Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Bill Bellamy

Go down 
+4
Ailar
Tariel
maido321
blinkz
8 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Bill Bellamy Empty
PostitaminePealkiri: Bill Bellamy   Bill Bellamy EmptyLaup Veeb 20, 2010 9:15 pm

Pange oma reeglid paika!!!
Sain siis ajaili asja eest mida pole reeglites kirjas. Adminid ja kõik väidavad, et see on iseenesest mõistetav. Tekib tunne nagu adminid teevad reegleid enda suva järgi niisama lambist. Oleks nad siis erapooletud, aga koguaeg tunne, et kõik otsused tehakse maffia kasuks ja politsei kahjuks.

Olukord järgmine: Mind lastakse katuselt (David Park). Läksin helikopterisse ja tahtsin katusele minna, ta jooksis ja hüppas katuselt katusele. Kallutasin helika ette ja tõmbasin ta tiivikutega surnuks. Sellele järgnes lühiajaline ajail. Jaili määras Bill Bellamy.

See pole normaalne, et reegli eest mida kuskil kirjas pole..pannakse kohe ajail!! Oleks piisanud ütlemisest, et see keelatud, aga reeglit pole foorumisse kirja pandud. Minu jaoks oli ajail puhas apower. Täiesti ebavajalik ja ülekohtune!! Loodan et adminid kutsutakse korrale ja nad ei kasutaks oma võimu niimoodi tavamängijate vastu ära.

Varsti on serveris koguaeg ajail asjade eest mida reeglites pole, aga admin mõtleb välja, et ''ah see on keelatud ju!?!?'' ''Sa oled loll või?? kuidas sa ei tea seda??'' TUlen vaatan reegleid ja sellist asja pole kirjas-väga tore minu arust.
Tagasi üles Go down
maido321




Postituste arv : 24
Join date : 03/01/2010

Bill Bellamy Empty
PostitaminePealkiri: no jah siis   Bill Bellamy EmptyLaup Veeb 20, 2010 9:21 pm

nii seda et david hüppas ja tegi seega bunyhoped sa ei ütelnud aga see et sina tegid talle HK-d seda tema ütles.
oleksid sa ütelnud et ta bunnys siis oleks ta ka karistada saanud
kindlasti tapaksid ennasat et tappa keegi teine :S
ja see helikill vist polnud tõesti reeglites veel selle pärast vabandan Neutral
Tagasi üles Go down
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

Bill Bellamy Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy EmptyLaup Veeb 20, 2010 9:24 pm

Ma ei bunnynud ma parkuurisin lihtsalt, see pole bunnyhop, kui ma hüppan katuselt katusele juu..........
Ma püütsin ära joosta aga siis sain HK...
Tagasi üles Go down
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Bill Bellamy Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy EmptyLaup Veeb 20, 2010 9:26 pm

Ta ei bunnynud jah. Seda ma ei väitnudki.
Lihtsalt enne pange reeglid paika ja siis karistage. See oli täiesti ilma põhjuseta ajail. Endal pole reeglitki selle kohta. Kasvõi /es teel oleks võinud öelda, et see on keelatud, aga pole reeglites kirjas..
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Bill Bellamy Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy EmptyPüh Veeb 21, 2010 7:59 am

helikaga enesekaitse on minuarust täiesti reaalne...
Tagasi üles Go down
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

Bill Bellamy Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy EmptyPüh Veeb 21, 2010 9:59 am

Aga see on ikkagi keelatud...
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Bill Bellamy Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy EmptyPüh Veeb 21, 2010 10:20 am

Tee, siis reeglid, tõesti ajab närvi kui lambist pannakse ajail, ilma hoiatuseta...
Tagasi üles Go down
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

Bill Bellamy Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy EmptyPüh Veeb 21, 2010 11:32 am

Mida sa minuga ülbitsed, ega mina neid reegleid ei tee..
Räägi Stacey ja Janettiga kui tahad kellegagi sellel teemal rääkida...
Mina pole selles süüdi, et keegi unustas selle reegli kirjutada...
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Bill Bellamy Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy EmptyPüh Veeb 21, 2010 11:54 am

ei midagi


Viimati muutis seda Manuel_Rodrigo (Püh Veeb 21, 2010 12:36 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Bill Bellamy Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy EmptyPüh Veeb 21, 2010 12:20 pm

Phil (David_Park) ei ole minu teada admin...
Tagasi üles Go down
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

Bill Bellamy Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy EmptyPüh Veeb 21, 2010 1:00 pm

Ei ole jah admin, kahjuks..Sad
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Bill Bellamy Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy EmptyPüh Veeb 21, 2010 1:32 pm

sorry, siis ma mõtelsin et sa oled Bill, te võiks signas kasutajanimed panna oelsk palju kergem orienteeruda...
Tagasi üles Go down
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

Bill Bellamy Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy EmptyPüh Veeb 21, 2010 1:36 pm

Oled nüüd rahul w????????????
Tagasi üles Go down
Angelina




Postituste arv : 96
Join date : 14/01/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

Bill Bellamy Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy EmptyPüh Veeb 21, 2010 2:20 pm

MA ootan ka seda adminikoht juba tükk aega Very Happy MA tean juba seda ammusest ajast et HK on keelatud kui olen kuskil servus menti tööle läinud on seda küsitud mult .
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

Bill Bellamy Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy EmptyPüh Veeb 21, 2010 2:22 pm

Ja nüüd see Manuel hakkab ulguma, et talle oleks ka võinud ütelda niikuinii kribab midagi sellist... Twisted Evil
Tagasi üles Go down
maido321




Postituste arv : 24
Join date : 03/01/2010

Bill Bellamy Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy EmptyPüh Veeb 21, 2010 9:57 pm

mm aa siim kle kui sa ei tea mis on helikill siis seda ikka tead mis apower??
ja ajail polnud põhjuseta arvasin kuna sa ment siis peaksid oskama reegleid Surprised
be cool Cool
Tagasi üles Go down
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Bill Bellamy Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy EmptyPüh Veeb 21, 2010 11:14 pm

Ma tean mis on helikill.
Väidad et mina ei tunne reegleid!? Seda reeglit polnud kuskil kirjaski. Kuidas ma seda teada saaks? Ma pole mingi hiromant..
Sina ei saa seda mitte kuidagi väita, et mina reegleid ei tunne!
Enne võiks ikka reegli teha ja siis karistada. Mitte enne karistan ja siis teen reegli..

Võiksid tunnistada vähemalt oma apowerit..Oleks ma admin, siis ma paneks su ennast ajaili reeglite mittetundmise eest. Süüdistad mängijat reegli rikkumises mis on su peas, mitte kuskil kirjas teistele lugemiseks.
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Bill Bellamy Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy EmptyEsm Veeb 22, 2010 8:11 am

Jumal tänatud et sa admin pole siis!
Paraku tõesti ei jõua kõiki reegleid alati ka üless kirjutada, kuid seda et sa helikill i ei teadnud on tõesti imelik-isegi kui kirjas pole....
Mina küsin alati mafiaga liitujatelt reegleid, Mille seas on ka "Mis on carpark" (Tavaliselt kutsuvad nad seda mafia autoparklaks Very Happy)
JA "mis on helikill"
Kui me nüüd iga asja eest alati hoiataks siis vaevalt servus veel mängida saaks- Igaüks teab mida ta veel teinud pole (Näiteks ei tea et tappa ei tohi...) Läheb kohe linnapea juurde, Kuul sinnasamusesse ja näe- Karistust ei tule sest ta on uus ju.
Tagasi üles Go down
Stacey
Admin
Stacey


Postituste arv : 72
Join date : 25/12/2009
Age : 35

Bill Bellamy Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy EmptyEsm Veeb 22, 2010 9:15 am

Krt mida de ulute siin koguaeg nagu kari tittesi, kasutage oma mõistust ka nagu esimest päeva mängiks, krt ükskõik millises servus sa mängid igalpool on helikill keelatud kuradi tited, kui ei meeldi minge minema närvidele käib juba ( kõike tahate saada mõnel servu pool aastat üleval ja pole ka niipalju tehtud kui meil siin pooleteist kuuga)
Tagasi üles Go down
https://gtasf.forum.co.ee
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Bill Bellamy Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy EmptyEsm Veeb 22, 2010 10:44 am

Rahu sam...Very Happy
Võta seda kui komplimenti et järelikult servu omanik ja skripter nii head tööd teinud nii kiiresti alati ja mängijatele jäänud arusaam et see kõik nii kerge töö teil, kuigi tegelt pole kerge. Razz
Tagasi üles Go down
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Bill Bellamy Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy EmptyEsm Veeb 22, 2010 11:25 am

Mina näiteks pole mänginud teistes servudes. Ma alustasin mängimist sellessamas serveris. Mina tean vaid Roleplay põhireegleid, mis ma uurisin ise ühe teise ingliskeelse serveri lehelt. Ma pole ka maffiasse kuulunud, et keegi oleks mulle selliseid reegleid öelnud. Isegi kui võtta appi loogiline mõtlemine, siis helikopteri tiivikutega mind ohustava inimese tapmine on sama loogiline, kui see, et maffiavennad võtavad vöölt, seljalt, põuest ak/dual uzid..

*Ei väida, et mina seda ei teeks, aga teengi vaid kuna muidu ei saaks üldse maffia DM'i vastu..sama loogikat kasutasin ka Davidi tapmisel tiivikutega*
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Bill Bellamy Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy EmptyEsm Veeb 22, 2010 11:38 am

No mina nüüd küll ei usu et ment kohe IRL nii osav et hakkab helikaga sellisi trikke tegema riskides kopteri allakukkumisega, Kopteri lõhkumisega (Päris suur kahjum??), Enda eluga Ja peale selle veel töökohaga.
Tagasi üles Go down
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Bill Bellamy Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy EmptyEsm Veeb 22, 2010 11:42 am

IRW!? Kuidas saab nii lolli juttu suust välja ajada???

MIDA SA ISE TEED OMA KOPTERIGA!? Panete vastu puid ja autod on teil koguaeg katki. Ei muidugi, TEIE OLETE ALATI PUHTAD POISID JA TEETE KÕIKE ÕIGESTI..
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Bill Bellamy Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy EmptyEsm Veeb 22, 2010 11:46 am

caps off-Kui ikka mööda puid ralliks siis vist oleks mendi töö kinni nabida või teha /teata all NRP drive kaebus.
Seda enam et meil autod katki peaks ju olema käkitegu mendil kinni püüda meid-Seega räägid suht oma jutule vastu...
Tagasi üles Go down
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Bill Bellamy Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy EmptyEsm Veeb 22, 2010 11:53 am

Räägin oma jutule vastu? Ei tea kuidas... Seal alcaponede maja juures panite selle punase kopteriga mõnusalt vastu puid koguaeg mind taga ajades. Autode omadused ei lange sampis kui ta katki läheb ju...alles siis kui juba suitseb, aga siis ka sureb välja lihtsalt. Mõlkis on nad teil koguaeg, panete vastu poste ja asju. Sõida irl korra autoga vastu posti ja tule räägi edasi siin.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Bill Bellamy Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy Empty

Tagasi üles Go down
 
Bill Bellamy
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: