Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 sander kastan

Go down 
5 posters
AutorTeade
maido321




Postituste arv : 24
Join date : 03/01/2010

sander kastan Empty
PostitaminePealkiri: sander kastan   sander kastan EmptyLaup Apr 24, 2010 9:19 pm

nii huh kuidas see siis oligi.
sõitsime ringi mina ja mus sõber ja üks mees (karl)(esfist) .
kui karl ütles et tal mingi jama nende lilladega siis kui sõber otsustasin talle appi minna.
sõitsime autodega lillade hq kõrale ja jätsime need sinna. hiilisime hq poole. ma oli viimane kes üle värava jõudis aga enne kui ma üle värava jõudsin kuulsin laske. kuulid lendasid aga ei näinud kust. kui märgasin meest katusel (tarmo) panin enda m4 sihiku talle peale ja lasin et päästa oma sõbrad. peale seda ronisin kohta kus oli tarmo. seisin seal ja siis teles sinna sander (ta oli ado vähemalt teles õigesi) ta ütles et kas dmin seal. vastasin ei. siis ütles et kui tuleb veel üks kaebus saan ajaili. (see sama hea kui räägin savi kelle kohta et ta dmib ja ta saaab ajaili. kui oli ütlenud et saan ajaili siis lasin teda aga jah kuna ta aod siis ei lähe dmi alla. peale seda lendasin vangi mingiks sec ja oli väljas. küsisin et mis põhjus oli ja tuli uus ajail kohe järgi. kuna mõtlesin et see ajail küll mingi põhjus ei saanud olla siis kasutasin /kinni ja sain välja. peale seda sain ajaili egiptuses. aega ei mäleta üle 3000seci aa ja teise ajaili põhjuseks ole et ei saanud aru millestki v?
arav et jah siukesi admine meil kl vaja pole
bee cool
made:bill
Tagasi üles Go down
niggaflip




Postituste arv : 107
Join date : 29/01/2010
Age : 77

Karakter
IC Nimi:
IC Amet:

sander kastan Empty
PostitaminePealkiri: Re: sander kastan   sander kastan EmptyLaup Apr 24, 2010 9:39 pm

maido321 kirjutas:
nii huh kuidas see siis oligi.
sõitsime ringi mina ja mus sõber ja üks mees (karl)(esfist) .
kui karl ütles et tal mingi jama nende lilladega siis kui sõber otsustasin talle appi minna.
sõitsime autodega lillade hq kõrale ja jätsime need sinna. hiilisime hq poole. ma oli viimane kes üle värava jõudis aga enne kui ma üle värava jõudsin kuulsin laske. kuulid lendasid aga ei näinud kust. kui märgasin meest katusel (tarmo) panin enda m4 sihiku talle peale ja lasin et päästa oma sõbrad. peale seda ronisin kohta kus oli tarmo. seisin seal ja siis teles sinna sander (ta oli ado vähemalt teles õigesi) ta ütles et kas dmin seal. vastasin ei. siis ütles et kui tuleb veel üks kaebus saan ajaili. (see sama hea kui räägin savi kelle kohta et ta dmib ja ta saaab ajaili. kui oli ütlenud et saan ajaili siis lasin teda aga jah kuna ta aod siis ei lähe dmi alla. peale seda lendasin vangi mingiks sec ja oli väljas. küsisin et mis põhjus oli ja tuli uus ajail kohe järgi. kuna mõtlesin et see ajail küll mingi põhjus ei saanud olla siis kasutasin /kinni ja sain välja. peale seda sain ajaili egiptuses. aega ei mäleta üle 3000seci aa ja teise ajaili põhjuseks ole et ei saanud aru millestki v?
arav et jah siukesi admine meil kl vaja pole
bee cool
made:bill
jess, saidki hakkama või? Very Happy:D aga asju jätsid sa ju siin tekstis vahele... mina sain asjast teada siis kui tarmo kaebas mulle et teie dmite ja ronite nende hq-sse jälle ja tahate sealt autosid varastada, telesin sinu juurde ja küsisin et kas dmid siin, sest sa sihtisid katuselt, ütlesid et ei, jaa ma usun sind kui keegi kaebab ka, hoiatasin sind et kui veel üks kaebus tuleb saad ajaili, sa tulistasid mind oma relvaga, mina panin sulle ajaili, kogematta ei pannud aega ja sellepärast sa kohe välja saidki, põhjus oli "ei tee nii" millest sa aru ei saanud, ise tulistasid mind, said põhjuseks ei tee nii, mingi ohmu oled või? ja siis ma spekksin sind pärast ajaili panemist, olid mendi ees, siis panin uuesti 5 minti sulle, sest et eelmine kord olid sa vangis võibolla 2 sekundit... ja kui sa uuesti vangi läksid spekkisin ma sind uuesti ja sa läksid /kinni-ga vangist välja, sellepeale saidki /prison.. kunagi kasper ütles mulle et nii teha neile kes vangist /kinni-ga välja tulevad.. mis veel... see asi ka ju et enam ei tohi mafiad niisama nokkida üksteise kallal, noh, niimodi sain mina aru sellest tekstist, pablo ise ka kinnitas... palun.
Tagasi üles Go down
niggaflip




Postituste arv : 107
Join date : 29/01/2010
Age : 77

Karakter
IC Nimi:
IC Amet:

sander kastan Empty
PostitaminePealkiri: Re: sander kastan   sander kastan EmptyLaup Apr 24, 2010 9:42 pm

lisan veel, ma ei ütlenud sulle et ajaili saad, ütlesin et kui üks kaebus veel, siis.. sellepeale sina lasid mind
Tagasi üles Go down
maido321




Postituste arv : 24
Join date : 03/01/2010

sander kastan Empty
PostitaminePealkiri: Re: sander kastan   sander kastan EmptyLaup Apr 24, 2010 9:46 pm

lool riimimeister lol!
kle kui sa aod siis see pole dm kui sind lasen daa
Tagasi üles Go down
Casper_Shier

Casper_Shier


Postituste arv : 20
Join date : 11/04/2010

Karakter
IC Nimi: Roman_Bellic
IC Amet: AlkaPone

sander kastan Empty
PostitaminePealkiri: Re: sander kastan   sander kastan EmptyLaup Apr 24, 2010 9:46 pm

maido tule msn
Tagasi üles Go down
niggaflip




Postituste arv : 107
Join date : 29/01/2010
Age : 77

Karakter
IC Nimi:
IC Amet:

sander kastan Empty
PostitaminePealkiri: Re: sander kastan   sander kastan EmptyLaup Apr 24, 2010 9:52 pm

maido321 kirjutas:
lool riimimeister lol!
kle kui sa aod siis see pole dm kui sind lasen daa
sa ajad ikka sama rada? dm oli ennem, see et sa mind lasid on üldse teine asi, sa lihtsalt ei tulista mind kui ma olen AOD.. sa lihtsalt läksid närvi ja ei kannatanud seda et ma ei lasknud sul oma dmi jätkata, või mis?
Tagasi üles Go down
maido321




Postituste arv : 24
Join date : 03/01/2010

sander kastan Empty
PostitaminePealkiri: Re: sander kastan   sander kastan EmptyLaup Apr 24, 2010 10:05 pm

mm sa valesti asjast aru saanud Wink
see mis tegin seal polnud dm
keegi sind laseb ja sul endal relv on siis sa ei prooviks ise ellu jääda?
ja me olime muide seal kolmekesi aga ainult mina sain jaili:D
Tagasi üles Go down
niggaflip




Postituste arv : 107
Join date : 29/01/2010
Age : 77

Karakter
IC Nimi:
IC Amet:

sander kastan Empty
PostitaminePealkiri: Re: sander kastan   sander kastan EmptyLaup Apr 24, 2010 10:13 pm

maido321 kirjutas:
mm sa valesti asjast aru saanud Wink
see mis tegin seal polnud dm
keegi sind laseb ja sul endal relv on siis sa ei prooviks ise ellu jääda?
ja me olime muide seal kolmekesi aga ainult mina sain jaili:D
noh, vaata tarmo ei ütlenud et teid seal 3 oli, sind lasti esimesena sellepärast et sa tahtsid nende autosid röövida, on mul õigus?.. ja mina sain nii aru et enam ei noki mafiad üksteisega tüli seda kirjutas siis kalev.. ehk siis ei lähe lihtsalt autosid varastama, sellest tulebki dm..
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

sander kastan Empty
PostitaminePealkiri: Re: sander kastan   sander kastan EmptyPüh Apr 25, 2010 11:51 am

maido321 kirjutas:
lool riimimeister lol!
kle kui sa aod siis see pole dm kui sind lasen daa

Maido, minu teada oled sa päris vana mängja juba ja oled ka korduvalt admin olnud. Seega sa peaksid teadma, et kui admin on aod, siis sa ei näe teda IC ja seega sa ei oleks tohtinud teda ka lasta.

Sander- Tõepoolest /kinni ära kasutamise peale olen ka mina pannud alati prisoni. Kõik õige.

Seega ausalt öeldes ma küll hetkel ei mõista, milles on probleem või mida Sander valesti tegi. Nagu siit foorumist loen, on DM jälle serveris üle mõistuse suureks läinud ja sellega tuleb väga võidelda ja kasutada ka karme meetoteid, ma unustaks üldse vanade mängijate dm-i eest hoiatamise ära ja karistaks koheselt, kuni see hull sõjaaeg servus läbi saab Very Happy
Tagasi üles Go down
niggaflip




Postituste arv : 107
Join date : 29/01/2010
Age : 77

Karakter
IC Nimi:
IC Amet:

sander kastan Empty
PostitaminePealkiri: Re: sander kastan   sander kastan EmptyPüh Apr 25, 2010 12:12 pm

Kasper_Crime kirjutas:
maido321 kirjutas:
lool riimimeister lol!
kle kui sa aod siis see pole dm kui sind lasen daa

Maido, minu teada oled sa päris vana mängja juba ja oled ka korduvalt admin olnud. Seega sa peaksid teadma, et kui admin on aod, siis sa ei näe teda IC ja seega sa ei oleks tohtinud teda ka lasta.

Sander- Tõepoolest /kinni ära kasutamise peale olen ka mina pannud alati prisoni. Kõik õige.

Seega ausalt öeldes ma küll hetkel ei mõista, milles on probleem või mida Sander valesti tegi. Nagu siit foorumist loen, on DM jälle serveris üle mõistuse suureks läinud ja sellega tuleb väga võidelda ja kasutada ka karme meetoteid, ma unustaks üldse vanade mängijate dm-i eest hoiatamise ära ja karistaks koheselt, kuni see hull sõjaaeg servus läbi saab Very Happy
kas ei olnud nii et vana bill andis kasutaja kellegile teisele ära?
Tagasi üles Go down
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

sander kastan Empty
PostitaminePealkiri: Re: sander kastan   sander kastan EmptyPüh Apr 25, 2010 12:20 pm

Esiteks, pole Bill kellegile enda kasutajat andnud...
Teiseks, ega IRL on ka nii, et kui mingi maffia tüüp hakkab midagi mölisema või nii, siis ikka aetakse kamp kokku ja mindakse tina andma, (ilma ette teatamata loomulikult)...
Kolmandaks, Olen ka Mina tapnud tüübi selle pärast, et tuöi minuga mölisema(IC-s)...
Tagasi üles Go down
Sponsored content





sander kastan Empty
PostitaminePealkiri: Re: sander kastan   sander kastan Empty

Tagasi üles Go down
 
sander kastan
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kaebus Sander Kastanile

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: