Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_???

Go down 
+5
Ailar
blinkz
Rasmus
Angelina
grand
9 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? Empty
PostitaminePealkiri: Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_???   Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? EmptyReede Veeb 12, 2010 4:30 pm

Olin siis lennukal-mendid pidasid kinni ja käskisid peatuda-mida ma loomulikult ei teinud, ning mind hakati tulistama.

Tegin ka copy Abi algajatele teema alt :
NÕUDMISED:
* Kohe kui auto põgeneb, tuld ei ava!! Enne peate hoiatama!

See oli siis esimene rikkumine Rasmus e ja Ralf i poolt.
Hiljem kui sain sealt minema ja veits edasi piirasid mind mendid ümber ja jälle litaki kuul mu rehvi (Taas hoiatuseta)
Pärast seda ütles Siim et Seis, või avame tule...

Egas midagi...tehti /proovi meest autost välja tirida- ebaõnnestus.
Teatasin /b et kuule mul uks lukus tola
Siis tuli teine ment ja tegi sama /proovi mees autost välja tõmmata ja õnnestus ( Teatasin uuesti /b et ikkaveel on lukus, seega ei pea ma tulema. )
Ja siis tuli Rasmus ja tegi /proovi auto lukk avada ja õnnestus (Täielik powergame niisama kätega avada auto lukk väljastpoolt)

Ehtne näide kuidas saab auto lukku avada oli kunagi varem kui samamoodi oli mul lukustatud ja ment tõi oma auto tagaistmelt /me cmd ga "raudeseme" - Proovis ja sai lahti. Tol korral ma väljusin, sest polnud power. See aga mis Rasmus tegi oli täielik powergame!

Ja üldsegi ma ei saa aru miks mendid võivad teisi karistada kui pargivad ise valesti ja kihutavad vales reas nagu täna Ralf tegi???
Nad peaks ju ise selle eest karistada saama!
Tagasi üles Go down
Angelina




Postituste arv : 96
Join date : 14/01/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_???   Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? EmptyReede Veeb 12, 2010 4:33 pm

Kohe kindlasti peaksid saama . Mul on siis isegi auto ära veetud kui see on õieti pargitud Very Happy
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
Rasmus




Postituste arv : 106
Join date : 24/01/2010

Karakter
IC Nimi: Rasmus_Suur
IC Amet: Salastatud

Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_???   Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? EmptyReede Veeb 12, 2010 4:37 pm

NÕUDMISED:
* Kohe kui auto põgeneb, tuld ei ava!! Enne peate hoiatama!

Jah, vabandust, ei öelnud, et ava tuli. Ütlesin, et tule autost välja, mida sa eirasid.

Sa vingusid terve aeg, et lennukal tohib viibida. MIne vaata rohelist silti lennuka ees, saad targemaks.

Teine kord hoiatati sind mitu korda ja öeldi, et avatakse tuli, kui sa autost ei välju.

SFPD palub vabandust, et ei hoiatanud, kiireks läks su põgenemiskatse ajal.

Järgmine kord kui foorumisse tuled ära pane nii palju juurde Wink

NIng see, et ralf vales reas oli võis olla 2 asja
a) Mendid tormasid lennukale, et blokeerida illegaalset kiirendamist
b) tal lagib, mis ei ole tema süü

Ning auto uks lukus..mhh...Tore, et sa irl mõtled ning mendi ees auto ka lukku paned. Admin võiks veidi loogilisemalt mõelda

Ning kuhu jäi, et mees eirab käske ning põgeneb?

Ära pika viha pea, Tõnn Very Happy
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_???   Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? EmptyReede Veeb 12, 2010 4:46 pm

Esiteks ma ei vingunud et lennukal tohib...ma lihtsalt küsisin seda /o alla ja ei vingunud kordagi.
Teiseks...Kui mendid tormavad kuskile siis irl on neil vilkurid...minuteada on ka mängus selline funktsioon loodud...
Kolmandaks...Ma pigem teen pika jutu foorumisse mis räägib täpselt ära mis juhtus, mitte ei ütle lihtsalt nt. -Rasmus tegi nrp.
Selle infiga vaevalt keegi midagi peale hakkaks ja hiljem peaksin nagunii üle postitama.
Neljandaks...Auto oli mul muide kohe lukus kui sisenesin lennuväljale.Usun et irl teeks sama asja ka inimene kes omab 315 grammi narkot.
viiendaks---Ma olengi admin ja kuda kurat ma loogiliselt ei teinud???- Minuarust pigem tuli see ebaloogika teie poolt Razz
Ja Kuuendaks---Vihane ma polegi-lihtsalt tahaks teada mis õigusega minu kallal noritakse kui ise tehakse samuti vigu-Tulebgi ära kaevata vead et teinekord oskaks ennetada. Razz

Silluuuu Very Happy
Tagasi üles Go down
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_???   Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? EmptyReede Veeb 12, 2010 5:01 pm

Reegleid on tõesti rikutud. Soovin väga, et politsei järgiks reegleid mis on seatud!
Rasmuse poolt oli ka minu arust powergame avada lukus uksed. Mina oleks teinud näiteks:
/me avab pagasniku ja võtab sealt muukimistööriistad
/proovi auto ust lahti muukida

Samas, see et sa lennuväljal viibisid..
Väljavõte Seadusest:
* Võidusõit tänavatel või ilma loata lennuväljal, sillal: Auto konfiskeerimine. Trahv 30 000EEK Vanglakaristus 10 minutit.

Mina ei teeks esimene kord muidugi sellist trahvi. Üldse kui ma näen kedagi niisama lennukal. Ma saadaks ta minema. Sinu tegumoe eest, aga oleks sulle selle seaduse järgi võinud panna maksimaalse karistuse.
Tagasi üles Go down
Rasmus




Postituste arv : 106
Join date : 24/01/2010

Karakter
IC Nimi: Rasmus_Suur
IC Amet: Salastatud

Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_???   Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? EmptyReede Veeb 12, 2010 5:07 pm

no siis järgmine kord võtame ma siis teatavaks, et enne lasen. Tõnn võiks ka siis reegleid lugeda Smile

Ära ole vihane, et surma said põgenemise ajal, ikka juhtub.

Offtopic : TulebKI, mitte tulebgi
Kirjandis kasu kunagi Wink
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? Empty
PostitaminePealkiri: ---   Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? EmptyReede Veeb 12, 2010 5:13 pm

Esiteks... Kes kurat on Tõnn ???Very Happy
Teiseks savi see et surma sain-lihtsalt nagu enne ütlesin võiksid ka mendid teha vastavalt neile loodud seadustele.
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_???   Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? EmptyReede Veeb 12, 2010 8:52 pm

minuarust on mendid, tõesti parajad tõprad.Pargivad valesti, linnas ilma vilkuriteta panevad 90 km/h, eraautodel nosid.Nad peaks ikka rohkem eeskujuks olema.FBHI peaks tulema, üks nende ülesannetest võiks olla järelvalve tavamentide üle.Ausaltöeldes serv on liiga dmiks ära läinud.
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? Empty
PostitaminePealkiri: Tere   Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? EmptyReede Veeb 12, 2010 9:27 pm

Tegelikult jah,nõustun selles osas Manual-ga täielikult.Ka minu arvates võiks olla näiteks fbi,kes kontrolliks praeguseid politseinike.Ja sinna fbi-sse võiksid kuuluda parimad rp mängijad,kes oleks oma sõidustiili ja käitumisega eeskujuks teistele.Sealhulgas ka politseinikele.
Kuna kahjuks olen ka ise näinud väga palju seda,kuidas politseinikud rikuvad reegleid,mis on nende enda poolt foorumisse üles pandud kõigile täitmiseks.Samas politseinike ei karista antud hetkel mitte keegi nende enda rikkumiste eest.
Äki tõesti tasuks omanikel mõelda selle peale? Usun,et see lahendaks praegust päris tõsist probleemi.
Mul endal ka juba vaikselt tunne,et tegu on DM serveriga... Sad
Tagasi üles Go down
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_???   Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? EmptyReede Veeb 12, 2010 10:02 pm

* DM'i teevad ju maffiaomad! Mina pole veel kedagi põhjuseta maha lasnud. Maffiaomad lasevad mind aga pidevalt lihtsalt, sest ma olen politseist. Isegi siis kui ma pole tööl!
* Politsei tavaautodel pole kunagi nitrot olnud!
* Pargime valesti? Mina mitte, kui siis tõesti on tagaajamine ja ma ei hakka ju autost väljahüpates autot teeäärde ajama. Kui surma saan, siis jääb auto paratamatult sinna kuhu jääb.
* Linnas 90ga? Nagu teised ei paneks...isegi bussijuht laseb nii paljuga, kui torust tuleb. Pole keegi veel kiiruseületamise eest trahvi ka saanud!

Täiesti alusetud ja lapsikud süüdistused..
Muidugi vingub kõige hullem kriminaal Manuel, kes ise pargib auto kuhugi politseimüüri taha ja teeb ma ei tea mis imeasju. Üle kümne korra oled politsei garaazi tulnud, sealt püüdnud autoga välja saada jne.
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_???   Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? EmptyReede Veeb 12, 2010 10:16 pm

Tsiteerin: :
* DM'i teevad ju maffiaomad! Mina pole veel kedagi põhjuseta maha lasnud. Maffiaomad lasevad mind aga pidevalt lihtsalt, sest ma olen politseist. Isegi siis kui ma pole tööl!
* Politsei tavaautodel pole kunagi nitrot olnud!
* Pargime valesti? Mina mitte, kui siis tõesti on tagaajamine ja ma ei hakka ju autost väljahüpates autot teeäärde ajama. Kui surma saan, siis jääb auto paratamatult sinna kuhu jääb.
* Linnas 90ga? Nagu teised ei paneks...isegi bussijuht laseb nii paljuga, kui torust tuleb. Pole keegi veel kiiruseületamise eest trahvi ka saanud!

Täiesti alusetud ja lapsikud süüdistused..
Muidugi vingub kõige hullem kriminaal Manuel, kes ise pargib auto kuhugi politseimüüri taha ja teeb ma ei tea mis imeasju. Üle kümne korra oled politsei garaazi tulnud, sealt püüdnud autoga välja saada jne.

Vaidleks tõsiselt vastu,aga kahjuks ei ole viitsind screeni teha(nitro osas) küll aga on mul üks screen valesti pargitud autost,mis oli täiesti keset teed (politsei ise oli läinud jaoskonda üksinda)
Mina isiklikult olen näinud korduvalt kuidas ment infernusega lennuväljal jändab (nitroga).
Kiiruse ületamise osas:Kas see on põhjendus,et nagu teised ei paneks?Kas politsei ei peaks olema eeskujuks teistele liiklejatele? Mille jaoks siis seadused üldse kirja pandi,kui nagunii on savi kogu see asi?Politsei asi ongi ju rikkujaid trahvida ja teistele eeskujuks olla,mitte ise rikkuda samuti,nagu teised.
võtame ühe näite: Irl laseb keegi teise inimese maha,kas selle peale otsustab politsei,et hakkame ka tapma?Keegi teine tegi ju samamoodi.

Politsei garaazi osas mai mäleta,kas rääkisin Sinu või Rasmusega ja tulemus oli see,et arvas,et parem oleks kui adminid sellesse ei sekkuks ja et see jääks politseinike tööks (rikkujatega käitutakse nagu on kirjas seadustes).

Ühtlasi on mul küsimus (eriti Rasmusele), et kas on normaalne,et kui politsei peab kellegi kinni lihtsalt kontrolliks,et siis hakatakse ülbitsema,sõimama ja karjuma? Pole nagu eriti reaalne tegevus ju.

Küsin siis siin samas ka selle ära:

Tsiteerin: :
Samas, see et sa lennuväljal viibisid..
Väljavõte Seadusest:
* Võidusõit tänavatel või ilma loata lennuväljal, sillal: Auto konfiskeerimine. Trahv 30 000EEK Vanglakaristus 10 minutit.

On seal öeldud,et lennuväljal niisama viibimine on keelatud? Nagu ei ole ju. Aga mille alusel te keelate siis mängijatel niisama lennuväljale minna?
Tagasi üles Go down
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_???   Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? EmptyReede Veeb 12, 2010 10:33 pm

Praegu karistab politseid sõjavägi juu!!!
Minuteada peaks see nii hetkel olema...
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_???   Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? EmptyReede Veeb 12, 2010 10:39 pm

Tsiteerin: :
Praegu karistab politseid sõjavägi juu!!!
Minuteada peaks see nii hetkel olema...

Selge,kui see nii on,siis on hea seegi.Sorry,pole sellest varem midagi kuulnud. Very Happy
Sel juhul tuleks sõdureid vist juurde saada,kuna praegu ühtegi sõjaväelast eriti sees pole, sõdureid vist ongi ainult kaks praegu?
(Janett ja Stacey,ärge võtke vihjena,teie osas on täitsa arusaadav)Very Happy
Tagasi üles Go down
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_???   Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? EmptyReede Veeb 12, 2010 10:42 pm

Kolm asja siis: Nitro, kiiruseületamine ja lennuväljal olemine..
* Nitro kohta tõesti ei tea, mina pole kasutanud ja see tõesti reeglitevastane.
* Kiiruseületamine...kui KÕIK ületavad siin mängus kiirust! irl ületab paar inimest..siis oleks politsei töö täiesti võimatu, kui peaks koguaeg sõitma normaalselt. Kui lisada veel see, et siin mängus ei pea keegi kinni, irl sõidetakse väga harva ära.
* Lennuväljal olemine...eks tõestaga, et te ei käinud seal kiirendamas. Kui seda suudate, siis te ei saa selle seaduse järgi karistada.

* Inimestega ülbamine? Ma ülban tõsiselt ainult ebameeldivate inimestega ja nendega kes koostööd ei tee. Nad lihtsalt ajavad mind marru, tõsiselt. Võite paljude käest küsida kellel olen autot RP'na parandanud, kellele olen load ostnud jne jne. KÕIK KES TEEVAD KOOSTÖÖD JA ISE EI ÜLBA, saavad ka samasuguse kohtlemise vastu.
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_???   Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? EmptyReede Veeb 12, 2010 11:01 pm

Tsiteerin: :
Kolm asja siis: Nitro, kiiruseületamine ja lennuväljal olemine..
* Nitro kohta tõesti ei tea, mina pole kasutanud ja see tõesti reeglitevastane.
* Kiiruseületamine...kui KÕIK ületavad siin mängus kiirust! irl ületab paar inimest..siis oleks politsei töö täiesti võimatu, kui peaks koguaeg sõitma normaalselt. Kui lisada veel see, et siin mängus ei pea keegi kinni, irl sõidetakse väga harva ära.
* Lennuväljal olemine...eks tõestaga, et te ei käinud seal kiirendamas. Kui seda suudate, siis te ei saa selle seaduse järgi karistada.

* Inimestega ülbamine? Ma ülban tõsiselt ainult ebameeldivate inimestega ja nendega kes koostööd ei tee. Nad lihtsalt ajavad mind marru, tõsiselt. Võite paljude käest küsida kellel olen autot RP'na parandanud, kellele olen load ostnud jne jne. KÕIK KES TEEVAD KOOSTÖÖD JA ISE EI ÜLBA, saavad ka samasuguse kohtlemise vastu.

noh...eks ma siis olen see "mitte keegi",kes kinni ei pea:D
*mina isiklikult olen ainult üksikud korrad mitte peatunud ja põgenenud,kuid kahjuks teevad seda tõesti suht palju.Mis seos on sellel aga politsei kiiruse ületamisega?Miks on vaja niisama sõites ületada?Kui on vajadust taga ajada,siis vilkurid peal ja siis andke minna,siis ju võib vabalt ületada.
*Lennuväljal olemine...minu loogika on,et kui te pole näinud ja kui teile pole öeldud,siis pole põhjust keelata ju?
*ülbamine: Sinu puhul ma seda eriti tähele pole pannud,aga...peaaegu alati,kui Rasmus mind kinni peab,saan suht ebameeldiva ja ebaviisaka käitumise osaliseks.
Tagasi üles Go down
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_???   Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? EmptyLaup Veeb 13, 2010 12:47 am

Oleksin nõus isegi politsei eeskujuliku sõiduga. Sel juhul on aga kindel, et iga kiiruseületaja saab kinnipeetud!

Praegu mina aga sellest vägahästi kinni pidada ei saaks kuna spidokas ei tööta, ei näe isegi masina korrasolekut.
Arutan seda teiste politseinikega!

Seda ka, et keegi ei kontrolli politseinikke? Ma olen saanud ju küll kaebusi (IC) ja olen neile ka reageerinud ja noominud töötajaid. Miski pole jäänud tähelepanuta. Roman näiteks on tööpostilt lahti lastud..küll mitte minu poolt.
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_???   Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? EmptyLaup Veeb 13, 2010 1:16 am

Muide spidokas töötab nüüd. Very Happy
Tagasi üles Go down
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_???   Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? EmptyLaup Veeb 13, 2010 10:11 am

Eriti hea on seisma jääda kui endal narko tagataskus ju....
Mina olen vist 3-4korda seisma jäänud, rohkem pole saanud, sest mul peaaegu koguaeg narkot..Very Happy;D
Tagasi üles Go down
Rasmus




Postituste arv : 106
Join date : 24/01/2010

Karakter
IC Nimi: Rasmus_Suur
IC Amet: Salastatud

Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_???   Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? EmptyLaup Veeb 13, 2010 12:22 pm

Kuule Kasper, sorry, kui sa aru ei saa, et mulle meeldib RP's mängida ning minul on menditööst selline arusaam kujunenud.
Bani mind ära siis kui sulle ei sobi või ära hakka ise näkku panema.
Mam äletan küll kui sa oma mehaanikuga autot proovisid ära vedada ning mendiautot koguaeg taha haakisid.
Ära tule mulle rääkima ebaviisakast käitumisest, kui su enda käitumine on absurdne ja lapselik!
Nitrot ei ole minu arust ka ühelgi mendi autol olnud, vähemalt ma pole kordagi näinud. Järjekordne vale väide. Vb Roman kasutas seda, aga ta on 11. a ning keegi ei ole meile sellest teatanud.

Palun mõistke, et te pole enam kodus oma ema hoole all ning teistes maailmades (virtuaalses, reaalses) tuleb sinupoolne negatiivne käitumine sulle endale tagasi. Võiks nagu vähem vinguda ning RP'd parandada. süda läheb pahaks lugedes siin foorumis kuidas Tõnisson koguaeg nutab ja halab IGA pisiasja pärast ja Kasper tema vennana teda kaitseb. Rohkem erapooletust palun. Mina olen mängus enda vigu tunnistanud, oleks aeg suureks saada ning julgus kokku võtta ning sama teha, mitte koguaeg õigust otsida sealt, kus seda ei ole
(Nt: Silver vingus oma kopteri üle, "ma lähen teen foorumisse avalduse blablaalba", Janett tuli sisse ning ütles, et autode konfiskeerimine on nii lubatud. Me ei tee mängus ulme asju, me proovime võimalikult irl lähedaselt.)


+ Kui me peame mängijat paluma 10 korda, et ta kongi juurde läheks ja at ei lähe ning virutame 1 korra nuiaga siis on kohe NRP, ei ole. I dare you to do better! Oled võimasm ees küll, kui saad kõiki adminina släppida ning teleportida, aga RP's on see poole raskem.
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_???   Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? EmptyLaup Veeb 13, 2010 1:37 pm

Tsiteerin: :
Kuule Kasper, sorry, kui sa aru ei saa, et mulle meeldib RP's mängida ning minul on menditööst selline arusaam kujunenud.
Bani mind ära siis kui sulle ei sobi või ära hakka ise näkku panema.
Mam äletan küll kui sa oma mehaanikuga autot proovisid ära vedada ning mendiautot koguaeg taha haakisid.
Ära tule mulle rääkima ebaviisakast käitumisest, kui su enda käitumine on absurdne ja lapselik!
Nitrot ei ole minu arust ka ühelgi mendi autol olnud, vähemalt ma pole kordagi näinud. Järjekordne vale väide. Vb Roman kasutas seda, aga ta on 11. a ning keegi ei ole meile sellest teatanud.

Palun mõistke, et te pole enam kodus oma ema hoole all ning teistes maailmades (virtuaalses, reaalses) tuleb sinupoolne negatiivne käitumine sulle endale tagasi. Võiks nagu vähem vinguda ning RP'd parandada. süda läheb pahaks lugedes siin foorumis kuidas Tõnisson koguaeg nutab ja halab IGA pisiasja pärast ja Kasper tema vennana teda kaitseb. Rohkem erapooletust palun. Mina olen mängus enda vigu tunnistanud, oleks aeg suureks saada ning julgus kokku võtta ning sama teha, mitte koguaeg õigust otsida sealt, kus seda ei ole
(Nt: Silver vingus oma kopteri üle, "ma lähen teen foorumisse avalduse blablaalba", Janett tuli sisse ning ütles, et autode konfiskeerimine on nii lubatud. Me ei tee mängus ulme asju, me proovime võimalikult irl lähedaselt.)


+ Kui me peame mängijat paluma 10 korda, et ta kongi juurde läheks ja at ei lähe ning virutame 1 korra nuiaga siis on kohe NRP, ei ole. I dare you to do better! Oled võimasm ees küll, kui saad kõiki adminina släppida ning teleportida, aga RP's on see poole raskem.

Vastus on hea,tänan Smile
Kedagi ma nüüd selepärast ära bannima kindlasti ei hakka. Very Happy
Nitro oli tõepoolest Roman-l kindlasti,teiste kohta mai oska öelda,ei mäleta enam täpselt.
kõigepealt kes on Tõnisson?Kui mõtled Silverit,siis jah,vend olen küll,aga ma kaitsen alati seda,kellele on minu meelest õigus.Võtan kõiki neid asju täiesti erapooletuna ja üritan kõigepealt asja endale selgeks lahendada ja siis otsustada,millisel osapoolel on õigus.Kedagi sellepärast ma kaitsema ei hakka,et ta on mu vend/tuttav w lihtsalt mafia kaaslane.Kõik on võrdsed,ka mina ise.
Ühe nuiahoobi pärast ma pole kunagi öelnud,et tegu on nrp-ga(peaasi,et surnuks ei peksa:D)
See,lause,et oled võimsam küll,kui saad adminina slappida ning teleportida,näitab tegelikult ainult seda,et sa pole päris täpselt veel asjale pihta saanud. Niisama ei slapi ega tele mitte kedagi.Kui lihtsalt mängin,siis nii mina,kui ka teised adminid ongi kõigi teiste mängijatega võrdsed.

Kui kopteri jutust õigesti aru sain,siis mõtlesid vist seda kui ta kopterit teisaldasite jah? Ausalt öeldes kui Janett nüüd seda ütles,siis ma ei saa enam midagi aru kahjuks, kuna ükskord kui liisi jättis mendi kopteri keset teed,sain stacey jutust aru,et teigin valesti,kui seda kopterit meha autoga teisaldasin.Üritan uurida selles kohas, ja ise ka targemaks saada:D

Heh,see teisaldamine mis tegin...või noh tahahaakimine vist ainult?Ei mäleta enam kumb neist...Tõepoolest,seles osas tegin vea ja need pullid olen ammu lõpetanud nagu tead.
Aga sellegipoolest,politseinike poolset ülbet käitumist on krdi palju,tänu sellele ainult mulle need kinnipidamised ei meeldigi.Võtke rahulikumalt natuke palun Very Happy
Samas see,kuidas siim "leidis" /me cmd-dega geyporno ajakirja Silveri autost ja sisi hakkas auto värviga ka veel vihjama omades suundades....no see küll eriti reaalne tegevus pole ju?
1. Ma ei suudaks uskuda,et kui irl politsei niimoodi inimesi mõnitaks,et ta siis veel rahulikult tööl saaks edasi käia Very Happy
2. Kuidas on RP,et /me leiab pagasnikust geyporno ajakirja? See on ju võimatu,kui keegi pole sinna seda enne pannud.

Ühesõnaga...Võta rahulikult,seletan sulle oma arvamust ja probleeme,mis mina antud asjas näen,Sa vaidle mulle julgelt vastu,kui midagi tundub teisiti.
Tagasi üles Go down
Roman_Bellic

Roman_Bellic


Postituste arv : 129
Join date : 30/01/2010

Karakter
IC Nimi: Roman_Bellic
IC Amet: AlkaPone

Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_???   Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? EmptyLaup Veeb 13, 2010 1:59 pm

mis minust tahate? What a Face
Tagasi üles Go down
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_???   Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? EmptyLaup Veeb 13, 2010 2:04 pm

No olgu. Palun vabandust nende gayporno ajakirjade pärast. Tegin nalja niisama, kahju kui keegi ennast puudutatuna tundis..
Tagasi üles Go down
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_???   Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? EmptyLaup Veeb 13, 2010 3:23 pm

Ega jah siim vist unistab neist:D
Tagasi üles Go down
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_???   Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? EmptyLaup Veeb 13, 2010 5:12 pm

**Offtopic** Pole vaja unistadagi, mul voodialune täis neid ^^
Tagasi üles Go down
Angelina




Postituste arv : 96
Join date : 14/01/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_???   Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? EmptyLaup Veeb 13, 2010 7:23 pm

Siim sa oled siis mingi gay ve et voodi alune gayporri täis on ??
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
Sponsored content





Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_???   Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_??? Empty

Tagasi üles Go down
 
Politseinikud Rasmus_Suur, Ralf_Death Ja Marek_???
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» KAsper Crime , Marek Mets...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: