Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS!

Go down 
+2
frends5
Fratianno
6 posters
AutorTeade
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Empty
PostitaminePealkiri: Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS!   Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! EmptyReede Mai 21, 2010 10:46 pm

Sinu IG Nimi : Joe_Fratianno
Süüdistatav : Jim_McNeal; Marcus_Peetsalu; Kristjan_Hombresito. ( Keegi veel, aga neil olid maskid )
Süüdistus : nRP, DM, RK
Selgitus : Et, Tegin Jimile /uninvite, ja lasin ta ka maha.Siis hakkas tema ja team sõprade poolt räige DM. Kõigepealt, lasti maha FaF liige Kaspar_Three, kes kõndis tavaliselt üle silla. Siis olime natuke aega peidus, ja saan äkki /es-i Jimilt et:: Nuta, me tuleme Hunteriga tapma jne. Siis küsisin Antsult ja helistasin talle, et ega ta gängile Hunterit ei jaga, ta ei jaganud ja oli nõus Hunteriga appi tulema meile. Twisted Evil
Siis sõidame HQ-sse ja näeme:: HUNTER LENDAB! Meie HQ kohal ja laseb suvaliselt! omg? Siis Istusin Jesterisse, sõitsime mäest alla ja hakkasime LS poole sõitma.Olime panga üleval seal, ja siis näeme et Valge Infernus tuleb.Siis vaatame veel:: HUNTER tuleb jälle! Ja laseb meid! LINNAS! On normaalne? IRL on seal teel Sadu autosi. Nii, siis panin NOS-i ja sain neilt eest natukseks Very Happy Lasid rakette ja värki, jõudsin LV siis, seal lasid ka mind, kui kiirteel olin.Siis sõitsin LV-s sinna, kus eramajad on vms, seal lasti ka no. Siis jõuan nende nafta pumpade juurde, ja ma ei usu et IRL sa julgeksid seal lasta rakette. Siis sõitsime sealt, Hunter ja INfu ajasid taga meid ja siis hüppasin vastu mingit toru ja sain Hunterist kuuli, kuulipildurist. Hüppan autost välja, ja lastakse maha.
Nii, küsin siis:: Kas IRL sõdib mingi gäng, SÕJAVÄE helikopteriga teise gängi vastu? See nkn Kristjani Kopter.Ma ei saa aru, miks on eraisikul sõjaväe kopter ja ta kasutab seda tapmiseks?..
Tunnistajad : Kaspar_Three
Toimumisaeg : 10-15min tagasi
Mille sa määraksid karistuseks? :
AJAILI , Kõvasti kohe! Mulle hüvitus tasu ka Very Happy
Tõendid :
Ilusad pildid, ma tean


Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Img_4bf6edc7c1d43
Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Img_4bf6edf3df3c2
Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Img_4bf6ee0b893b0
Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Img_4bf6ee289a0a2
Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Img_4bf6ee410c98e
Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Img_4bf6ee587d0ca
Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Img_4bf6ee75704a8
Tagasi üles Go down
frends5

frends5


Postituste arv : 318
Join date : 07/04/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: KEN FOX
IC Amet: Classified

Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Empty
PostitaminePealkiri: BACK BLACK   Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! EmptyReede Mai 21, 2010 10:48 pm

*Sa viskasid mu FAF välja ja ma läksin panka,sa killid (sa viskasid mu välja sest ma mölisesin sinuga kuna sa mölisesid dimaga !!)
*Relog,sest DM,aga muidu /proovi mälu taastada õnnestus
*FAF killisin Kasperi ja teatsin teda..enne seda raadios jne nägin teda jne
*Sain pärast Hunteri ja killisin neid,ajasin pool kõrbe taga jah sest ma teeks IRL ka nii Smile uskuge mind mida ma suudan teha Smile
*Vabandust ebameeldivsute pärast ja osta elu joe Smile
* Killivad NZ inimesi nad ehk FAF

***JOE METAS
***JOE OOC INGLISE KEELES KOGUAEG
***JOE PANI SMILE IC
***SÕIMAS/ROPENDAS KA OOC

TÕSI ON SEE!!!

****** Pilte kahjuks ei saanud kuid pärast tema laiba sain Smile
****** MSN saadan adminile kes soovib pilti!!!

****** Põgenedes nemad ei kasutanud CMD kes olid seal autos..mina heliga kasutasin !!!
****** Kristjan aitas mind ka me head sõbrad ning marcus võib tõestada et nad ei pand me cmde

****** tema nrp koguaeg tema meta ja nüüd äkki kõik mulle kaela? Ta DM kohe pmst kui FAF tuli ju !!!
****** Yakuzasi Nad ei teadnud (FAF) ja järsku teavad wtf nagu (eks manuel vms saate öelda).


Mina vabandan mida mina mängu ajal teinud olen,
Aga tema juba niukene OMFG!
Tagasi üles Go down
frends5

frends5


Postituste arv : 318
Join date : 07/04/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: KEN FOX
IC Amet: Classified

Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS!   Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! EmptyReede Mai 21, 2010 10:49 pm

1 ASI VEEL
SEE POLE LINNAS TAPMINE VAID KÕRBES !!!
Tagasi üles Go down
TheBiker




Postituste arv : 186
Join date : 25/04/2010

Karakter
IC Nimi: Brian Connor
IC Amet: Mina'p see olen:D

Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS!   Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! EmptyReede Mai 21, 2010 10:50 pm

B u S t E d
Tagasi üles Go down
frends5

frends5


Postituste arv : 318
Join date : 07/04/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: KEN FOX
IC Amet: Classified

Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS!   Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! EmptyReede Mai 21, 2010 10:52 pm

* Kasutasin seda jah tapmiseks sest meil on sõda ** tal võib kopter olla

* Kristjan ple millesgis süüdi ja sa ise oled!

* Kristjan ei puutu asjasse,lihtsalt palusin talt abi.
Tagasi üles Go down
TheBiker




Postituste arv : 186
Join date : 25/04/2010

Karakter
IC Nimi: Brian Connor
IC Amet: Mina'p see olen:D

Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS!   Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! EmptyReede Mai 21, 2010 10:52 pm

Jim Mis sa Virised? ise sa Panid nrp drive koguaeg määst alla jms,siis ütled joe ooc sõim-pärast hakkasid ise sääl sõimama...?mul ka pilte pole..aga ikkagi!niiet
Tagasi üles Go down
frends5

frends5


Postituste arv : 318
Join date : 07/04/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: KEN FOX
IC Amet: Classified

Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS!   Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! EmptyReede Mai 21, 2010 10:52 pm

*NAFTAPUMPADE JUURES JULGEN SA EI TEA IIAL MILLINE MA OLLA VÕIN!!!
Tagasi üles Go down
frends5

frends5


Postituste arv : 318
Join date : 07/04/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: KEN FOX
IC Amet: Classified

Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS!   Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! EmptyReede Mai 21, 2010 10:53 pm

Sina ka sõimasid seal
Ma sõimasin siis kui see pask uuendus oli !
Tagasi üles Go down
TheBiker




Postituste arv : 186
Join date : 25/04/2010

Karakter
IC Nimi: Brian Connor
IC Amet: Mina'p see olen:D

Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS!   Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! EmptyReede Mai 21, 2010 10:54 pm

HaH-Mina nii Kindel poleks niiet..
Tagasi üles Go down
frends5

frends5


Postituste arv : 318
Join date : 07/04/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: KEN FOX
IC Amet: Classified

Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS!   Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! EmptyReede Mai 21, 2010 10:56 pm

Nii,et osta elu Smile
Tagasi üles Go down
TheBiker




Postituste arv : 186
Join date : 25/04/2010

Karakter
IC Nimi: Brian Connor
IC Amet: Mina'p see olen:D

Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS!   Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! EmptyReede Mai 21, 2010 10:58 pm

krt,ma ei saa servu enne palka!!3 min ju veel..midagi viga mul vist:S
Tagasi üles Go down
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS!   Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! EmptyReede Mai 21, 2010 10:59 pm

IC smile ei pannud lol?
Linnas? Sul silmanägemine vist halb et sa mõnda pilti ei NÄE! Linnas ründamine..

Wow , IRL saad sa ise oma mälutaastada? Huvitav, eks hakkame ka siis, mälu igakord taastama ja RK tegema Smile
Suht, see et sa ütled, et sa teed IRL ka nii, ma ei usu, samahästi ma võin ka:: Lasen kõik maha mingiguniga jne, ütlen et ma IRL saan ka.

Nii, mida ma metasin?
Killivad NZ? Lasin Ervini maha, ja sinu. Sinu tapmiseks oli hea põhjus, sa oleks meie gängist ärarääkinud vms.
Ervini ma tapsin kuna, röövisin teda ja lasin liigapalju M4-jast.

Sa võiksid ise elu osta, kui sa teed meestele t*peltn*ssi IG.. Vabandust väljenduse eest, kuid ta tegi seda, panen pildid ka siis::
Samuti, oli see PG.

OOC inglis keeles? ALATI? MIngi vahel tuli "So?" jne, mõned sõnad on lubatud.
Kas sa ei sõimaks, kui sulle nRP tehakse?

Ei, Relog sest sa ei tahtnud haiglasse minna ja raha kaotada.DM ei olnud see, ma pidin su tapma, sa oleksid gängi reetnud..

Kustotsast ma DM!?!? Ütle mulle, mitut inimest sa oled mind tapmas näinud, peale FaF-i väljatulekut?
Sina kopteris ka ei pannud, INfu juht ja kaasistuja ka ei pannud..
Tagasi üles Go down
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS!   Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! EmptyReede Mai 21, 2010 11:00 pm

Tra, Sa arvad et oled mingi superman IRL et hakkad naftapumpade vahel laskma? Osta elu tõesti, kui sa selline oled, Sul oli pidevalt mingi nRP nRP. Ja ise tahad veel adminiks ka..

OMg? Meil on sõda? niisiis.. Sa pead hakkama varsti üksi oma nö sõda pidama, kui mingi nRP ja Dm jätkub..
Tagasi üles Go down
frends5

frends5


Postituste arv : 318
Join date : 07/04/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: KEN FOX
IC Amet: Classified

Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS!   Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! EmptyReede Mai 21, 2010 11:04 pm

*Linnas ehmatasime ja lasin 2 rakketti vms
*Kõrbes hakkasime laskma kurjalt
*RK polnud Mälu võib taastada küsi adminidelt vms Very Happy
*Polnd ma midagi rääkindgi,mida oli rääkida?
*Topeltnussi? WTF
*Sõimata ei tohi ikkagi,OOC on vaid eesti keelne see,et paar sõna on ei tähenda,et sa INGLISE keeles räägid
*Raha võtke maha mult see 300 siis,aga RELOG oli,sest sa DM..loe *nr 4
*Sina DM koguaeg mingi YAKUZADELE keda sa isegi ei tea jne...
Tagasi üles Go down
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS!   Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! EmptyReede Mai 21, 2010 11:07 pm

Hah? Me ei tapnud ühtegi Yakuzat, sina olid see kes nende HQ-sse jooksis, ja sai kuuli, ja kus /crack jäi? Siis võlusid sa kuskilt välja 3 Sniprit.. Siis lasime "Yakuzasi" Vastu, Igaüks oleks nii teinud..
Tagasi üles Go down
frends5

frends5


Postituste arv : 318
Join date : 07/04/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: KEN FOX
IC Amet: Classified

Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS!   Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! EmptyReede Mai 21, 2010 11:09 pm

SNIPRID
pätsasin teie autodest Smile
Tagasi üles Go down
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS!   Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! EmptyReede Mai 21, 2010 11:12 pm

Hahahahah, Meie Autodest? Loll? Meil oli 1 Sniper, ja see oli Sultanis, ning ma olin selle ennem kaotanud..


Ja oi, ::
Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Img_4bf6f83172f4e
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS!   Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! EmptyLaup Mai 22, 2010 6:25 am

Aitab nüüd. Jah, see et sa Hunteriga taga ajad on DM. Hunteri poisid saavad 30 minti ajaili ja teised poisid saavad 15 nagu ma juba näen chättis omg ja teised sellised.
Tagasi üles Go down
frends5

frends5


Postituste arv : 318
Join date : 07/04/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: KEN FOX
IC Amet: Classified

Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS!   Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! EmptyLaup Mai 22, 2010 8:58 am

Pange mind 30min
Nemad 15min
Ja chatis tegid sina ka pahandust Smile
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS!   Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! EmptyPüh Mai 23, 2010 8:06 am

frends5 kirjutas:
Pange mind 30min
Nemad 15min
Ja chatis tegid sina ka pahandust Smile
Valgusta mind ka, mis pahandust ma tegin ?
Tagasi üles Go down
Rauno_Laasik




Postituste arv : 402
Join date : 02/04/2010
Asukoht : otepää

Karakter
IC Nimi: Rauno_Laasik
IC Amet:

Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Empty
PostitaminePealkiri: kaebus tuleb!!!   Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! EmptyPüh Mai 23, 2010 9:14 am

nii asi oli nii see roman peldik teist nime ei tea sis mina panin caps et enne hoatad kui kickid vms sis tema hoiatas ma olin kopteris ja surin nagu nii lohh admin et ei saa enee spetida kus olen?? elu noob ikka ju nt manuel ja teised spetivad ja ütlevad maandu vms ja see peldik tappis oma hoiatusega ta ikka noob võiks enne õppida!!
Tagasi üles Go down
http://www.gtasf.tk
Roman_Bellic

Roman_Bellic


Postituste arv : 129
Join date : 30/01/2010

Karakter
IC Nimi: Roman_Bellic
IC Amet: AlkaPone

Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS!   Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! EmptyPüh Mai 23, 2010 9:18 am

mis kella aeg ja mis päev???????????
Tagasi üles Go down
Rauno_Laasik




Postituste arv : 402
Join date : 02/04/2010
Asukoht : otepää

Karakter
IC Nimi: Rauno_Laasik
IC Amet:

Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS!   Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! EmptyPüh Mai 23, 2010 10:30 am

Kaotage FAF ära AINULT JAMASI TULEB!!
Tagasi üles Go down
http://www.gtasf.tk
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS!   Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! EmptyPüh Mai 23, 2010 10:35 am

Arvad, et sinu sõna loeb siin? Ja täpsusta, mis jamasi? Sinuga tuleb rohkem jamasi kui F&F-iga.
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS!   Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! EmptyPüh Mai 23, 2010 10:55 am

See teema läheb lukku, ainult prügi postitatakse. FaF on adminnide valvsa pilgu all.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS!   Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS! Empty

Tagasi üles Go down
 
Jahm.. Hunteriga tapavad LINNAS!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: