Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 teen ka siis esimese kaebuse

Go down 
+3
Ailar
Kasper_Hauser
Elvis_Kaiv
7 posters
AutorTeade
Elvis_Kaiv

Elvis_Kaiv


Postituste arv : 309
Join date : 28/02/2010
Age : 27
Asukoht : Valga

Karakter
IC Nimi: Elvis_Kaiv
IC Amet: Yakuza

teen ka siis esimese kaebuse Empty
PostitaminePealkiri: teen ka siis esimese kaebuse   teen ka siis esimese kaebuse EmptyKolm Juun 09, 2010 7:34 pm

Sinu IG nimi :Elvis_Kaiv
Süüdistatava(te) IG nimi :Dave_Nicolas
MIs ta(nemad) tegi(d)? (Täpsemalt mis seal toimus ) :Nii ma olen KAPO ja ta rikkus reegleid hakkasi taga ajama. Ütlesin /m seis või avan tule ikka sõitis edasi siis jäi seisma. Panin /m tee äärde ja suredage moootr ta ei teinud seda siis lasin rehvi ja ikka ei kuulanu. Siis pani mu ajali. KAS SIIS OMA TÖÖD EI VÕI KA TEHA ENAM.
Aeg :20.20 vist
Pilt ; Video :ei ole aga Silver oli ka seal
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

teen ka siis esimese kaebuse Empty
PostitaminePealkiri: Re: teen ka siis esimese kaebuse   teen ka siis esimese kaebuse EmptyKolm Juun 09, 2010 7:48 pm

Elvis_Kaiv kirjutas:
Sinu IG nimi :Elvis_Kaiv
Süüdistatava(te) IG nimi :Dave_Nicolas
MIs ta(nemad) tegi(d)? (Täpsemalt mis seal toimus ) :Nii ma olen KAPO ja ta rikkus reegleid hakkasi taga ajama. Ütlesin /m seis või avan tule ikka sõitis edasi siis jäi seisma. Panin /m tee äärde ja suredage moootr ta ei teinud seda siis lasin rehvi ja ikka ei kuulanu. Siis pani mu ajali. KAS SIIS OMA TÖÖD EI VÕI KA TEHA ENAM.
Aeg :20.20 vist
Pilt ; Video :ei ole aga Silver oli ka seal

Kuulsin seda juttu ka Silverilt enne kui see kabus siia tuli ja usun, et saab karistuse.
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

teen ka siis esimese kaebuse Empty
PostitaminePealkiri: Re: teen ka siis esimese kaebuse   teen ka siis esimese kaebuse EmptyKolm Juun 09, 2010 7:50 pm

Bye bye.
Was good to be an admin. I am sorry i am such a fool.
Now i am not an admin.
Tagasi üles Go down
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

teen ka siis esimese kaebuse Empty
PostitaminePealkiri: Re: teen ka siis esimese kaebuse   teen ka siis esimese kaebuse EmptyKolm Juun 09, 2010 7:52 pm

? Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
No offence , See oli nali.
Tagasi üles Go down
Hiro

Hiro


Postituste arv : 41
Join date : 03/06/2010

Karakter
IC Nimi: Hiro Katzimo
IC Amet: Arhidekt

teen ka siis esimese kaebuse Empty
PostitaminePealkiri: Re: teen ka siis esimese kaebuse   teen ka siis esimese kaebuse EmptyKolm Juun 09, 2010 7:52 pm

Elvis_Kaiv kirjutas:
Sinu IG nimi :Elvis_Kaiv
Süüdistatava(te) IG nimi :Dave_Nicolas
MIs ta(nemad) tegi(d)? (Täpsemalt mis seal toimus ) :Nii ma olen KAPO ja ta rikkus reegleid hakkasi taga ajama. Ütlesin /m seis või avan tule ikka sõitis edasi siis jäi seisma. Panin /m tee äärde ja suredage moootr ta ei teinud seda siis lasin rehvi ja ikka ei kuulanu. Siis pani mu ajali. KAS SIIS OMA TÖÖD EI VÕI KA TEHA ENAM.
Aeg :20.20 vist
Pilt ; Video :ei ole aga Silver oli ka seal

Kui aus olla, siis mõlemad käitusid valesti. Tema oma admin kohustuste koha pealt, ning sina Rollimängu kohapealt.
Sellises olukorras ei lasta kohe rehve läbi härra. Kui sa hakkama ei saa, kutsu raadioga omale keegi appi, või kutsu keegi appi kasutades asukoha määrajat /bk.

Ma ei hakka ausaltõeldes siin servereid võrdlema, aga kas oled mõnes suuremas, kuulsamas serveris käinud? Seal üldjuhul antakse 5-10 korda hoiatus teadet, enne tule avamist.
See, et sa korra karjud "/m seis siin politsei" /m Sõitke tee äärde ja suretage mootor" + eiramise korral lasete rehvid läbi"
Tõesti igal serveril omad reeglid, kuid ausalt, ma väldiks kah sind, kui sa selline oled... Ma ei jääks mingil juhul seisma, kui sa mu isikliku vara lõhud, kuna sulle on antud riigi poolt relv, relvaluba, ning ametimärk.
Tagasi üles Go down
Chris_Bryan

Chris_Bryan


Postituste arv : 225
Join date : 22/03/2010
Age : 29
Asukoht : Eesti

Karakter
IC Nimi: Chris_Bryan
IC Amet: Elumees

teen ka siis esimese kaebuse Empty
PostitaminePealkiri: Re: teen ka siis esimese kaebuse   teen ka siis esimese kaebuse EmptyKolm Juun 09, 2010 9:26 pm

Kui ta on andnud hoiatuse, et tulsitab kui ei allu siis lasku kasvõi peasodiks! Smile Very Happy
Tagasi üles Go down
rants

rants


Postituste arv : 158
Join date : 21/05/2010
Age : 26
Asukoht : Alevis

Karakter
IC Nimi: Kiyoki shinoda
IC Amet: Crips

teen ka siis esimese kaebuse Empty
PostitaminePealkiri: Re: teen ka siis esimese kaebuse   teen ka siis esimese kaebuse EmptyKolm Juun 09, 2010 9:29 pm

kui ma ment olin tegin 15 korda hoiatust siis hakkasin laskma
Tagasi üles Go down
Chris_Bryan

Chris_Bryan


Postituste arv : 225
Join date : 22/03/2010
Age : 29
Asukoht : Eesti

Karakter
IC Nimi: Chris_Bryan
IC Amet: Elumees

teen ka siis esimese kaebuse Empty
PostitaminePealkiri: Re: teen ka siis esimese kaebuse   teen ka siis esimese kaebuse EmptyKolm Juun 09, 2010 9:32 pm

rants, see oli siis spämm juba Very Happy
Tagasi üles Go down
rants

rants


Postituste arv : 158
Join date : 21/05/2010
Age : 26
Asukoht : Alevis

Karakter
IC Nimi: Kiyoki shinoda
IC Amet: Crips

teen ka siis esimese kaebuse Empty
PostitaminePealkiri: Re: teen ka siis esimese kaebuse   teen ka siis esimese kaebuse EmptyKolm Juun 09, 2010 9:33 pm

Chris_Bryan kirjutas:
rants, see oli siis spämm juba Very Happy
Olime tagaajamisega juba LV Very Happy tglt Fafist natuke edasi logist ta välja.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





teen ka siis esimese kaebuse Empty
PostitaminePealkiri: Re: teen ka siis esimese kaebuse   teen ka siis esimese kaebuse Empty

Tagasi üles Go down
 
teen ka siis esimese kaebuse
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Bill Bellamy
» teen kaebuse!!
» Kaebuse Avalduse Näidis
» teen kaebuse karl_kaapreli kohta
» teen kaebuse roman bellicu kohta

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: