Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kaebus Serveri Juhtkonna suunas

Go down 
3 posters
AutorTeade
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Kaebus Serveri Juhtkonna suunas Empty
PostitaminePealkiri: Kaebus Serveri Juhtkonna suunas   Kaebus Serveri Juhtkonna suunas EmptyPüh Jan 31, 2010 12:42 pm

Kaks päeva küsin Janeti ja Stacey käest, kas saan politseiliidriks. Mõned korrad ei vaevutud vastamagi. Mõned korrad vastati, et on kiire ja las ma teen avalduse. Avaldus oli ammu tehtud, aga neil pole ju aega vaadata. Täna lähen sisse ja politseiliider on Rasmus_Suur ilma mingi avalduse või asjata. Esimese asjana pange reeglid paika ja ka järgige neid. Kui teie reegleid ei järgi, siis ei järgi neid ka mängijad. Mis mõte oli üldse avaldusel sel juhul? Või kui vastus oli ei, kas oli raske see üks sõna vastuseks kirjutada mulle??

Teiseks on teil täiesti ükskõik inimestest kes teie serveris mängivad. Teil on ALATI kiire ja kõiki vigu parandate poolikult. See, et ma politseinikuna ei saanud midagi teha polnud üldse minu viga..aga ma kaotasin selle korda tegemisega 500 SAkrooni ja 3 tundi mänguaega, kui ma suurt midagi teha ei saanud.
Summa polnud suur, aga arvestades serveri crashi kui ma kaotasin 17 tundi mänguaega ja 55 000, siis hakkas küll tunduma, et see jamamine ei kao.

Jutust jääb mulje nagu ma oleks mingi räme nolifer ja whiner, aga ma tahan vaid muretult mängida. Seltskond serveris on hea, aga juhtkond annab soovida.


Lahenduseks pakuks välja mõne admini edutamist nii kõrgele, et ta saaks teha KÕIKE. Kui teil endal kunagi aega pole, siis tõesti andke oma õigused kellelegi kellel on. Näiteks Kasper_Crime? Ta on ennast ju adminina tõestanud küll..või keegi teine keda usaldate.
Tagasi üles Go down
Janett

Janett


Postituste arv : 30
Join date : 25/12/2009
Age : 33
Asukoht : Rakvere

Kaebus Serveri Juhtkonna suunas Empty
PostitaminePealkiri: hey   Kaebus Serveri Juhtkonna suunas EmptyPüh Jan 31, 2010 1:58 pm

Mul sulle sellepeale hea vastus kuna ma käin tööl ja maksan servut et teil oleks lõbus mitte mingi kasu pärast siis võiksite vähem vinguda ja meil ei ole kasutajatest ükskõik aga tahaks vahel ka ise mõnikord rpd mängida koguaeg adminduty ka jama olla siis ei ole ju mu servupidamisel mõtet ja ma võiks selle hoopis sulgeda ja usu mind minu admineid edutatakse väga hästi aga ma ei jõua liccalt kõike parandada nii kiiresti ja politsei liidri kohapealt on ikka eelised politseinikutel ja pold töesti aega vaadata su avaldust sest ma tegelen 2 he gmi ja siis veel on töö ja siis veel eraelu mul juba suht sitaauguni sellelt jamast ja kaalun lõpetatada ültse servu ülalhoidmise teeks hoopis selle uue gm i valma ja siis alles avaks servu oleks mul palju liccama aga kuna mõtlesime teie peale ostsin topelt servu mis lukus ja katsetan uut gm i seal et te ei vinguks miks on rr e nii palju
Tagasi üles Go down
https://gtasf.forum.co.ee/intex.htm
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Kaebus Serveri Juhtkonna suunas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Serveri Juhtkonna suunas   Kaebus Serveri Juhtkonna suunas EmptyPüh Jan 31, 2010 2:05 pm

Ma olen ka serverit omanud. Kuigi tõesti mäng oli hoopis teisest vallast. Serveri rent oli kuus 300.-

Lahenduse ajapuudusele ma juba pakkusin üleval. Server ise ja inimesed on täiega head.. aga lvl 1 adminid kes on pmst. kogu arvutisoldud aja sees-neil võiks olla rohkem õiguseid ja NEIL ON AEGA tegeleda probleemidega. Oleks sul endal kergem ja asjad saaks kiirelt tehtud.
Tagasi üles Go down
Janett

Janett


Postituste arv : 30
Join date : 25/12/2009
Age : 33
Asukoht : Rakvere

Kaebus Serveri Juhtkonna suunas Empty
PostitaminePealkiri: hey   Kaebus Serveri Juhtkonna suunas EmptyPüh Jan 31, 2010 2:19 pm

lv 1 admine meil 2 bill ja maasu ylejäänud 3 ja 4 ning ma ajasin nimed sassi jah sina oleksid pidanud saama liidri ja saad ka kuna ei jõua töesti jälgida siis millekipärast arvasin et sina olid ki see rasmus Very Happy
Tagasi üles Go down
https://gtasf.forum.co.ee/intex.htm
Rasmus




Postituste arv : 106
Join date : 24/01/2010

Karakter
IC Nimi: Rasmus_Suur
IC Amet: Salastatud

Kaebus Serveri Juhtkonna suunas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Serveri Juhtkonna suunas   Kaebus Serveri Juhtkonna suunas EmptyPüh Jan 31, 2010 5:48 pm

Ma panin talle juba captaini koha ju Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kaebus Serveri Juhtkonna suunas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Serveri Juhtkonna suunas   Kaebus Serveri Juhtkonna suunas Empty

Tagasi üles Go down
 
Kaebus Serveri Juhtkonna suunas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Serveri IP!
» Serveri nime vahetus
» Serveri rekord
» kaebus eomani ja elvise kohta (keegi oli veel aga ei pannud tähele)
» Kaebus

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: