Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 KAsper Crime , Marek Mets...

Go down 
+3
grand
niggaflip
Angelina
7 posters
AutorTeade
Angelina




Postituste arv : 96
Join date : 14/01/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

KAsper Crime , Marek Mets... Empty
PostitaminePealkiri: KAsper Crime , Marek Mets...   KAsper Crime , Marek Mets... EmptyKolm Veeb 24, 2010 12:30 pm

Sinu IG nimi : Angelina_Guerra
Süüdistatava(te) IG nimi : Kasper_Crime , Marek_Mets... ??
MIs ta(nemad) tegi(d)? (Täpsemalt mis seal toimus ) : Oli siis niimodi et ma läksin jaoskonda . Siis hakkas mind küsitlema Sander ja tahtsi teada mu nime ning ma utlesin nimeks Bamela ning seal juures oli ka ju ba marek ninf marek tegi kohapeal /proovi leida bamelanimelist nime andmebaasist . ( See nonrp kui ta polnud isegi arvuti juures ) Ja eddasi läksime sinn kabineti ja taheti võtta näpujälge ja ma polnud nõus ning ma lä'ksin kabinetist ära sesisma sinna eesruumi ja see marek ajas mind välja sealt . ma utlesin /b et siit ei tohi välja jaada inimest niisama ja ta utles et sind võib . Kui marek lahkus jaoskonnast siis võtsin vöölt noa ja tapsin sanderi ja panin kiirelt jooksu sealt . ( Tapmise põhjus oli see et uks ment paukus minuga ja teine põhjus see et ma tahtsin kooralikult kättemaksa selle eest et mind lästi lahti politseist ja marek oli selle poolt kah . ) (Ning ma polnud ka vahepüeal surma saandu sellest saati kui mind lahti lästi . ) Ja kui jõudsin enda autosse siis pani mulle Kasper Ajail DM eest kuigi seda polnud seal sugugi . Ja kui sain vanglast vabaks utles marek /es teel et kui tahad autot tagasi võta ühendust kuigi mu auto oli ilusit pargitud linnahalli ette . ( mina sai nkull ajail selle eest et vedasin auto ära mis oli ilusti pargitud endamvähem siis peaks ka saama marek ajail selle eest 10 minta . )
Aeg : mingi 23.45 - 00.00
Pilt ; Video : Siin arvutis pole aga mul on aint se kuidas kasper pani ajail .
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
niggaflip




Postituste arv : 107
Join date : 29/01/2010
Age : 77

Karakter
IC Nimi:
IC Amet:

KAsper Crime , Marek Mets... Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAsper Crime , Marek Mets...   KAsper Crime , Marek Mets... EmptyKolm Veeb 24, 2010 2:02 pm

sa maksad sellepärast kätte et sa ei olnud hea ment? sa natuke palju juba sellepärast tapnud ei ole? mind oled 2 korda tapnud... ei tea kui palju veel teisi....
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

KAsper Crime , Marek Mets... Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAsper Crime , Marek Mets...   KAsper Crime , Marek Mets... EmptyKolm Veeb 24, 2010 2:09 pm

Puhas DM ülestunnistus Angelina poolt Very Happy
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

KAsper Crime , Marek Mets... Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAsper Crime , Marek Mets...   KAsper Crime , Marek Mets... EmptyKolm Veeb 24, 2010 2:10 pm

Tsiteerin: :
Sinu IG nimi : Angelina_Guerra
Süüdistatava(te) IG nimi : Kasper_Crime , Marek_Mets... ??
MIs ta(nemad) tegi(d)? (Täpsemalt mis seal toimus ) : Oli siis niimodi et ma läksin jaoskonda . Siis hakkas mind küsitlema Sander ja tahtsi teada mu nime ning ma utlesin nimeks Bamela ning seal juures oli ka ju ba marek ninf marek tegi kohapeal /proovi leida bamelanimelist nime andmebaasist . ( See nonrp kui ta polnud isegi arvuti juures ) Ja eddasi läksime sinn kabineti ja taheti võtta näpujälge ja ma polnud nõus ning ma lä'ksin kabinetist ära sesisma sinna eesruumi ja see marek ajas mind välja sealt . ma utlesin /b et siit ei tohi välja jaada inimest niisama ja ta utles et sind võib . Kui marek lahkus jaoskonnast siis võtsin vöölt noa ja tapsin sanderi ja panin kiirelt jooksu sealt . ( Tapmise põhjus oli see et uks ment paukus minuga ja teine põhjus see et ma tahtsin kooralikult kättemaksa selle eest et mind lästi lahti politseist ja marek oli selle poolt kah . ) (Ning ma polnud ka vahepüeal surma saandu sellest saati kui mind lahti lästi . ) Ja kui jõudsin enda autosse siis pani mulle Kasper Ajail DM eest kuigi seda polnud seal sugugi . Ja kui sain vanglast vabaks utles marek /es teel et kui tahad autot tagasi võta ühendust kuigi mu auto oli ilusit pargitud linnahalli ette . ( mina sai nkull ajail selle eest et vedasin auto ära mis oli ilusti pargitud endamvähem siis peaks ka saama marek ajail selle eest 10 minta . )
Aeg : mingi 23.45 - 00.00
Pilt ; Video : Siin arvutis pole aga mul on aint se kuidas kasper pani ajail .


Kui õigesti mäletan oli sinu auto pargitud vastassuunda keset teed,seega ei näe põhjust Marekile selle eest ajaili panna.
See aga,et ta seda /es teel ütles,on küll vale,see ju meta.Seda oleks pidanud tegema kasvõi valitsuse teate kaudu.
Enda tegevuse kohta mai oska midagi öelda,sa seletasid juba ise minu arust ära,et tegu oli DM-ga
Üldiselt saage aru,siin serveris lõppevad need dm-d ära!(see on kõigile,mitte ainult sulle)
Tagasi üles Go down
Evacuate




Postituste arv : 32
Join date : 08/02/2010

KAsper Crime , Marek Mets... Empty
PostitaminePealkiri: dm   KAsper Crime , Marek Mets... EmptyKolm Veeb 24, 2010 2:37 pm

Angelina ,saa üle juba ,et sind lasti lahti Politseist.Põhjuseid oli palju ja me kõik pooldasime seda. See võiks tõesti ära lõppeda,et sa meid koguaeg tapad.Ma olin ka panga juures ja sain kohe nuga, aga ma polnud tööl ja tal oli mask ees ja ei saanud midagi teha.
Tagasi üles Go down
Angelina_Guerra




Postituste arv : 9
Join date : 24/02/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

KAsper Crime , Marek Mets... Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAsper Crime , Marek Mets...   KAsper Crime , Marek Mets... EmptyKolm Veeb 24, 2010 3:15 pm

Kasper_Crime kirjutas:
Tsiteerin: :
Sinu IG nimi : Angelina_Guerra
Süüdistatava(te) IG nimi : Kasper_Crime , Marek_Mets... ??
MIs ta(nemad) tegi(d)? (Täpsemalt mis seal toimus ) : Oli siis niimodi et ma läksin jaoskonda . Siis hakkas mind küsitlema Sander ja tahtsi teada mu nime ning ma utlesin nimeks Bamela ning seal juures oli ka ju ba marek ninf marek tegi kohapeal /proovi leida bamelanimelist nime andmebaasist . ( See nonrp kui ta polnud isegi arvuti juures ) Ja eddasi läksime sinn kabineti ja taheti võtta näpujälge ja ma polnud nõus ning ma lä'ksin kabinetist ära sesisma sinna eesruumi ja see marek ajas mind välja sealt . ma utlesin /b et siit ei tohi välja jaada inimest niisama ja ta utles et sind võib . Kui marek lahkus jaoskonnast siis võtsin vöölt noa ja tapsin sanderi ja panin kiirelt jooksu sealt . ( Tapmise põhjus oli see et uks ment paukus minuga ja teine põhjus see et ma tahtsin kooralikult kättemaksa selle eest et mind lästi lahti politseist ja marek oli selle poolt kah . ) (Ning ma polnud ka vahepüeal surma saandu sellest saati kui mind lahti lästi . ) Ja kui jõudsin enda autosse siis pani mulle Kasper Ajail DM eest kuigi seda polnud seal sugugi . Ja kui sain vanglast vabaks utles marek /es teel et kui tahad autot tagasi võta ühendust kuigi mu auto oli ilusit pargitud linnahalli ette . ( mina sai nkull ajail selle eest et vedasin auto ära mis oli ilusti pargitud endamvähem siis peaks ka saama marek ajail selle eest 10 minta . )
Aeg : mingi 23.45 - 00.00
Pilt ; Video : Siin arvutis pole aga mul on aint se kuidas kasper pani ajail .


Kui õigesti mäletan oli sinu auto pargitud vastassuunda keset teed,seega ei näe põhjust Marekile selle eest ajaili panna.
See aga,et ta seda /es teel ütles,on küll vale,see ju meta.Seda oleks pidanud tegema kasvõi valitsuse teate kaudu.
Enda tegevuse kohta mai oska midagi öelda,sa seletasid juba ise minu arust ära,et tegu oli DM-ga
Üldiselt saage aru,siin serveris lõppevad need dm-d ära!(see on kõigile,mitte ainult sulle)
Kuule Esiteks oli mu auto teeäärde pargitud . Ma istusin autosse ja kohe sain ajail ma ei jõdnud autoga liikudagi . Ja Dm Ei olnud see mis ma tegin Ma Tapsin Sanderi ära esmmest korda mendi riietes ja ma teadsin et ta on ment . isiklikult tema vastu pole midagi . Aga enam ma ei tapa neid kuna ma olen kätte maksnud juba .
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
niggaflip




Postituste arv : 107
Join date : 29/01/2010
Age : 77

Karakter
IC Nimi:
IC Amet:

KAsper Crime , Marek Mets... Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAsper Crime , Marek Mets...   KAsper Crime , Marek Mets... EmptyKolm Veeb 24, 2010 3:18 pm

sina ei istunud kuhugi autosse, kui ma jaoskonda sõitsin, nägin ma sinu musta bobcati keset teed ninaga minu poole... kui ma jaoskonnast välja tulin läks marek sellele järgi.. mis asja sa ajad?
Tagasi üles Go down
Angelina_Guerra




Postituste arv : 9
Join date : 24/02/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

KAsper Crime , Marek Mets... Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAsper Crime , Marek Mets...   KAsper Crime , Marek Mets... EmptyKolm Veeb 24, 2010 3:24 pm

Hah täiseti vale jutt ikka sul . Ma Jätsin selle enen kui uldse jaoskonda läksin ilusti linnahalli ette ja mootori jätsin välja . Ja hiljem kui olin sinu ära tapnud siiis jooksin linnahalli ette ja istusin autosse ja sain ajail . Nii oli !!
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

KAsper Crime , Marek Mets... Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAsper Crime , Marek Mets...   KAsper Crime , Marek Mets... EmptyKolm Veeb 24, 2010 3:59 pm

Sa lasid snaipriga täiesti ilma asjata Allan Kipperi ka maha jaoskonna ees. Siis tulistasid mind ka veel. Endal oli mask ees. Pärast haigla juures tulistasid veel mind. Palju sa kätte maksad ma ei saa aru. Ise tegid nii halba tööd. Jätsid autosi vedelema, mina pidin maksma 2500 enda rahast, et sinu poolt tänavale jäetud turismo välja osta ja siis tuled laskma mind. Hale DM'er
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

KAsper Crime , Marek Mets... Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAsper Crime , Marek Mets...   KAsper Crime , Marek Mets... EmptyKolm Veeb 24, 2010 4:13 pm

Ma usun angelina et IRl ei tule sul mendist lahti lastud isik MENDI JAOSKONNAS pussitama teisi mente...Eks vaidle vastu kui tahad...
Tagasi üles Go down
Angelina_Guerra




Postituste arv : 9
Join date : 24/02/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

KAsper Crime , Marek Mets... Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAsper Crime , Marek Mets...   KAsper Crime , Marek Mets... EmptyKolm Veeb 24, 2010 4:30 pm

blinkz kirjutas:
Sa lasid snaipriga täiesti ilma asjata Allan Kipperi ka maha jaoskonna ees. Siis tulistasid mind ka veel. Endal oli mask ees. Pärast haigla juures tulistasid veel mind. Palju sa kätte maksad ma ei saa aru. Ise tegid nii halba tööd. Jätsid autosi vedelema, mina pidin maksma 2500 enda rahast, et sinu poolt tänavale jäetud turismo välja osta ja siis tuled laskma mind. Hale DM'er
No vaata kes räägib ise ma pole mingi dm -er ja ma pole mingit Allan -it maha läsknud sa valetad lihtsalt nii palju sest sul on minu vastu midagi . Ja see et sind tulistasin see oli tõsi ja siis said mu kätte ja lõpuks läsid maha . Ning ma tulin haiglast välja ja vaatasin et sina olid juba oma mendi autoga sinan tulnud ja vilkurid peal . Spawnkill on keelatud . ( Ja ma tegin haiglas enen kui välja läskin /proovi mälu taastada ja õnnestus ja tänu sellel läsin sind ja sina panid jooksu ka endal pooled elud alles tegelt peaks /crack panema !!


Viimati muutis seda Kasper_Crime (Kolm Veeb 24, 2010 4:37 pm). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : Sõimama ei hakka)
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

KAsper Crime , Marek Mets... Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAsper Crime , Marek Mets...   KAsper Crime , Marek Mets... EmptyKolm Veeb 24, 2010 4:39 pm

/crack on veerand eludest mitte pooled.
Tagasi üles Go down
Angelina_Guerra




Postituste arv : 9
Join date : 24/02/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

KAsper Crime , Marek Mets... Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAsper Crime , Marek Mets...   KAsper Crime , Marek Mets... EmptyKolm Veeb 24, 2010 4:57 pm

No ok aga ta ei kasutanu uhtegi /me ka et sai haavata või viga Very Happy
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

KAsper Crime , Marek Mets... Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAsper Crime , Marek Mets...   KAsper Crime , Marek Mets... EmptyKolm Veeb 24, 2010 5:00 pm

Küsimus sulle kohe- Eile lasi sind marek- Sa kasutasid???
Tagasi üles Go down
Angelina_Guerra




Postituste arv : 9
Join date : 24/02/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

KAsper Crime , Marek Mets... Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAsper Crime , Marek Mets...   KAsper Crime , Marek Mets... EmptyKolm Veeb 24, 2010 6:34 pm

Huvitav millal ma sain ju kohe surma aga ma jäin seisma Very Happy Mul oli autohotkey ka väljas Very Happy
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

KAsper Crime , Marek Mets... Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAsper Crime , Marek Mets...   KAsper Crime , Marek Mets... EmptyNelj Veeb 25, 2010 11:11 am

Angelina, sa said tegelikult ajaili ka päris mitme asja eest:
1. Ilusti pargitud auto vedamine
2./kinni kasutamine 3 korda,et admini pandud freezest vabaneda.
3.ooc-s ropendamine
(ega see ka tore tegu polnud kuidas väitsid,et sam lubas sul vedada seda autot,mida tegelikult pole olnud.)
Tagasi üles Go down
niggaflip




Postituste arv : 107
Join date : 29/01/2010
Age : 77

Karakter
IC Nimi:
IC Amet:

KAsper Crime , Marek Mets... Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAsper Crime , Marek Mets...   KAsper Crime , Marek Mets... EmptyNelj Veeb 25, 2010 12:06 pm

Kasper_Crime kirjutas:
Angelina, sa said tegelikult ajaili ka päris mitme asja eest:
1. Ilusti pargitud auto vedamine
2./kinni kasutamine 3 korda,et admini pandud freezest vabaneda.
3.ooc-s ropendamine
(ega see ka tore tegu polnud kuidas väitsid,et sam lubas sul vedada seda autot,mida tegelikult pole olnud.)
see väide oli jah natuke mööda Very Happy
Tagasi üles Go down
Angelina




Postituste arv : 96
Join date : 14/01/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

KAsper Crime , Marek Mets... Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAsper Crime , Marek Mets...   KAsper Crime , Marek Mets... EmptyNelj Veeb 25, 2010 6:33 pm

Kuule kasper ma ei teind selel kohta avaldust selel kohta mis sa just rääkisid sain ma juba varem ära 10 minta . No see sam -i tekst see oli väike hädavale Very Happy Aga see et sain 5 minta ajail selle eest et maksin kätte lõplikult see on alusetu Very Happy
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

KAsper Crime , Marek Mets... Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAsper Crime , Marek Mets...   KAsper Crime , Marek Mets... EmptyNelj Veeb 25, 2010 6:46 pm

Tsiteerin: :
Kuule kasper ma ei teind selel kohta avaldust selel kohta mis sa just rääkisid sain ma juba varem ära 10 minta . No see sam -i tekst see oli väike hädavale Aga see et sain 5 minta ajail selle eest et maksin kätte lõplikult see on alusetu


seletasin lihtsalt sulle seda ajaili asja,mis sa mainisid oma kaebuses,et marek oleks ka pidand saama. Seletasin siis juba ühtlasi ära.Et mille eest täpselt said.
Tagasi üles Go down
Angelina




Postituste arv : 96
Join date : 14/01/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

KAsper Crime , Marek Mets... Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAsper Crime , Marek Mets...   KAsper Crime , Marek Mets... EmptyNelj Veeb 25, 2010 6:56 pm

Marek metas , vedas ilusti pargitud auto ära . Selle eest peaks midagi ikka tegema Very Happy
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
Evacuate




Postituste arv : 32
Join date : 08/02/2010

KAsper Crime , Marek Mets... Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAsper Crime , Marek Mets...   KAsper Crime , Marek Mets... EmptyNelj Veeb 25, 2010 7:21 pm

Kuule ,saa üle juba , su auto polnud ilusti pargitud ,mingi 10 aastane oled ?
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

KAsper Crime , Marek Mets... Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAsper Crime , Marek Mets...   KAsper Crime , Marek Mets... EmptyNelj Veeb 25, 2010 7:27 pm

See auto oli tõesti korralikult pargitud ja mina küll ei hakka nüüd Marekit niisaama karistama.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





KAsper Crime , Marek Mets... Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAsper Crime , Marek Mets...   KAsper Crime , Marek Mets... Empty

Tagasi üles Go down
 
KAsper Crime , Marek Mets...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Maarja Mets tahab unbanni
» kasper hauser....
» Kaebus Kasper hauseri peale!
» KAEBUS KASPER HAUSER ja LUIGI CEPPOL vms.
» Silver Crime

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: