Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Siim Markus

Go down 
+2
Stacey
blinkz
6 posters
AutorTeade
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Siim Markus   Siim Markus EmptyTeis Veeb 23, 2010 4:14 pm

IG nimi : Siim Markus
Põhjus miks banni või lock-i said : Ei teagi. Sain reconnecti ja olid bänned
Kes Bannis? : Ei tea, mul oli netijama.
Aeg : 16:10 ?
Sinu IP : 82.131.43.47

Mul lumetormide ajal tavaliselt või muude halbade ilmastikuoludega nett jamab. Olen mingi 5min sees ja siis enam mu tekst ei ilmu chati ja teiste tekst ei ilmu enam mulle. Olin parasjagu autoga mäe peal ühe maja kõrval ja siis panin /v värv 2 2 ja see ei teinud midagi. Sõitsin siis mäest autoga alla, see läks ümber ja plahvatas. Seisin seal auto peal siis ja peksin seda jalaga. Proovisin veel kirjutada /o chati aga seda ei ilmunud üles. Siis kadus pilt eest ära, chati tuli kiri et reconnecting vms. ja olin bännitud.
Tagasi üles Go down
Stacey
Admin
Stacey


Postituste arv : 72
Join date : 25/12/2009
Age : 35

Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim Markus   Siim Markus EmptyTeis Veeb 23, 2010 4:18 pm

blinkz kirjutas:
IG nimi : Siim Markus
Põhjus miks banni või lock-i said : Ei teagi. Sain reconnecti ja olid bänned
Kes Bannis? : Ei tea, mul oli netijama.
Aeg : 16:10 ?
Sinu IP : 82.131.43.47

Mul lumetormide ajal tavaliselt või muude halbade ilmastikuoludega nett jamab. Olen mingi 5min sees ja siis enam mu tekst ei ilmu chati ja teiste tekst ei ilmu enam mulle. Olin parasjagu autoga mäe peal ühe maja kõrval ja siis panin /v värv 2 2 ja see ei teinud midagi. Sõitsin siis mäest autoga alla, see läks ümber ja plahvatas. Seisin seal auto peal siis ja peksin seda jalaga. Proovisin veel kirjutada /o chati aga seda ei ilmunud üles. Siis kadus pilt eest ära, chati tuli kiri et reconnecting vms. ja olin bännitud.


ma ei usu et see sellest, nagu ma juba enne ütlesin kui selle turvalisema kaitse valma saan siis hakkab banne lendama nagu ratsahobuse ***** seega need kes üritasid parti 1000 petta enam see nii lihtsalt ei õnnestu. Vaatan logid üle kuigi ma ei usu et see kiskit muudab sest kui olekski banned ilma asjata siis oleks see ig banned mitte pardi poolt ja kuna part tunneb hacki ära kui raha juurde panna mitte maha võttes siis.....
Tagasi üles Go down
https://gtasf.forum.co.ee
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim Markus   Siim Markus EmptyTeis Veeb 23, 2010 4:30 pm

No vaata neid logisid siis, ma ei saanud midagi tehagi. Selles olekus nagu ma servus olin...ei töötand mul selline cmd nagu /värav isegi jaoskonnas. Aga sinna kuhu ma omal auto sõitsin, sinna ta ka jäi näiteks. Mingil moel ma ikkagi olin servus olemas.

Ootan vastust.
Tagasi üles Go down
niggaflip




Postituste arv : 107
Join date : 29/01/2010
Age : 77

Karakter
IC Nimi:
IC Amet:

Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim Markus   Siim Markus EmptyTeis Veeb 23, 2010 4:55 pm

ega su 900 ping normaalne ei olnud jah, jälle jama sinuga.. Very Happy
Tagasi üles Go down
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim Markus   Siim Markus EmptyTeis Veeb 23, 2010 4:55 pm

Sind või kedagi sees polnud? Tahaks teada mis, kes või miks mind bännis..
Tagasi üles Go down
niggaflip




Postituste arv : 107
Join date : 29/01/2010
Age : 77

Karakter
IC Nimi:
IC Amet:

Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim Markus   Siim Markus EmptyTeis Veeb 23, 2010 4:56 pm

olin sees, aga ei näinud et oleksid banni saanud... :S
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim Markus   Siim Markus EmptyTeis Veeb 23, 2010 4:57 pm

Mis sellest sõltub et kes/mis ? Very Happy
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim Markus   Siim Markus EmptyTeis Veeb 23, 2010 4:57 pm

Rahahack 1000
Sulle isegi annab ette selle...
Tagasi üles Go down
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim Markus   Siim Markus EmptyTeis Veeb 23, 2010 4:58 pm

Põhjus oli Rahahack 1000 ?

Seda ma küll ei usu, mul pole mingeid asju tõmmatud või hackind midagi miskit moodi..
Mulle annab ette? Kui ma sisse lähen, siis ütleb lihtsalt et bänned ja teeks foorumisse unban taotluse ''Wrongly Banned'' vms.
Tagasi üles Go down
Stacey
Admin
Stacey


Postituste arv : 72
Join date : 25/12/2009
Age : 35

Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim Markus   Siim Markus EmptyTeis Veeb 23, 2010 5:09 pm

blinkz kirjutas:
Põhjus oli Rahahack 1000 ?

Seda ma küll ei usu, mul pole mingeid asju tõmmatud või hackind midagi miskit moodi..
Mulle annab ette? Kui ma sisse lähen, siis ütleb lihtsalt et bänned ja teeks foorumisse unban taotluse ''Wrongly Banned'' vms.

kle kui ütleb ette et rahahackk siis on rahahack mitte vale bann
ja minu logid näitavad ka

Siim_Markus on lukustatud PARDI poolt, põhjus: raha hackimine ($1000)
AdmKäsk:

ja sama lugu ka marek metsma-ga põhjus teada HACK
Tagasi üles Go down
https://gtasf.forum.co.ee
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim Markus   Siim Markus EmptyTeis Veeb 23, 2010 5:13 pm

No ma teen screeni siis..
Siim Markus Bann
Tagasi üles Go down
Stacey
Admin
Stacey


Postituste arv : 72
Join date : 25/12/2009
Age : 35

Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim Markus   Siim Markus EmptyTeis Veeb 23, 2010 5:14 pm

blinkz kirjutas:
No ma teen screeni siis..
Siim Markus Bann




see tähendab seda et kui sa arvad et sind banniti ekslikult siis tee foorumisse avaldus sellist teksti näitab kõigil kes banned
Tagasi üles Go down
https://gtasf.forum.co.ee
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim Markus   Siim Markus EmptyTeis Veeb 23, 2010 5:15 pm

Kas seal näitab commandi /v värv 2 2 äkki PART võttis selle kuidagi hackimisena. Ei tegelt bänni sain ma hiljem....ei tea. Tore küll..mingit hacki pole kasutanud ja bänn.
Tagasi üles Go down
Stacey
Admin
Stacey


Postituste arv : 72
Join date : 25/12/2009
Age : 35

Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim Markus   Siim Markus EmptyTeis Veeb 23, 2010 5:52 pm

blinkz kirjutas:
Kas seal näitab commandi /v värv 2 2 äkki PART võttis selle kuidagi hackimisena. Ei tegelt bänni sain ma hiljem....ei tea. Tore küll..mingit hacki pole kasutanud ja bänn.


see saaks ainult nii olla kui keegi teine sinu kasutajaga käiks aga kuna sa pole ise andnud koodi siis ma ei tea
ei tahaks uskuda et mu logi paneb näkku räägin janetiga vaatan mis ta sellest asjast arvab
Tagasi üles Go down
https://gtasf.forum.co.ee
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim Markus   Siim Markus EmptyTeis Veeb 23, 2010 8:38 pm

Mis rasmus nüüd lahkus servust tänus sellele? Very Happy
Tagasi üles Go down
Rasmus




Postituste arv : 106
Join date : 24/01/2010

Karakter
IC Nimi: Rasmus_Suur
IC Amet: Salastatud

Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim Markus   Siim Markus EmptyKolm Veeb 24, 2010 1:28 pm

Miks peaks mina lahkuma? Ma olen politseikapten edasi. Ma ei mängi enam nii palju nagunii..eraelu saab liialt kannatada. Siim andis politsei need värgid ka mulle, panen need kohe tagasi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim Markus   Siim Markus Empty

Tagasi üles Go down
 
Siim Markus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Unban Siim Markus
» siim.m, luigi.c,
» Siim Mikker
» Kas Siim peaks jätkama administraatori tööga!?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Unbänn & Unlock-
Hüppa: