Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kaeban admini peale. Kaebuse esitaja: John_Slide

Go down 
2 posters
AutorTeade
icecube05




Postituste arv : 1
Join date : 20/09/2010
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kaeban admini peale. Kaebuse esitaja: John_Slide Empty
PostitaminePealkiri: Kaeban admini peale. Kaebuse esitaja: John_Slide   Kaeban admini peale. Kaebuse esitaja: John_Slide EmptyKolm Sept 22, 2010 7:06 pm

Tere, olen siis lvl 5 character Teie serveris(John_Slide). Juhtus siis väike konflikt Teie ühe algelise adminiga, kell 19:35, 22. septembril 2010. a. Konflikt sai alguse, kui mängides läksin low rideri juures oleva isiku juurde ja alustasin kõne IC chatis: ütlesin tere ja küsisin, kas saaksin liituda gängiga, kõik oli RP kohane ja puhas IG otsekontakt, kuid mind topiti päris pikaks ajaks kongi pärast küsimist. Kui hakkasin seda vaidlustama, siis admin pidevalt kickis mind täpselt 3 korda ja lõpuks banis, kuid ma ootasin selgitust, mida ma loomulikult ei saanud. Admin oskas ainult kick kasutada ja mitte midagi öelda. Sooviksin vangist vabanemist ja unban ning võiksite natuke oma algelistel adminitel silma peale hoida, kuna see olukord oli RP kohane ja kongi pistmisel üle poole tunniks on asbsurd. Tänan lugemast. Kõike paremat. Ootan kiiremas korras vastuseid.
Tagasi üles Go down
Elvis_Kaiv

Elvis_Kaiv


Postituste arv : 309
Join date : 28/02/2010
Age : 27
Asukoht : Valga

Karakter
IC Nimi: Elvis_Kaiv
IC Amet: Yakuza

Kaeban admini peale. Kaebuse esitaja: John_Slide Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaeban admini peale. Kaebuse esitaja: John_Slide   Kaeban admini peale. Kaebuse esitaja: John_Slide EmptyKolm Sept 22, 2010 7:38 pm

Tagasi üles Go down
 
Kaeban admini peale. Kaebuse esitaja: John_Slide
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» kaeban ühe peale
» kaeban lvl 1 peale
» teen kaebuse karl_kaapreli kohta
» Kaebus KaPode peale.
» teen kaebuse!!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: