Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Rauno_Laasik.

Go down 
+2
Ailar
Fratianno
6 posters
AutorTeade
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Rauno_Laasik. Empty
PostitaminePealkiri: Rauno_Laasik.   Rauno_Laasik. EmptyTeis Mai 18, 2010 7:12 pm

Sinu IG nimi :: Joe_Fratianno
Süüdistatava(te) IG nimi :: Rauno_Laasik.
Mis ta(nemad) tegi(d)? (Täpsemalt mis seal toimus ) : Niisiis, Rauno võttis mind LSPD tööle.Siis täna, läksid kanalid natuke sassi, ( Need, /r, /d ja /f ) Siis andis hoiatuse mulle.Siis tuli teade, et David_Three röövis kiirabi auto.Sõidame Marcus_Peetsalu-ga haigla ette ja näeme et Ants_Kask ja Rauno_Laasik, on imekombel David_Three kinni pidanud, nkn metates, kuna nad ei saanud mehe kirjeldust.Siis tegi Rauno talle Powergaminguga läbiotsimise. Ei kasutanud /proovi ega /me ja /do.Siis, tegi David /proovi ära joosta ning õnnestus. Jooksis siis ära, ja millegi pärast mu bindid ei töödanud, tahtsin taseriga anda.Siis Rauno, lasi talle minu seljatagant taze, kuigi ma oleksin vüinud ette jääda IRL. Siis tegi Rauno /proovi mees autosse tirida ning õnnestus.Ning kohe, kui David oli autos, tuli Rauno poolt /cuff 13 , ehk pani powergaminguga Davidi käed raudu.Jõutsime LSPD siis ja ütlesin et PG oli, siis tegid oma /proovid, kuigi suht nRp-iliselt, olid esiistmel ja David oli taga.Nii, siis küsisin Davidilt /es kaudu, et kuidas su kinni võtsid, ta ütles, et niisama võtsid, IRL ei võeta niisama kinni.Rääksin /f-is et nRP ja PG jne.Siis ütles et: Aitab! lendad ma ei viitsi su juttu kuulata! Ja sain mendist kicki.
Aeg :: 10-20 minutit tagasi
Pilt ; Video :

Karistuseks: Liidrikohalt maha, ja keegi, kes oskab RP-d liidrikohale, ja mind LSPD-esse tagasi + Natuke aJaili.


Rauno_Laasik. Img_4bf2c92d48e32

Rauno_Laasik. Img_4bf2c95039942 Võiks siinkohal , ka tähelepanu pöörata sellele, kust Marcus võtab SPAS-i..

Rauno_Laasik. Img_4bf2c9af5f638

Rauno_Laasik. Img_4bf2c9cbd2c05

Rauno_Laasik. Img_4bf2c9e51697fKaristuseks: Liidrikohalt maha, ja keegi, kes oskab RP-d liidrikohale, ja mind LSPD-esse tagasi.
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Rauno_Laasik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik.   Rauno_Laasik. EmptyTeis Mai 18, 2010 7:15 pm

Mina nõustun täielikult, et ajail neile mingi 30 minutit. Niimoodi ikka ei tehta. Muide, kui sa pelama hakkaksid siin sservus aktiivselt, ise ei taha liidri kohta saada ?
Tagasi üles Go down
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

Rauno_Laasik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik.   Rauno_Laasik. EmptyTeis Mai 18, 2010 7:18 pm

No mida...
Selle eest kohe prisonisse ehk siis 1h kõrbevanglat, ehk siis õpib...


Kurat aitab nendest PG-dest ja DM-idest äkki????
Tagasi üles Go down
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Rauno_Laasik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik.   Rauno_Laasik. EmptyTeis Mai 18, 2010 7:19 pm

Jahm, võin olla küll liider, ma suht aktiivne ka.Eriti muud teha pole ka Very Happy Muidu, üHES serveris, olen Ballase liider, ja ühes teises ka LSPD liider olnud.

Ja, see suht nRP Fraksikick ka ju, Ennem peaks kutsuma peadirektori juurde, siis mingi vestlus ja siis vallandatakse sind. IRL ju ei lähe sa nii: Kõnnid tänaval, ja kohe VALLANTATUD! Siis järgmine päev lähed tööle ja saadetakse p*rse et sa ei tööta enam siin.
EDIT// Manuel_Rodrigo: Me ei kasuta siin isegi teiste servude nimesid.


Viimati muutis seda Fratianno (Teis Mai 18, 2010 7:21 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

Rauno_Laasik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik.   Rauno_Laasik. EmptyTeis Mai 18, 2010 7:22 pm

No mida...
Sa pooldad seda , kui tehakse PG ???

See pole normaalne presidendi kohale...
Tagasi üles Go down
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Rauno_Laasik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik.   Rauno_Laasik. EmptyTeis Mai 18, 2010 7:23 pm

Wow, sa ei mõika nRP-d siis? Ei näe kus nRP ja PG on? PG on siis, kui sa teisele ei anna võimalust vastu hakata, Rauno siin kohal, meest läbi otsides ju ei andnud talle võimalust, ta oleks saanud ja rabeleda vms.'
Ja IRL ei lähe , sa lampi tänavale, ja võtad mehe kinni? vms.
Ja käedraudu panemisel oleks ta saanud samuti vastu hakata.

Ega jah, president meil väga hea RP-ga, lasi täna linna peal kardiga ringi.


Viimati muutis seda Fratianno (Teis Mai 18, 2010 7:24 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Rauno_Laasik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik.   Rauno_Laasik. EmptyTeis Mai 18, 2010 7:23 pm

Panin ajail 30 minti juba tallle. Arutame seda adminidega. Kes on poolt et Rauno kaotab liidri koha ?
POOLT !
/edit David, ma ei saa aru mida ma valesti tegin. Rauno lükkasin ajaili juba ju.


Viimati muutis seda Manuel_Rodrigo (Teis Mai 18, 2010 7:28 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Karl_Kaaprel

Karl_Kaaprel


Postituste arv : 293
Join date : 26/02/2010

Karakter
IC Nimi: Karl_Kaaprel
IC Amet: Salastatud

Rauno_Laasik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik.   Rauno_Laasik. EmptyTeis Mai 18, 2010 7:23 pm

Mul üks küsimus et mis täpsemalt tähendab PG?
Ei saanud hästi aru
Tagasi üles Go down
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

Rauno_Laasik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik.   Rauno_Laasik. EmptyTeis Mai 18, 2010 7:25 pm

Pg=PowerGame...
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Rauno_Laasik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik.   Rauno_Laasik. EmptyTeis Mai 18, 2010 7:25 pm

PG-LÜHEND POWER GAMIST
Tagasi üles Go down
Karl_Kaaprel

Karl_Kaaprel


Postituste arv : 293
Join date : 26/02/2010

Karakter
IC Nimi: Karl_Kaaprel
IC Amet: Salastatud

Rauno_Laasik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik.   Rauno_Laasik. EmptyTeis Mai 18, 2010 7:26 pm

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tänx mehed(ja naised) Very Happy
Tagasi üles Go down
Rauno_Laasik




Postituste arv : 402
Join date : 02/04/2010
Asukoht : otepää

Karakter
IC Nimi: Rauno_Laasik
IC Amet:

Rauno_Laasik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik.   Rauno_Laasik. EmptyTeis Mai 18, 2010 7:29 pm

võib otsida läbi kui käed üleval **** SEE LVL 1 EI SAA KUHUGI NRP /ME CMD PUUDUVAD!!!!!!!!!!!!!!

EDIT// Manuel_Rodrigo Me ei ropenda ka foorumis
Tagasi üles Go down
http://www.gtasf.tk
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Rauno_Laasik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik.   Rauno_Laasik. EmptyTeis Mai 18, 2010 7:32 pm

Ega ainult 1 asi pole siin ju.
Tagasi üles Go down
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Rauno_Laasik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik.   Rauno_Laasik. EmptyTeis Mai 18, 2010 7:33 pm

Ma ei sa krt aru, mis krt see OOC level loeb su IC ameti juures?
Näide:
Oled level 10, RP oskus 1/10 , Võtad kohe vastu?
Oled level 1, RP oskus 10/10 , Lükkad eemale, ja ütled et arenda taset?

Ma küll, võtaksin Level 1-he vastu, kui ta RP piisavalt hea, ja sina, ära ropenda foorumis.Ja ma olen alati /me cmd-id teinud.Sina pole ...

Ennem küsid: Kas ma võin teid läbi otsida, kui ta vastab jah, siis /otsi ID ja otsid läbi
Aga kui ta ütleb ei, siis teed /proovi mees läbi otsida, kui õnnestub, siis /otsi ID.

Wow! Ilusad Sõnad Rauno (y) 5+ Kohe!

Rauno_Laasik. Img_4bf2d0ac9df65

Rauno_Laasik. Img_4bf2d0d9e1f8c

Rauno_Laasik. Img_4bf2d0eec6c2c
Tagasi üles Go down
Rauno_Laasik




Postituste arv : 402
Join date : 02/04/2010
Asukoht : otepää

Karakter
IC Nimi: Rauno_Laasik
IC Amet:

Rauno_Laasik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik.   Rauno_Laasik. EmptyTeis Mai 18, 2010 7:47 pm

MUL POHH KUI 3 PÄEVA MA SEES POLE KÄINUD EGA MIDAGI TEADA ANDNUD SEE TÄHENDAB ET MA QUITISIN SINU **** PÄRAST !!!!!!

Muutis Pablo // Ei sõima teisi ega ropenda foorumis.
Tagasi üles Go down
http://www.gtasf.tk
Pablo
Admin
Pablo


Postituste arv : 788
Join date : 24/02/2010
Age : 32
Asukoht : Tartu

Karakter
IC Nimi: Pablo Francisco
IC Amet: Kaitsepolitsei

Rauno_Laasik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik.   Rauno_Laasik. EmptyTeis Mai 18, 2010 8:01 pm

Olen ka poolt, et Rauno ei sobi politseiliidriks.
Rauno teeb politseina üldse imelikke asju...piinab pidevalt lvl 1 inimesi näiteks. Mõni ei oska veel RPdki ja nemad tahavad kohe trahvi teha jne.
Tagasi üles Go down
Rauno_Laasik




Postituste arv : 402
Join date : 02/04/2010
Asukoht : otepää

Karakter
IC Nimi: Rauno_Laasik
IC Amet:

Rauno_Laasik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik.   Rauno_Laasik. EmptyTeis Mai 18, 2010 8:03 pm

nüüd pean minema kuna manuel kaitseb oma sõpra juu nad bestiks saanud sain banned , olge bestid sis edasi...
Tagasi üles Go down
http://www.gtasf.tk
Sponsored content





Rauno_Laasik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik.   Rauno_Laasik. Empty

Tagasi üles Go down
 
Rauno_Laasik.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: