Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 teen kaebuse roman bellicu kohta

Go down 
3 posters
AutorTeade
Rauno_Laasik




Postituste arv : 402
Join date : 02/04/2010
Asukoht : otepää

Karakter
IC Nimi: Rauno_Laasik
IC Amet:

teen kaebuse roman bellicu kohta Empty
PostitaminePealkiri: teen kaebuse roman bellicu kohta   teen kaebuse roman bellicu kohta EmptyEsm Mai 10, 2010 4:37 pm

teen kaebuse roman bellicu kohta nii asi oli nii lihtsalt tulen mängu auto uksed lukkus küsisin /ooc kus auto on siis roman ütles tony pristyle mäletad kus on?Razz sis ütles jah sis roman ütles et vedas ära meha autoga lampi kuigi nisama EI TOHI VEDADA aga vedas ära lõpuks tony prist näitas kus auto on

ta võiks admini töö lõpetada (vaadake kaebusi)
Tagasi üles Go down
http://www.gtasf.tk
Roman_Bellic

Roman_Bellic


Postituste arv : 129
Join date : 30/01/2010

Karakter
IC Nimi: Roman_Bellic
IC Amet: AlkaPone

teen kaebuse roman bellicu kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: teen kaebuse roman bellicu kohta   teen kaebuse roman bellicu kohta EmptyEsm Mai 10, 2010 4:43 pm

nii siis tony tahtis et teeksin pilti ja koristasime asjad eest ja see polnud niisama seda
oli vaja ka ja teiseks su auto oli kõnniteel ,tegelt peaks olema kaks ratast teel ja kaks kõnniteel Razz
Tagasi üles Go down
Rauno_Laasik




Postituste arv : 402
Join date : 02/04/2010
Asukoht : otepää

Karakter
IC Nimi: Rauno_Laasik
IC Amet:

teen kaebuse roman bellicu kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: teen kaebuse roman bellicu kohta   teen kaebuse roman bellicu kohta EmptyEsm Mai 10, 2010 4:56 pm

no teed pilti sis kui olen sees ja ära sõidan sina ei hakka oma meha autoga mu autosi ära viima!
Tagasi üles Go down
http://www.gtasf.tk
Roman_Bellic

Roman_Bellic


Postituste arv : 129
Join date : 30/01/2010

Karakter
IC Nimi: Roman_Bellic
IC Amet: AlkaPone

teen kaebuse roman bellicu kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: teen kaebuse roman bellicu kohta   teen kaebuse roman bellicu kohta EmptyEsm Mai 10, 2010 5:01 pm

mina vedasin?????????????
lol!
Tagasi üles Go down
Rauno_Laasik




Postituste arv : 402
Join date : 02/04/2010
Asukoht : otepää

Karakter
IC Nimi: Rauno_Laasik
IC Amet:

teen kaebuse roman bellicu kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: teen kaebuse roman bellicu kohta   teen kaebuse roman bellicu kohta EmptyEsm Mai 10, 2010 7:36 pm

ei tea kes siis.. igatahes kes vedas tegi nrp kuna irl ei hakka keegi savilt autosi vedama see oli sis Tony Prist kes tegi nrp!
Tagasi üles Go down
http://www.gtasf.tk
frends5

frends5


Postituste arv : 318
Join date : 07/04/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: KEN FOX
IC Amet: Classified

teen kaebuse roman bellicu kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: teen kaebuse roman bellicu kohta   teen kaebuse roman bellicu kohta EmptyTeis Mai 11, 2010 11:29 am

Mina vedasin selle pildi jaoks ainult sinna kõrvale (mendi ülemisse garaasi) Ja siis tulid sa sisse ja hakkasid õiendama,ma ei saanud tagasi ka vedada.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





teen kaebuse roman bellicu kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: teen kaebuse roman bellicu kohta   teen kaebuse roman bellicu kohta Empty

Tagasi üles Go down
 
teen kaebuse roman bellicu kohta
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» teen kaebuse karl_kaapreli kohta
» teen kaebuse indreku ja natuke kevini kohta
» teen kaebuse!!
» Kaebuse Avalduse Näidis
» teen ka siis esimese kaebuse

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: