Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Bill Bellamy

Go down 
+4
Ailar
Tariel
maido321
blinkz
8 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Bill Bellamy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy - Page 2 EmptyEsm Veeb 22, 2010 12:02 pm

usu mind, irl su auto on parema juhitavusega kah- San andreas pole jah paraku veel nii arenenud.
Autode omadused ei lange???- Mida enim ta katki on seda lähedamal ta on plahvatusele ja ment saabgi kätte.
Tagasi üles Go down
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Bill Bellamy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy - Page 2 EmptyEsm Veeb 22, 2010 12:05 pm

Seda lähemal on plahvatusele??? Very Happy mis kasu mul sellest on, kui sirge peal läheb turismo mingi 120 välja vabalt ja mul venib mingi 80 peal..

Tundub, et sa pole irl sõitnud mõne võimsa autoga siis, et arvad et need on ka mingi superhästi juhitavad..
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Bill Bellamy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy - Page 2 EmptyEsm Veeb 22, 2010 12:09 pm

Usu mind, paremini juhitavad kui IG Turismo...Mis see kiirus loeb- Ise räägid ju et mafiad niidavad poste- See ju kah aeglustab inimesi ja hästi läheb siis saavad piisavalt viga et mitte edasi sõita Very Happy
Tagasi üles Go down
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Bill Bellamy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy - Page 2 EmptyEsm Veeb 22, 2010 12:12 pm

Ühe sirge suudavad ikka vajadusel otse sõita ja rohkem pole ju vajagi. See mendiauto on nii juust..siis käivad ruttu värvimises ka ära ja ongi kõik..
Tagasi üles Go down
maido321




Postituste arv : 24
Join date : 03/01/2010

Bill Bellamy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy - Page 2 EmptyKolm Veeb 24, 2010 4:57 pm

hmm
mm sell juhul kui sa siim pärus elus teeksid nii et tapaksid ta helkopteriga siis /ajail oli sulle kerge karistus
loogiliselt oleksime pidanud sulle tegema HK kuna kui sa tapad ennast meelega või mis? Very Happy
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Bill Bellamy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy - Page 2 EmptyKolm Veeb 24, 2010 5:06 pm

Tsiteerin: :
hmm
mm sell juhul kui sa siim pärus elus teeksid nii et tapaksid ta helkopteriga siis /ajail oli sulle kerge karistus
loogiliselt oleksime pidanud sulle tegema HK kuna kui sa tapad ennast meelega või mis?

Ma ei saanud nüüd küll mitte midagi aru Very Happy
Tagasi üles Go down
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

Bill Bellamy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy - Page 2 EmptyKolm Veeb 24, 2010 9:39 pm

Ma ka mitte:D
Tagasi üles Go down
maido321




Postituste arv : 24
Join date : 03/01/2010

Bill Bellamy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy - Page 2 EmptyKolm Veeb 24, 2010 10:15 pm

mhh
kuna ta meelega helikaga vastu seina sõidab siis päris elus oleks see vist 0,0001% et ellu jääd seega oleks teinud talle CK kuna tegi seda meelega Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Bill Bellamy - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bill Bellamy   Bill Bellamy - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Bill Bellamy
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: