Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms.

Go down 
5 posters
AutorTeade
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms. Empty
PostitaminePealkiri: Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms.   Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms. EmptyLaup Mai 22, 2010 8:06 pm

Chris /es Mulle , et hakkab FaF-i HQ-st autosi ära vedama ja ära peitma.
Siis käisin FaF-i Sultanil mehaaniku garaazis järgi, ja võtsin tasuta ära.
Siis helistas mulle, et torkab FaFi autodel kummid läbi ja lööb klaasid katki.
Läksime HQ ja kollasest Buffalost hakati laskma.Siis lasime juhi maha. Aga kõrval istuja sai minema.
Siis tulid uuesti, meid oli nüüd 3, Brian, Martin ja Mina, Brian ja mina lasime autoaknast neid, siis jäid seisma ja Ingmar, kes on sõjaväelane, hakkas meid granaatidest loopima ja tapma.Siis lasime kõik maha, ma jäin ellu, korjasin relvad kokku, siis kõnnin Martini juurde ja lampi surnud, kaotasin::
M4:: 1500~ kuuli
SPAS:: 400~ kuuli
MAC-10:: 400~ kuuli
9MM:: 400~ kuuli
Granaadid:: 10000~ kuuli.
Siis kõndisin FaF-i HQ poole Martiniga, ja hakatakse laskma, kollaselt Sanchezilt, Chris_Bryan oli 1 neist, sest tema autod on kollased, ja tal on SancheZ, Tahtsid meile RK teha. Siis karjusin kogemata, /s RK!! Tahtsin /b või /o RK! taha, admin pani slapi, ja nendele ei teinud midagi.Küsis neilt, kes te olete, kuigi oleks võinud lihtsalt /masked teha, ja süüdlased teada.Siis, kui tuli moneygrub vms korraks. Siis ütlesin et kui tuning ära võetakse, et peab meile raha maksma. Siis Kenichi, oli vist tema, ütles lampi:
Ei anna.
Ime la*hti.. Admini suust ilusad sõnad ikka Smile

Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms. Img_4bf81c8400b75
Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms. Img_4bf81ca95a215
Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms. Img_4bf81cc98ca36
Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms. Img_4bf81cec31e37
Seal lasid kõik roppusi..


Viimati muutis seda Fratianno (Laup Mai 22, 2010 8:26 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Elvis_Kaiv

Elvis_Kaiv


Postituste arv : 309
Join date : 28/02/2010
Age : 27
Asukoht : Valga

Karakter
IC Nimi: Elvis_Kaiv
IC Amet: Yakuza

Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms.   Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms. EmptyLaup Mai 22, 2010 8:18 pm

Sa oled ikka nii taun
Tagasi üles Go down
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms.   Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms. EmptyLaup Mai 22, 2010 8:19 pm

... Sinust parem, sa õpi kirjatehnikat, siis tule mölisema.

Tulid jälle lampi laskma.
Ütlesid, et üks meenutas teisele ehk:
Dimitri meenutas Chrisile ja Chris meenutas Dimitrile? Hmm, Mõlemad said ju surma ,kuidas siis neil mälu alles?
Tagasi üles Go down
Chris_Bryan

Chris_Bryan


Postituste arv : 225
Join date : 22/03/2010
Age : 29
Asukoht : Eesti

Karakter
IC Nimi: Chris_Bryan
IC Amet: Elumees

Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms.   Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms. EmptyLaup Mai 22, 2010 8:36 pm

ma arvan, et Pablo tahab ka minu kommentaari..
..asi nii, et midagi nRP seal polnud ju!!

Dima tuli minu kui sõbra juurde kurtma, et mingid vanad tuunitudautodega röövisid teda vms.. siis asusime otsima, leidsime üles ja siis andsime kuuli selle eest, minu sõpradega ei jamata!! Ja igakord ausal teel meenus kõik kui haiglasse sattusin, tuli küll reegel, et ei pea seda /proovi tegema, aga eii olnud kirjas, et ei või teha.. esimene kord siis /proovi- ga mälu taastus ja siis aitas dima mul mälu taastada ja mina aitasin teda vms..

See autode ära vedamine, mida mina ei mäleta pole olnud Wink sul ei ole ju mingit tõestust ka.. ja kas sul on mõni auto HQ-st ära viidud??
Vastus: ei
Mina olen su autod kõik tänavalt vedelemas leidnud Smile
Tagasi üles Go down
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms.   Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms. EmptyLaup Mai 22, 2010 8:45 pm

Mida asja? See Dima hull valetaja, me pole röövinud teda.. Me oleme FaF-iga koos röövinud ainult täna, Raimo_Tamme ja Triinu_Kaivi

Minumeelest see /proovi mälu taastada nRP, sest kas sa IRL saad enda mälu niilihtsalt, 1 sekundiga taastada? Ei..
Autosi sa ära ei viinud, küll aga ähvardasid OOC mind sellega. Siis kui ütlesin /o FaF-iga ei jamata! Siis ütlesid, et OOC ähvardus..
Tagasi üles Go down
Chris_Bryan

Chris_Bryan


Postituste arv : 225
Join date : 22/03/2010
Age : 29
Asukoht : Eesti

Karakter
IC Nimi: Chris_Bryan
IC Amet: Elumees

Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms.   Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms. EmptyLaup Mai 22, 2010 8:47 pm

täpsustan: röövisite teda eile Wink

igaljuhul, siis oleme ooc asjaga viigis Very Happy niiet see lahendatud:D:D
Tagasi üles Go down
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms.   Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms. EmptyLaup Mai 22, 2010 8:49 pm

Misasja? Me ei ole Dimat röövinud, ta ise tuli meie hoodi mölisema, sai kuuli meilt Very Happy Aga see polnud rööv..
Tagasi üles Go down
Chris_Bryan

Chris_Bryan


Postituste arv : 225
Join date : 22/03/2010
Age : 29
Asukoht : Eesti

Karakter
IC Nimi: Chris_Bryan
IC Amet: Elumees

Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms.   Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms. EmptyLaup Mai 22, 2010 8:50 pm

no siis andsin selle eest kuuli, et talle kuuli andsite.. Ikka põhjus olemas Smile
Tagasi üles Go down
Pablo
Admin
Pablo


Postituste arv : 788
Join date : 24/02/2010
Age : 32
Asukoht : Tartu

Karakter
IC Nimi: Pablo Francisco
IC Amet: Kaitsepolitsei

Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms.   Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms. EmptyLaup Mai 22, 2010 8:59 pm

Pada sõimab katelt.

Nagu ma juba varem olen öelnud. Lahku meeskonnast mis tegeleb relvadega ja kui sind siis lampi ära tapetakse, siis on DM. Nii kaua kui ise tüli norite, siis peate ka olema valmis, et makstakse kätte.
Tagasi üles Go down
Chris_Bryan

Chris_Bryan


Postituste arv : 225
Join date : 22/03/2010
Age : 29
Asukoht : Eesti

Karakter
IC Nimi: Chris_Bryan
IC Amet: Elumees

Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms.   Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms. EmptyLaup Mai 22, 2010 9:01 pm

EI OLE KELLEGILE MITTE TEADA SEE, ET DIMA JA CHRIS MOODUSTAVAD KÕVA TANDEMI Very Happy
Tagasi üles Go down
Dimitri_Oksaots

Dimitri_Oksaots


Postituste arv : 28
Join date : 31/03/2010

Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms.   Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms. EmptyLaup Mai 22, 2010 9:28 pm

ou muidu tänan he pildi eest, se esimene pilt Very Happy oligi vaja

Soovitus:ära järgmine kord jama meiega.


Viimati muutis seda Dimitri_Oksaots (Laup Mai 22, 2010 9:32 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Chris_Bryan

Chris_Bryan


Postituste arv : 225
Join date : 22/03/2010
Age : 29
Asukoht : Eesti

Karakter
IC Nimi: Chris_Bryan
IC Amet: Elumees

Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms.   Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms. EmptyLaup Mai 22, 2010 9:30 pm

eelviimane ka ilus pilt tegelt, aga kellegi suur pea ees :S
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms.   Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms. Empty

Tagasi üles Go down
 
Chris_Bryan. Dimitri_Oksaots vms.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: