Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja

Go down 
3 posters
AutorTeade
James Henson




Postituste arv : 32
Join date : 23/05/2010

Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja Empty
PostitaminePealkiri: Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja   Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja EmptyPüh Mai 23, 2010 7:17 pm

Sinu IG nimi : James Henson
Süüdistatava(te) IG nimi : Jim McNeal (Täpselt ei mäleta)
MIs ta(nemad) tegi(d)? (Täpsemalt mis seal toimus ) : Et siis oli plaanitud lennata lennukiga LSist-SFi.Kõik läks hästi kuni me maandusime SFis.Ütlesin läbi /len, et maandusime ja sellist ja siis tuleb välja Jim McNeal.Ta võtab oma UZId ja tulistab cockpiti poole ja lennuk lendab õhku.Ja selles ongi konks.Konks on selles, et ta oleks pidand järele jätma tulistamise ning ükski lennuk ei saa lennata õhku kui sa cockpiti lased,ma saan aru ,et see on SAN ANDREAS kuid mõistus võiks peas olla.Ma olen kindel, et ta teab , et Sanni lennukid lähevad suht kergelt katki.Minu arvates ei tohiks üldse nii teha, et mingi lampi tuleb lennukist ja hakkab laskma.Vähe DM? Pealegi, ma olen kindel, et ta telepordib vms ennast LSi mitte ei jookse sinna.
Aeg : ~8:05
Pilt ; Video :
Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja Sa-mp-144
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja   Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja EmptyPüh Mai 23, 2010 7:18 pm

Jimi kohta niipalju kaebusi et saab 1h ajaili.
Tagasi üles Go down
James Henson




Postituste arv : 32
Join date : 23/05/2010

Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja   Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja EmptyPüh Mai 23, 2010 7:20 pm

Manuel_Rodrigo kirjutas:
Jimi kohta niipalju kaebusi et saab 1h ajaili.

Ja mis meie fantastilisest RPst saab nüüd? Ja minu haiglakuludest? 1h? Päris vähe? Pane ikka vähemalt 3h.
Tagasi üles Go down
frends5

frends5


Postituste arv : 318
Join date : 07/04/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: KEN FOX
IC Amet: Classified

Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja   Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja EmptyPüh Mai 23, 2010 7:21 pm

Panin et AJAIL
Tagasi üles Go down
frends5

frends5


Postituste arv : 318
Join date : 07/04/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: KEN FOX
IC Amet: Classified

Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja   Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja EmptyPüh Mai 23, 2010 7:21 pm

olen AJAIL!!
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja   Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja EmptyPüh Mai 23, 2010 7:21 pm

James Henson kirjutas:
Manuel_Rodrigo kirjutas:
Jimi kohta niipalju kaebusi et saab 1h ajaili.

Ja mis meie fantastilisest RPst saab nüüd? Ja minu haiglakuludest? 1h? Päris vähe? Pane ikka vähemalt 3h.

No 3 h on palju saab 1h kõrbes. Keegi admin palun pane minu eest ja postita siia, kui pandud, ma ise ei jõua enam.
Tagasi üles Go down
James Henson




Postituste arv : 32
Join date : 23/05/2010

Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja   Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja EmptyPüh Mai 23, 2010 7:23 pm

Manuel_Rodrigo kirjutas:
James Henson kirjutas:
Manuel_Rodrigo kirjutas:
Jimi kohta niipalju kaebusi et saab 1h ajaili.

Ja mis meie fantastilisest RPst saab nüüd? Ja minu haiglakuludest? 1h? Päris vähe? Pane ikka vähemalt 3h.

No 3 h on palju saab 1h kõrbes. Keegi admin palun pane minu eest ja postita siia, kui pandud, ma ise ei jõua enam.
Valhallas pannakse tapmise eest kuni 24h.Inimene(Rõhutan, ADMINISTRAATOR ERITI) peaks ikka mõtlema enne ,kui midagi teeb.Tegelt pange 1h ajail ja võtke see admin talt maha.Tal on ka päris palju kaebusi.Pealegi Ailar, sa vahest mõtled miks teil vähe rahvast? Sellepärast, et teil on palju adminne kes ei tohiks üldsegi olla..
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja   Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja EmptyPüh Mai 23, 2010 7:24 pm

James Henson kirjutas:
Manuel_Rodrigo kirjutas:
James Henson kirjutas:
Manuel_Rodrigo kirjutas:
Jimi kohta niipalju kaebusi et saab 1h ajaili.

Ja mis meie fantastilisest RPst saab nüüd? Ja minu haiglakuludest? 1h? Päris vähe? Pane ikka vähemalt 3h.

No 3 h on palju saab 1h kõrbes. Keegi admin palun pane minu eest ja postita siia, kui pandud, ma ise ei jõua enam.
Valhallas pannakse tapmise eest kuni 24h.Inimene(Rõhutan, ADMINISTRAATOR ERITI) peaks ikka mõtlema enne ,kui midagi teeb.Tegelt pange 1h ajail ja võtke see admin talt maha.Tal on ka päris palju kaebusi.Pealegi Ailar, sa vahest mõtled miks teil vähe rahvast? Sellepärast, et teil on palju adminne kes ei tohiks üldsegi olla..
Oota mida kuradit ?
Jim on admin. Tegelen sellega kohe.
Tagasi üles Go down
frends5

frends5


Postituste arv : 318
Join date : 07/04/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: KEN FOX
IC Amet: Classified

Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja   Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja EmptyPüh Mai 23, 2010 7:27 pm

Olen jah
James ...Sa @ ve?
ma panin ajail
Admin ma olen
NRP sain 1h
!!!Tema NRP koguaeg ja META /ES TEEL !!!!!!!!!
Tagasi üles Go down
James Henson




Postituste arv : 32
Join date : 23/05/2010

Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja   Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja EmptyPüh Mai 23, 2010 7:29 pm

Mina ja nonRP? Tulen servu ja näitan sulle piloteerimise oskust? Mis kuradi meta?
Tagasi üles Go down
frends5

frends5


Postituste arv : 318
Join date : 07/04/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: KEN FOX
IC Amet: Classified

Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja   Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja EmptyPüh Mai 23, 2010 7:29 pm

Sain AJAIL!!
see pole VALAHALALAHA
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja   Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja EmptyPüh Mai 23, 2010 7:46 pm

jim läks administ ka
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja   Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja Empty

Tagasi üles Go down
 
Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Charlice McNeal.
» Lennuki pileti hinnad!!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: