid.
Tagasi üles Go down
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Silver Crime Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silver Crime   Silver Crime EmptyReede Veeb 19, 2010 11:35 pm

Läksin afki, et kaebust tulla tegema. Lahkusin RP ajal? Ei!!
Sa sõitsid minema ju, RP oli läbi...
See, et sa OOC kanalis ütled ''/b et kutsun abi, oota siin ja hakkasin Roman i kutsuma appi.'' See on IC JA OOC MIX

Kui ma oleks jäänud sind tagasi ootama, oleks see olnud minupoolne METAGAME
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Silver Crime Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silver Crime   Silver Crime EmptyReede Veeb 19, 2010 11:39 pm

Mis ma pean siis ütlemale teadvuse kaotanud mehele et oota siin? See poleks kah nüüd eriti terve mõistusega inimese tegu. No
Kui oled ikka teadvuse kaotanud ja ma kutsun kellegi teise järgi siis kuidas ma teatama peaksin et RP käib edasi??
Tagasi üles Go down
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Silver Crime Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silver Crime   Silver Crime EmptyReede Veeb 19, 2010 11:45 pm

RP ei käinudki edasi..Sa sõitsid minema.

Ma ei jäänud ka sinna niisama lebama, vaid panin /AFK
Omaarust vist isegi ütlesin, et lähen kaebust tegema? mul pole logi nii palju alles enam..

Sina rikkusid reegleid. Tegid IC ja OOC mixi ning teed kaebuse kuna ma ei metanud. Ma ei kasutanud sinu OOC juttu IC
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Silver Crime Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silver Crime   Silver Crime EmptyLaup Veeb 20, 2010 9:12 am

Mis sa tast üldse enam uimaseks lööd kui ta juba niigi teadvuseta?Very Happy
Samas,ma ei näe tõesti mõtet,miks peaks proovima rahakotti kätte saada,kui see on kindel laks,et saab kätte,kuna mees on ju teadvuseta ja paigal.
Selle /b osas mai oska midagi öelda...mõlemal nagu õigus:D Mõneti meta,aga samas ega irl ei ütle ka teadvuseta inimesele,et oota,kutsun abi...
Tagasi üles Go down
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Silver Crime Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silver Crime   Silver Crime EmptyLaup Veeb 20, 2010 10:27 am

Ma ei mõtlegi, et ta oleks pidanud panema rahakoti võtmiseks proovi..aga:
/proovi meest läbi otsides leida tema rahakoti

Nüüdsest ma enam ei proovi leida inimeste dokumente. Lihtsalt: /me võtab mehe taskust tema dokumendid (oi kui kergelt ma teie nimed nüüd saan)
Teete teie powerit, teen mina vastu Smile
Ja nüüdsest jääb minu poolt tazetud inimeste peal /proovi cmdd ka ära Smile Sellepärast küsisin seda tegelikult.
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Silver Crime Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silver Crime   Silver Crime EmptyLaup Veeb 20, 2010 2:39 pm

Tsiteerin: :
Ma ei mõtlegi, et ta oleks pidanud panema rahakoti võtmiseks proovi..aga:
/proovi meest läbi otsides leida tema rahakoti

Nüüdsest ma enam ei proovi leida inimeste dokumente. Lihtsalt: /me võtab mehe taskust tema dokumendid (oi kui kergelt ma teie nimed nüüd saan)
Teete teie powerit, teen mina vastu
Ja nüüdsest jääb minu poolt tazetud inimeste peal /proovi cmdd ka ära Sellepärast küsisin seda tegelikult.


Hmm...Kui inimene on näiteks koomas või elektripüstoli lasuga pihta saanud,siis ta liigutada ei saa ju...
Seega kui inimene liigutada ei saa,siis minu meelest pole /proovi-t vaja,kindel ju,et saad need asjad talt ise kätte?(nii ma arvan vähemalt,pole ise ka enam kindel Very Happy)

MIna arvan,et võiks äki oleks parim rp võimalus kasutada näiteks sellist varianti,kui oled koomas w tazetud vms:

/me üritab mehelt rahakotti leida
/me leidis mehe taskust rahakoti ja võtab selle ära
/me vaatab palju mehel rahakotis raha on

siis peaks see koomas isik /b all ütlema ausalt palju tal raha on.ütleme,et on näiteks 1500
ja siis:
/me võtab mehe rahakotist 1000 krooni.

Maitea...mis arvate,on neid me cmd-sid nii tehes liiga palju?Very Happy

Jään ootama Stacey või Janeti arvamust sellest...
Tagasi üles Go down
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

Silver Crime Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silver Crime   Silver Crime EmptyLaup Veeb 20, 2010 2:43 pm

Kasper minu arust päris hea mõte Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Silver Crime Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silver Crime   Silver Crime Empty

Tagasi üles Go down
 
Silver Crime
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kaebus Silver Crime
» Silver Crime ja Samuel Leon
» Silver Crime ja Madis Simon
» KAsper Crime , Marek Mets...
» Tanel..silver dum

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: