Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta

Go down 
+3
Pablo
Ailar
Britis_Sammal
7 posters
AutorTeade
Britis_Sammal




Postituste arv : 2
Join date : 10/05/2010

Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta Empty
PostitaminePealkiri: Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta   Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta EmptyEsm Mai 10, 2010 2:17 pm

Sinu IG nimi : Britis Sammal
Süüdistatava(te) IG nimi : Maunel Rodrigo
MIs ta(nemad) tegi(d)? (Täpsemalt mis seal toimus ) : Rodrigo arust on mu IG nmi nRP, sain 4-5 korda kicki.
Aeg : 15.00-15.10
Pilt ; Video :
https://2img.net/r/ihimizer/i/gtasamp.png/
https://2img.net/r/ihimizer/i/gtasamp1.png/
https://2img.net/r/ihimizer/i/gtasamp2.png/
Selle nimega alustasin mängimist Laupäeva hommikul. vahepeal sees käinud juba umbes 5-6 erinevat adminit kellele mu nimi pole ette jäänud, isegi Pablo käis sees, ei öelnud mu nime kohta midagi. siis tuleb Manuel, saan kicki, vaatan põhjust nRP nimi.
See isegi mu pärisnimi.
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta   Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta EmptyEsm Mai 10, 2010 2:48 pm

Ei usu, et see su pärisnimi, tee IDst pilt ja pane ülesse. Britis on nRP nimi. See kõlab nagu Briti Sammal. Meie serveril on väga halb märk küljes, just tänu nRP nimedele ja tundub, et ma olen ainus, keda see kotib vist.
Tagasi üles Go down
Britis_Sammal




Postituste arv : 2
Join date : 10/05/2010

Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta Empty
PostitaminePealkiri: Britis   Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta EmptyEsm Mai 10, 2010 3:29 pm

Mingi eesti keelt ei oska w2. Mu nimi on Britis Sammal.sammal on välja moõeldud aga päris perekonnanimi on samler
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta   Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta EmptyEsm Mai 10, 2010 3:35 pm

Britis_Sammal kirjutas:
Mingi eesti keelt ei oska w2. Mu nimi on Britis Sammal.sammal on välja moõeldud aga päris perekonnanimi on samler
No tõesti
"British Sammal" Kõlab nagu briti sammal ?
Tagasi üles Go down
Pablo
Admin
Pablo


Postituste arv : 788
Join date : 24/02/2010
Age : 32
Asukoht : Tartu

Karakter
IC Nimi: Pablo Francisco
IC Amet: Kaitsepolitsei

Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta   Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta EmptyEsm Mai 10, 2010 6:41 pm

See pole nrp nimi. Manuel teeb kuskil nolife foorumis reklaami ja siis mingid ajudeta vennad seal nutavad nende nimede pärast ja see läks Manuelile nii hinge, et ta soovib vist kõigi inimeste nimede ära vahetamist nüüd..
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta   Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta EmptyEsm Mai 10, 2010 8:18 pm

Pablo kirjutas:
See pole nrp nimi. Manuel teeb kuskil nolife foorumis reklaami ja siis mingid ajudeta vennad seal nutavad nende nimede pärast ja see läks Manuelile nii hinge, et ta soovib vist kõigi inimeste nimede ära vahetamist nüüd..

Jätaks otsese laimu ära, olgem lihtsalt sõbralikud Very Happy
Aga jah, see nimi on tõesti natuke kahtlane, oleksin ise ka ilmselt kick pannud Very Happy
Tagasi üles Go down
Karl_Kaaprel

Karl_Kaaprel


Postituste arv : 293
Join date : 26/02/2010

Karakter
IC Nimi: Karl_Kaaprel
IC Amet: Salastatud

Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta   Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta EmptyTeis Mai 11, 2010 11:01 am

Jah ärge nüüd laimake Very Happy
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta   Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta EmptyTeis Mai 11, 2010 2:00 pm

Pablo kirjutas:
See pole nrp nimi. Manuel teeb kuskil nolife foorumis reklaami ja siis mingid ajudeta vennad seal nutavad nende nimede pärast ja see läks Manuelile nii hinge, et ta soovib vist kõigi inimeste nimede ära vahetamist nüüd..

Kas sa ei taha siia pelajaid juurde siis ?
Tagasi üles Go down
Pablo
Admin
Pablo


Postituste arv : 788
Join date : 24/02/2010
Age : 32
Asukoht : Tartu

Karakter
IC Nimi: Pablo Francisco
IC Amet: Kaitsepolitsei

Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta   Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta EmptyTeis Mai 11, 2010 4:19 pm

Reklaam on üks asi, aga iga inimese arvamust ei saa võtta kohe kui käsku midagi muuta.
Tagasi üles Go down
Pahooyo




Postituste arv : 93
Join date : 03/03/2010

Karakter
IC Nimi:
IC Amet:

Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta   Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta EmptyTeis Mai 11, 2010 4:23 pm

Googeldage nime Britis Samler, nimi mis nimi ja ma arvan et kellegi perekonna nimi on ka sammal Very Happy
Tagasi üles Go down
lil




Postituste arv : 57
Join date : 28/03/2010

Karakter
IC Nimi:
IC Amet:

Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta   Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta EmptyKolm Mai 12, 2010 1:33 pm

Manuel_Rodrigo kirjutas:
Pablo kirjutas:
See pole nrp nimi. Manuel teeb kuskil nolife foorumis reklaami ja siis mingid ajudeta vennad seal nutavad nende nimede pärast ja see läks Manuelile nii hinge, et ta soovib vist kõigi inimeste nimede ära vahetamist nüüd..

Kas sa ei taha siia pelajaid juurde siis ?


Irwirwirw , keegi 1mängija pärast külll tulemata ei jäta Smile
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta   Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta EmptyKolm Mai 12, 2010 1:45 pm

Ongi nii, no lukku läheb, minu viga.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta   Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta Empty

Tagasi üles Go down
 
Kaebus Admin Manuel Rodrigo kohta
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» kaebus kevin kokka kohta.
» karl kunni kohta kaebus!
» kaebus eomani ja elvise kohta (keegi oli veel aga ei pannud tähele)
» teen kaebuse roman bellicu kohta
» teen kaebuse indreku ja natuke kevini kohta

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: