Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kaebus Roman Bellic ja David Three

Go down 
4 posters
AutorTeade
Jannukas

Jannukas


Postituste arv : 128
Join date : 18/04/2010

Karakter
IC Nimi: Jannu_Pass
IC Amet: Salastatud

Kaebus Roman Bellic ja  David Three Empty
PostitaminePealkiri: Kaebus Roman Bellic ja David Three   Kaebus Roman Bellic ja  David Three EmptyKolm Mai 12, 2010 3:18 pm

Nii ajasin romanit taga sest pani punase tulega läbi ja ta peatas.Nii ütlesin et miks punate tulega sõitiste läbi aga see mingi jooksis ringi IRL ment räägib sa jooksed ringi ??Ok see selleks aga siis tuli David Three ja küsis mis viga on ja 10 sek oli möödas siis david ütles : Kärva maha!!!! Ja hakkasid tulistama mind ..Surnuks.. et mida **** ? ja david park aka.Tariel Oniani on mingi eriti imelik täna .. mingi iga väikse asja pärast läheb närvi jms. Ja nad ei öelnud et ma ei võiks seal olla
Tagasi üles Go down
TheBiker




Postituste arv : 186
Join date : 25/04/2010

Karakter
IC Nimi: Brian Connor
IC Amet: Mina'p see olen:D

Kaebus Roman Bellic ja  David Three Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Roman Bellic ja David Three   Kaebus Roman Bellic ja  David Three EmptyKolm Mai 12, 2010 3:25 pm

AAAga palun

http://yfrog.com/5bsamp015xfp


http://yfrog.com/c9samp014vsp

JA see mille eest ajaili said oli tulistamise eest: hakkan Buffaloga sõitma ja järsku tulistatakse(ehk mendid)kuigi mina polnud midagi teind.sina arvasid et see on tariel ke s buffaloga sõidab aga ei
..IRL ju mendid ei hakka igat autot tulistama sest arvavad et see on teatud mees

Very Happy:D
Tagasi üles Go down
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

Kaebus Roman Bellic ja  David Three Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Roman Bellic ja David Three   Kaebus Roman Bellic ja  David Three EmptyKolm Mai 12, 2010 3:47 pm

Kui sulle minu kohta midagi ei meeldi, siis tee eraldi teema...
Ja mina lubasin neil sind lasta(kui see olid sina)...
Ja Rauno sai ka ajaili, sest hakkas lampi linnapeal laskma...
Ja üks asi veel...
See, et kui ma jäin korra mendile vahele, ei tähenda seda, et kui keegi sõidab punase alt läbi ja põgeneb mendi eest, ei tähenda see, et see just mina olen...
Missest, et auto sama, aga IRL on ka väga paljju ühesuguseid autosi... :S:S
Tagasi üles Go down
TheBiker




Postituste arv : 186
Join date : 25/04/2010

Karakter
IC Nimi: Brian Connor
IC Amet: Mina'p see olen:D

Kaebus Roman Bellic ja  David Three Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Roman Bellic ja David Three   Kaebus Roman Bellic ja  David Three EmptyKolm Mai 12, 2010 4:00 pm

Ooops:D lugesin su tekstist teisiti:D aga muidu see ei olnud dm ju kui Hq ees on ment ja tagaotsitav garaaziz-ja Boss käseb ära tappa sest ta kardab vms:D
Tagasi üles Go down
Rauno_Laasik




Postituste arv : 402
Join date : 02/04/2010
Asukoht : otepää

Karakter
IC Nimi: Rauno_Laasik
IC Amet:

Kaebus Roman Bellic ja  David Three Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Roman Bellic ja David Three   Kaebus Roman Bellic ja  David Three EmptyKolm Mai 12, 2010 4:35 pm

okei mina lasin kuna russia või mai tea mis HQ välja tulid sinna läks tariel sis sa panid buffaloga minema ja ma arvasin et see oli tariel kuna tema läks alla garaazi ja nii ma lasingi buffalot..
Tagasi üles Go down
http://www.gtasf.tk
TheBiker




Postituste arv : 186
Join date : 25/04/2010

Karakter
IC Nimi: Brian Connor
IC Amet: Mina'p see olen:D

Kaebus Roman Bellic ja  David Three Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Roman Bellic ja David Three   Kaebus Roman Bellic ja  David Three EmptyKolm Mai 12, 2010 4:55 pm

aga muidu irl ei hakka korraga laskma kui pole hoiatust teinud ju..ühesõnaga tulin mängu sisse-läksin väravast välja- ja tulistati juba:D
Tagasi üles Go down
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

Kaebus Roman Bellic ja  David Three Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Roman Bellic ja David Three   Kaebus Roman Bellic ja  David Three EmptyKolm Mai 12, 2010 5:38 pm

Jannu, ma kirjutasingi ju, et Mina lubasin neil Sind lasta, aga ma ei tea kas see olid sina, keda nad lasid...
Tagasi üles Go down
TheBiker




Postituste arv : 186
Join date : 25/04/2010

Karakter
IC Nimi: Brian Connor
IC Amet: Mina'p see olen:D

Kaebus Roman Bellic ja  David Three Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Roman Bellic ja David Three   Kaebus Roman Bellic ja  David Three EmptyKolm Mai 12, 2010 5:39 pm

See oli tema..!!
Tagasi üles Go down
Jannukas

Jannukas


Postituste arv : 128
Join date : 18/04/2010

Karakter
IC Nimi: Jannu_Pass
IC Amet: Salastatud

Kaebus Roman Bellic ja  David Three Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Roman Bellic ja David Three   Kaebus Roman Bellic ja  David Three EmptyKolm Mai 12, 2010 6:33 pm

Aga mulle ei teatatud midagi ja lampi tegite dm-i ?
Tagasi üles Go down
TheBiker




Postituste arv : 186
Join date : 25/04/2010

Karakter
IC Nimi: Brian Connor
IC Amet: Mina'p see olen:D

Kaebus Roman Bellic ja  David Three Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Roman Bellic ja David Three   Kaebus Roman Bellic ja  David Three EmptyKolm Mai 12, 2010 6:42 pm

me ei saand sulle midagi õelda,,korraga kui surnud olid juba ooc vingusid et lähed Foorum teemat teha..ja korraga olid afk ..JA SEE POLNUD dm Evil or Very Mad


Viimati muutis seda TheBiker (Kolm Mai 12, 2010 6:58 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
TheBiker




Postituste arv : 186
Join date : 25/04/2010

Karakter
IC Nimi: Brian Connor
IC Amet: Mina'p see olen:D

Kaebus Roman Bellic ja  David Three Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Roman Bellic ja David Three   Kaebus Roman Bellic ja  David Three EmptyKolm Mai 12, 2010 6:43 pm

tegema*Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kaebus Roman Bellic ja  David Three Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Roman Bellic ja David Three   Kaebus Roman Bellic ja  David Three Empty

Tagasi üles Go down
 
Kaebus Roman Bellic ja David Three
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Roman Bellic
» Roman Bellic
» roman bellic peaosas
» unban roman
» Silver..Roman

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: