Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Unban Siim Markus

Go down 
4 posters
AutorTeade
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Unban Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Unban Siim Markus   Unban Siim Markus EmptyKolm Veeb 17, 2010 5:23 pm

Bännis: Silver Crime
Põhjus: Hacker?

Tahaks teada mille eest..võin oma arvuti ka teile anda. Mul pole isegi ühtegi auto skinni pandud mängule.
Tagasi üles Go down
Janett

Janett


Postituste arv : 30
Join date : 25/12/2009
Age : 33
Asukoht : Rakvere

Unban Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: tere   Unban Siim Markus EmptyKolm Veeb 17, 2010 5:25 pm

anna mulle esis oma ip ma lään kusin miks ja põhjus pidi ilmuma sulle ka sinna punase kirjaga






Tänades Janett ja Stacey
Tagasi üles Go down
https://gtasf.forum.co.ee/intex.htm
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Unban Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unban Siim Markus   Unban Siim Markus EmptyKolm Veeb 17, 2010 5:33 pm

82.131.43.47

Põhjuse kirjutas Silver ise: Hacker

Aga tõsiselt, võite tulla ja mu arvutit kontrollida, mul pole mingeid mode ega asju.
Tagasi üles Go down
Stacey
Admin
Stacey


Postituste arv : 72
Join date : 25/12/2009
Age : 35

Unban Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unban Siim Markus   Unban Siim Markus EmptyKolm Veeb 17, 2010 5:47 pm

blinkz kirjutas:
82.131.43.47

Põhjuse kirjutas Silver ise: Hacker

Aga tõsiselt, võite tulla ja mu arvutit kontrollida, mul pole mingeid mode ega asju.


põhjus on väga lihtne sulle maksti jälle 333x9999 ja sa ei räägi midagi, ei tahaks uskuda et selline kokkusatumus 2 hackerit annavad just sulle raha. sa aga ei kipu sellest adminitiimile rääkimagi
Tagasi üles Go down
https://gtasf.forum.co.ee
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Unban Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unban Siim Markus   Unban Siim Markus EmptyKolm Veeb 17, 2010 5:50 pm

Kes see häkker oli? Andi? tema sai selle raha eelmises gmis vist, Rasmus või ta vend võitsid lotoga ja siis andsid. Või andis Rasmuse vend selles gmis raha. Ma ka ei tea. Muidu oli raha minu käes koguaeg, aga keegi avastas et tal on veel raha. Mina olen kõige rohkem online ja siis paneme raha minu kätte kõik, et rohkem intressi saada.
Tagasi üles Go down
Stacey
Admin
Stacey


Postituste arv : 72
Join date : 25/12/2009
Age : 35

Unban Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unban Siim Markus   Unban Siim Markus EmptyKolm Veeb 17, 2010 6:12 pm

blinkz kirjutas:
Kes see häkker oli? Andi? tema sai selle raha eelmises gmis vist, Rasmus või ta vend võitsid lotoga ja siis andsid. Või andis Rasmuse vend selles gmis raha. Ma ka ei tea. Muidu oli raha minu käes koguaeg, aga keegi avastas et tal on veel raha. Mina olen kõige rohkem online ja siis paneme raha minu kätte kõik, et rohkem intressi saada.


andi andmeid ei toodud üle kuna kustutasin ta andmed ära ta sai siin ainult leveli ja 500 ( ning see et lvl 3 sulle üle 3 milli annab pole üldse kahtlane What a Face ).


Viimati muutis seda Stacey (Kolm Veeb 17, 2010 6:18 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
https://gtasf.forum.co.ee
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Unban Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unban Siim Markus   Unban Siim Markus EmptyKolm Veeb 17, 2010 6:16 pm

Siis andis selle raha talle Rasmuse vend või Rasmus. Andist ka ei usu et ta hacker on. Andi on mu sugulane irl..

Tõesti ma usaldan oma sugulast ja see raha mingi hacki teel kindlasti saadud pole. Raha võtsin ka vastu kuna alati kõik raha tuleb minu kätte. Kõik palgad mis Rasmus või keegi saab..kõik tulevad alati minu kätte.
Tagasi üles Go down
Stacey
Admin
Stacey


Postituste arv : 72
Join date : 25/12/2009
Age : 35

Unban Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unban Siim Markus   Unban Siim Markus EmptyKolm Veeb 17, 2010 6:21 pm

blinkz kirjutas:
Siis andis selle raha talle Rasmuse vend või Rasmus. Andist ka ei usu et ta hacker on. Andi on mu sugulane irl..

Tõesti ma usaldan oma sugulast ja see raha mingi hacki teel kindlasti saadud pole. Raha võtsin ka vastu kuna alati kõik raha tuleb minu kätte. Kõik palgad mis Rasmus või keegi saab..kõik tulevad alati minu kätte.


kontrollisin just üle talle ei annud keegi raha ta kasutas hacki selles olen 100 prossu veendunud ma võin su konto lahti teha aga arvesta sellega et meie admini tiim jälgib sind pidevalt oled kahtlaste isikute nimekirjas kuna kõik hackerid on just sulle raha kannud siis see on väga kahtlane. Miks siis keegi silverile ei anna ta on veel kõigerohkem online. ( mis puutub andi kontosse siis teda ma lahti ei tee kuna kasutas hacki )
Tagasi üles Go down
https://gtasf.forum.co.ee
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Unban Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unban Siim Markus   Unban Siim Markus EmptyKolm Veeb 17, 2010 6:25 pm

No tõesta, et ta hacki kasutas. Mina seda temast ei usu!
Sellest ma ka aru ei saa, milles mina süüdi olen. Kui minuga on ammusest ajast jutt, et kõik raha tuleb alati minu kätte, siis mina olen süüdi et raha vastu võtsin. Mingit hacki pole ka tuvastatud ja mina saan bänni hackimise eest...naeruväärne.

Ma ei hakka talt ju küsima midagi, ma arvasin kohe, et see on Rasmuse või ta venna raha või midagi. Ma tõesti ei mõelnud midagi..see on tavaline asi juba, et raha antakse mulle. Teda ei saa kätte ka, et küsida kelle raha see oli.
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Unban Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unban Siim Markus   Unban Siim Markus EmptyKolm Veeb 17, 2010 6:34 pm

No tore sam et mind toetad raha poolest Very Happy
Tagasi üles Go down
Stacey
Admin
Stacey


Postituste arv : 72
Join date : 25/12/2009
Age : 35

Unban Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unban Siim Markus   Unban Siim Markus EmptyKolm Veeb 17, 2010 6:39 pm

blinkz kirjutas:
No tõesta, et ta hacki kasutas. Mina seda temast ei usu!
Sellest ma ka aru ei saa, milles mina süüdi olen. Kui minuga on ammusest ajast jutt, et kõik raha tuleb alati minu kätte, siis mina olen süüdi et raha vastu võtsin. Mingit hacki pole ka tuvastatud ja mina saan bänni hackimise eest...naeruväärne.

Ma ei hakka talt ju küsima midagi, ma arvasin kohe, et see on Rasmuse või ta venna raha või midagi. Ma tõesti ei mõelnud midagi..see on tavaline asi juba, et raha antakse mulle. Teda ei saa kätte ka, et küsida kelle raha see oli.


Hacker pandi sulle põhjuseks silveri poolt kuna mina ise käskisin seda teha. Sest on alust arvata et kasutad varikontot ja hackid endale raha ise
Tagasi üles Go down
https://gtasf.forum.co.ee
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Unban Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unban Siim Markus   Unban Siim Markus EmptyKolm Veeb 17, 2010 6:42 pm

Uurige IP'sid või ma ei tea mida..
Mina pole milleski süüdi. Aga eks otsus on teie teha. Kui jään bännituks, siis kolin koos enda kirjutatud ja väljamõeldud politsei asjadega kuhugi teise serverisse. Mina mängin seda mängu elamuse pärast, mitte pidevalt enda süütuse tõestamise jaoks.
Tagasi üles Go down
Stacey
Admin
Stacey


Postituste arv : 72
Join date : 25/12/2009
Age : 35

Unban Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unban Siim Markus   Unban Siim Markus EmptyKolm Veeb 17, 2010 6:54 pm

blinkz kirjutas:
Uurige IP'sid või ma ei tea mida..
Mina pole milleski süüdi. Aga eks otsus on teie teha. Kui jään bännituks, siis kolin koos enda kirjutatud ja väljamõeldud politsei asjadega kuhugi teise serverisse. Mina mängin seda mängu elamuse pärast, mitte pidevalt enda süütuse tõestamise jaoks.

nagu ma juba enne ütlesin su ip on juba unbannitud seega sa saad mängida kuid oled siiski adminide spec listis
Tagasi üles Go down
https://gtasf.forum.co.ee
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Unban Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unban Siim Markus   Unban Siim Markus EmptyKolm Veeb 17, 2010 7:03 pm

Ütleb, et olen bännitud siiski. Peale parooli sisestamist tuleb kiri.
Tagasi üles Go down
Stacey
Admin
Stacey


Postituste arv : 72
Join date : 25/12/2009
Age : 35

Unban Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unban Siim Markus   Unban Siim Markus EmptyKolm Veeb 17, 2010 7:05 pm

blinkz kirjutas:
Ütleb, et olen bännitud siiski. Peale parooli sisestamist tuleb kiri.


proovi nüüd
Tagasi üles Go down
https://gtasf.forum.co.ee
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Unban Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unban Siim Markus   Unban Siim Markus EmptyKolm Veeb 17, 2010 7:09 pm

Aitäh! Olen siis hoolsam rahaga ümberkäimisel ja annan nüüdsest teada mida teen!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Unban Siim Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unban Siim Markus   Unban Siim Markus Empty

Tagasi üles Go down
 
Unban Siim Markus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Siim Markus
» UNBAN
» Marcus_Peetsalu UnLock Avaldus.
» Kerli_Meeks
» Unban Marek_Metsma

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Unbänn & Unlock-
Hüppa: