Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 David mingi

Go down 
4 posters
AutorTeade
Pisike




Postituste arv : 26
Join date : 19/03/2010

David mingi Empty
PostitaminePealkiri: David mingi   David mingi EmptyEsm Märts 22, 2010 3:59 pm

Sinu IG nimi : Rauno Madrid (teen teema venna eest)
Süüdistatava(te) IG nimi : David mingine (Admin)
MIs ta(nemad) tegi(d)? (Täpsemalt mis seal toimus ) : Lampi släppis mitu korda. Võiksite ikka teha enne mingi katse ka, kui adminiks topite igast noobe. Ta ei suuda eristada isegi läggi nRP drivingust. Mu vend sõitis tee peal ilusti ning lampi släp. Lõpuks oli ainult 1HP, ning siis selle asemel, et lasta minne burger shoti (mille kõrval mu vend oli) släppis ta uuesti, et ikka peaks haiglasse minema. Mu vend oskab siit väga paljudest RP paremini. ning admin ei tunnista ka oma vigu, vaid släpib veel.
Aeg : 22.märts.2010, kella 15 ajal.
Pilt ; Video : Ei ole.
Lisa: tava mängijaid õpetate küll läbi /ao, ning näitate sellega kõigile, et mängijal on RP´ga raskusi. Nii hakatakse neid mängijaid ignoreerima, kuid õpetage admineid ka nii, et mängijad näeks, et need tähtsust täis adminid ei ole ka täiesti perfektsed nagu nad end näidata tahavad.
//Ei taha näha selliseid mõttetuid poste, et küll õpib. Admin on ka inimene ning peab saama karistuse nagu kõik teised!! Ning veelgi karmima, kui ei oska oma tööd. Mai saa aru, mille järgi siin serveris admineid valitakse?

Muide Kasper, tänan 3H ajaili eest, kui mingi nRP tuleb mölisema ega ole /crackis.
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

David mingi Empty
PostitaminePealkiri: Re: David mingi   David mingi EmptyEsm Märts 22, 2010 4:16 pm

See 3 tundi vangis mis rääkisid,see oli tegelikult tund kui mai eksi,aga no sellel vahet pole,ma ei lase mitte kellelgi seal nii kaua istuda, kui on mõistlik/normaalne. Põhjuse miks selle panin,oli see,et DM-sid lvl 1 mängija, kes nagu ise nägid,tutvus alles serveriga.

Selle slappimise osas...üldiselt on aru saada kui on lag-i tõttu. Aga seekord võin täiesti kindlalt öelda,et see oli nii vahepealne lag,et kohati ei saanudki täiesti kindlalt aru,kas oli lag või ei olnud.

Rohkem ma ise siia ei vasta...loodan,et Stacey räägib ka siia miskit tarka.
Või kui on soovi,võin ise ka veel juurde jutustada siin Very Happy
Tagasi üles Go down
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

David mingi Empty
PostitaminePealkiri: Re: David mingi   David mingi EmptyEsm Märts 22, 2010 4:41 pm

No jah anna andeks kui nüüd kuskil pead patja nutma, et said slapi...
Ja ma ei saanud aru, et see oleks lagg, kui oleks lagg siis ta oleks võinud /o-s kirjutada et tal lagg....
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

David mingi Empty
PostitaminePealkiri: Re: David mingi   David mingi EmptyEsm Märts 22, 2010 4:55 pm

Ei noh sorry David,unustasin ise ka sulle rääkida,et milline umbes lag on ja milline mitte...
Tagasi üles Go down
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

David mingi Empty
PostitaminePealkiri: Re: David mingi   David mingi EmptyEsm Märts 22, 2010 5:52 pm

Ma nägin kui lagg oli, aga sel hetkel kindlasti kohe lagg ei olnud!!!
Ja sina pole selles süüdi, ma tean ka ise milline lagg on.. Smile
Tagasi üles Go down
Pablo
Admin
Pablo


Postituste arv : 788
Join date : 24/02/2010
Age : 32
Asukoht : Tartu

Karakter
IC Nimi: Pablo Francisco
IC Amet: Kaitsepolitsei

David mingi Empty
PostitaminePealkiri: Re: David mingi   David mingi EmptyEsm Märts 22, 2010 7:49 pm

Teema algataja väidab nagu adminid oleks ära tõusnud ja neid keegi ei karistaks...
Tegelikult on ju admine släpitud küll (Silver ja Kasper) Kasper on ise ennast ajaili pannud, kui ilma aod teles jne.
Niisama või kellegi piinamiseks ei tehta midagi. Lagg on tõesti nõme asi ja mingid buggid.

Näiteks mul on näidanud, et pole nitrot ja Silver nägi, et mul on. Mul on mehana auto taga olnud ja keegi teine ei näe. Rasmus on helikaga mulle katusele järgi lennanud ja mina helikat ei näinud ja sisse ka ei saanud jne. jne.
Tagasi üles Go down
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

David mingi Empty
PostitaminePealkiri: Re: David mingi   David mingi EmptyEsm Märts 22, 2010 8:59 pm

Siis kui see Rauno või mis iganes ta oli, lahkus siis ma isa ka slappisin ennast, kuid ma ei tea isegi kas selle pärast oleks pidanud slappima, kuid mina arvasin, et peaks ....
Tagasi üles Go down
Pisike




Postituste arv : 26
Join date : 19/03/2010

David mingi Empty
PostitaminePealkiri: Re: David mingi   David mingi EmptyEsm Märts 22, 2010 9:43 pm

David kirjutas:
Siis kui see Rauno või mis iganes ta oli, lahkus siis ma isa ka slappisin ennast, kuid ma ei tea isegi kas selle pärast oleks pidanud slappima, kuid mina arvasin, et peaks ....

jajamh, ma tean küll neid enda slappimisi, sellega üritatakse lahe olla. Kuid ma tõesti vaatasin ise kõrval, kui släpid liiga pidevalt hakkasid tulema. Seisis autoga migni 2sekki ja släp. ning muide isegi mitu korda ütles, et tal lagg. Niiet, Palju Õnne, 1 RP´d jagav mängija on Quied, kui nii edasi lä'heb ja sa oma EGO´t ei langeta, siis olen ka mina quited ningserveri maine on rikutud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





David mingi Empty
PostitaminePealkiri: Re: David mingi   David mingi Empty

Tagasi üles Go down
 
David mingi
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Unbann/unlock Admin lollitab !!
» Buggid, Soovid, Muudatused jne. [Vaba teema suht]
» MINGI BUGG
» Kaebus Roman Bellic ja David Three
» Pangal mingi bugg...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: