Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Charlice McNeal.

Go down 
AutorTeade
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Charlice McNeal. Empty
PostitaminePealkiri: Charlice McNeal.   Charlice McNeal. EmptyTeis Juun 01, 2010 3:18 pm

Sinu nimi:: Joe_Fratianno
Süüaluse nimi:: Charlice_McNeal
Süüdistus:: Metamine.
Jutt:: Et, vägistasin Charlice, siis crashis, tuli tagasi, ja enam majas polnud. Lähen siis majast välja ja vaatan:: Yakuza ja ESF-i liikmed, ukse taga relvadega. Jooksen sisse tagasi. Siis võtan Deagle ja lähen välja. Hakkan Kenichit laskma, lasen ja tegin /me-d ka, et lasin kuuli jalga ja rindkerre. Tema aga rahulikult laseb edasi. Siis tapsid mu ära. Tegin /q kui olin surnud, kuna F4 on ****. Siis tulen tagasi, istun Sultani ja vaatan ülevalt:: ABC uudiste vms Mati_Saar: Joe Fratianno on pedofiil. Mingi 1minut hiljem:: AMB News Maarja_Mets: Joe Fratianno on pedofiil, vägistas Charlice McNeali. Charlice metas mu nime järelikult, kuna mina seda talle ei öelnud. Siis Rando ütles, et ta oli Kenichilt käsu saanud FaF hävitada, kuid mis oli ühes reeglis kirjas? " Sinu ülessanne pole hävitada vastas gäng/maffia. "
Siis, küsisin Kenichilt ja Charlicelt kuidas Charlice ütles, et nad FaF-i ründaksid? Charlice ja Kenichi vastasi, /I, FFS? /i ei ole IC kanal..
Kuidas sul on IRL selline suhtlus vahend, kuhu saavad kõik ühineda, kui neil on abi vaja?
Kenichi vastas, et see pmst sama mis raadiosaatja.
Aga Pablo, tee siis nii juba, et /i -d näeb samamoodi nagu raadiot, et, see kes rääkija lähedal on näeb tema öeldud teksti.
Enamustes serverites on /i OOC kanal..

Ma sain ka ühes mingi 2 warni, kuna ropendasin /i-s..

Charlice McNeal. Img_4c0508b9bc90a

Minumeelest on Roman üldse halb admin, ta ei aita pmst ju?
Mitte kordagi ei pannud slappi ( 1kord pani 1h jooksul )
Tagasi üles Go down
 
Charlice McNeal.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Jim McNeal aKa Pro Uzidega Lennuki Õhkulaskja

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: