Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 teen kaebuse karl_kaapreli kohta

Go down 
4 posters
AutorTeade
Ingmar_Kuusk




Postituste arv : 16
Join date : 17/04/2010

teen kaebuse karl_kaapreli kohta Empty
PostitaminePealkiri: teen kaebuse karl_kaapreli kohta   teen kaebuse karl_kaapreli kohta EmptyTeis Mai 11, 2010 9:47 pm

ma tahtsin saada presidendi kaitsjaks ja mul olid relvad olemas et teda juba kaitsta ja kui karl_kaaprel relvad ära võtis ja mind tööle ei võetud siis läksin ära ja ta tulistab mu auta sodi nii et auto lendas õhku ja siis sõidab manuel_rodigo mu surnuks
Tagasi üles Go down
Karl_Kaaprel

Karl_Kaaprel


Postituste arv : 293
Join date : 26/02/2010

Karakter
IC Nimi: Karl_Kaaprel
IC Amet: Salastatud

teen kaebuse karl_kaapreli kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: teen kaebuse karl_kaapreli kohta   teen kaebuse karl_kaapreli kohta EmptyKolm Mai 12, 2010 10:04 am

No nii ma nüüd siis hakkan seletama.
Oli siis nii et tahtis tööle tulla aga linnapeal on jutud et kõik tahavad presidenti tappa.Manuel käskis mul kui tema autojuhil(turvamees tuli hiljem) vaadata kas mehel on relvi. Siis jõudis kohale Roman (turvamees).Ma ütlesin talle et vaata see mees läbi.Ta vaatas ja leidis sealt küllaldaselt relvi ning hakkasime kahtlustama.Siis lasime tal kummid sodiks ja siis järsku hakkas põgenema ja lasime autot aga seda ei tea kas auto lendas õhku.
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

teen kaebuse karl_kaapreli kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: teen kaebuse karl_kaapreli kohta   teen kaebuse karl_kaapreli kohta EmptyKolm Mai 12, 2010 11:43 am

Kummid lasime läbi siis, kui ta põgeneda üritas, kui me läbi otsisime teda väitis ta, et tal pole peale sprei midagi, aga seal olid granaadid ja asjad. Siis tahtsime su kinni võtta, sest kartsime, et üritad mind tappa. Sa põgenesid, su kummid lasti läbi ja lasti autot, kutsusime politsei peale sulle.
Tagasi üles Go down
Ingmar_Kuusk




Postituste arv : 16
Join date : 17/04/2010

teen kaebuse karl_kaapreli kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: teen kaebuse karl_kaapreli kohta   teen kaebuse karl_kaapreli kohta EmptyKolm Mai 12, 2010 1:32 pm

tee lasite ennem mu kummid läbi ja ma tahtsin minna parandama aga tee lasete mu auto õhku Crying or Very sad . ma esitan kaebuse Tony_Pristi kohta. kas see annab Tonil õikust rp mite kaasa teha kui ta on söiaväälane? asi oli nii et Tony oli politsei majas ja oliver proovis teda välja lüüa ja õnnestus aga ta ei läinud välja vaid ütles et ma ei pea rp kaasa tegem kuina ma olen sõiaväälane.
Tagasi üles Go down
Ingmar_Kuusk




Postituste arv : 16
Join date : 17/04/2010

teen kaebuse karl_kaapreli kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: teen kaebuse karl_kaapreli kohta   teen kaebuse karl_kaapreli kohta EmptyKolm Mai 12, 2010 1:36 pm

ma esitan kaebuse Tony_Pristi kohta. kas see annab Tonil õikust rp mite kaasa teha kui ta on söiaväälane? asi oli nii et Tony oli politsei majas ja oliver proovis teda välja lüüa ja õnnestus aga ta ei läinud välja vaid ütles et ma ei pea rp kaasa tegem kuna ma olen sõiaväälane.
Tagasi üles Go down
frends5

frends5


Postituste arv : 318
Join date : 07/04/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: KEN FOX
IC Amet: Classified

teen kaebuse karl_kaapreli kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: teen kaebuse karl_kaapreli kohta   teen kaebuse karl_kaapreli kohta EmptyKolm Mai 12, 2010 1:38 pm

ehh nalja teed? sa polnd kohalgi Very Happy ise ta vend oled tema poolt ja muidugi ma ei tee kaasa siis kui ta viskab ma ei tea kust välja Very Happy
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

teen kaebuse karl_kaapreli kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: teen kaebuse karl_kaapreli kohta   teen kaebuse karl_kaapreli kohta EmptyKolm Mai 12, 2010 1:47 pm

Ingmar_Kuusk kirjutas:
tee lasite ennem mu kummid läbi ja ma tahtsin minna parandama aga tee lasete mu auto õhku Crying or Very sad . ma esitan kaebuse Tony_Pristi kohta. kas see annab Tonil õikust rp mite kaasa teha kui ta on söiaväälane? asi oli nii et Tony oli politsei majas ja oliver proovis teda välja lüüa ja õnnestus aga ta ei läinud välja vaid ütles et ma ei pea rp kaasa tegem kuina ma olen sõiaväälane.

No see oli nRP, mida Tony tegi, seda, kui nad su auto õhku lasid ma ei näinud aga kuna jooksid minu poole ajasin su alla, kartsin, et tapad ära mu.
Tagasi üles Go down
Karl_Kaaprel

Karl_Kaaprel


Postituste arv : 293
Join date : 26/02/2010

Karakter
IC Nimi: Karl_Kaaprel
IC Amet: Salastatud

teen kaebuse karl_kaapreli kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: teen kaebuse karl_kaapreli kohta   teen kaebuse karl_kaapreli kohta EmptyKolm Mai 12, 2010 2:09 pm

Ja see alla ajamine oli enesekaitse sest sul olid ikka päris jõhkrad relvad mis kujutasid presidendile ohtu
Tagasi üles Go down
Sponsored content





teen kaebuse karl_kaapreli kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: teen kaebuse karl_kaapreli kohta   teen kaebuse karl_kaapreli kohta Empty

Tagasi üles Go down
 
teen kaebuse karl_kaapreli kohta
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» teen kaebuse roman bellicu kohta
» teen kaebuse indreku ja natuke kevini kohta
» teen kaebuse!!
» Kaebuse Avalduse Näidis
» teen ka siis esimese kaebuse

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: