Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 SAIn uuesti mitte millegi ees bannni

Go down 
+5
Oliver_Tuukri
Pablo
grand
Kaarel_Rink
Dimitri_Oksaots
9 posters
AutorTeade
Dimitri_Oksaots

Dimitri_Oksaots


Postituste arv : 28
Join date : 31/03/2010

SAIn uuesti mitte millegi ees bannni Empty
PostitaminePealkiri: SAIn uuesti mitte millegi ees bannni   SAIn uuesti mitte millegi ees bannni EmptyReede Apr 23, 2010 10:09 pm

ma olin mängus sõdisin siis nett läks ära tulin sisse läks uuesti ja siis sain bänni !!`???!
Tagasi üles Go down
Kaarel_Rink




Postituste arv : 7
Join date : 21/04/2010

SAIn uuesti mitte millegi ees bannni Empty
PostitaminePealkiri: Re: SAIn uuesti mitte millegi ees bannni   SAIn uuesti mitte millegi ees bannni EmptyReede Apr 23, 2010 10:27 pm

bänn oli cheatimise eest...
Tagasi üles Go down
Dimitri_Oksaots

Dimitri_Oksaots


Postituste arv : 28
Join date : 31/03/2010

SAIn uuesti mitte millegi ees bannni Empty
PostitaminePealkiri: Re: SAIn uuesti mitte millegi ees bannni   SAIn uuesti mitte millegi ees bannni EmptyReede Apr 23, 2010 10:35 pm

ei tea mis cheat !??!?!?!?!?!?!?!
Tagasi üles Go down
Dimitri_Oksaots

Dimitri_Oksaots


Postituste arv : 28
Join date : 31/03/2010

SAIn uuesti mitte millegi ees bannni Empty
PostitaminePealkiri: Re: SAIn uuesti mitte millegi ees bannni   SAIn uuesti mitte millegi ees bannni EmptyReede Apr 23, 2010 10:44 pm

ma ei cheatiks iial kui mul hästi läheb !!!! mul hakkan nett näkku n*****a siis tulin uuesti sisse sõda käis kirjutasin aga ma ei näinud oma kirja siis logisin välja ja tulin uuesti ja siis sain lihtsalt banni.
Tagasi üles Go down
Kaarel_Rink




Postituste arv : 7
Join date : 21/04/2010

SAIn uuesti mitte millegi ees bannni Empty
PostitaminePealkiri: Re: SAIn uuesti mitte millegi ees bannni   SAIn uuesti mitte millegi ees bannni EmptyReede Apr 23, 2010 11:24 pm

admin pani sulle rbanni
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

SAIn uuesti mitte millegi ees bannni Empty
PostitaminePealkiri: Re: SAIn uuesti mitte millegi ees bannni   SAIn uuesti mitte millegi ees bannni EmptyReede Apr 23, 2010 11:34 pm

bann oli telemise eest ja elud sul kah imekombel ei kadunud, mina ei unbanni sest tegu OLI hackiga...võid seda teistelt paluda...
Soovitus teistele...nett jamab siis pole mõtet mängu ronida...kuigi nett oli sul korras- sa ei crashinud vaid lahkusid
Tagasi üles Go down
Pablo
Admin
Pablo


Postituste arv : 788
Join date : 24/02/2010
Age : 32
Asukoht : Tartu

Karakter
IC Nimi: Pablo Francisco
IC Amet: Kaitsepolitsei

SAIn uuesti mitte millegi ees bannni Empty
PostitaminePealkiri: Re: SAIn uuesti mitte millegi ees bannni   SAIn uuesti mitte millegi ees bannni EmptyLaup Apr 24, 2010 12:32 am

[23/04/2010 | 23:06:48] Dimitri_Oksaots has been Range Banned by Administrator Kasper_Crime | Reason: Hacker!
[23/04/2010 | 23:06:53] Dimitri_Oksaots has been Banned by Administrator Kasper_Crime | Reason: Hacker!
Tagasi üles Go down
Dimitri_Oksaots

Dimitri_Oksaots


Postituste arv : 28
Join date : 31/03/2010

SAIn uuesti mitte millegi ees bannni Empty
PostitaminePealkiri: Re: SAIn uuesti mitte millegi ees bannni   SAIn uuesti mitte millegi ees bannni EmptyLaup Apr 24, 2010 8:31 am

aga ma alguses ei teandnud et mu nett jamab ja kui ma oleks HAckinud siis ma oleks mangu jaanud !!aga ma ei hacckinud.nt ma lasin ükskord roomi lasin terve salve tema piht elusid ei läinud :S.(ma ei usu et ta hackis)
Tagasi üles Go down
Dimitri_Oksaots

Dimitri_Oksaots


Postituste arv : 28
Join date : 31/03/2010

SAIn uuesti mitte millegi ees bannni Empty
PostitaminePealkiri: Re: SAIn uuesti mitte millegi ees bannni   SAIn uuesti mitte millegi ees bannni EmptyLaup Apr 24, 2010 8:32 am

palun võtke bänn maha !!
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

SAIn uuesti mitte millegi ees bannni Empty
PostitaminePealkiri: Re: SAIn uuesti mitte millegi ees bannni   SAIn uuesti mitte millegi ees bannni EmptyLaup Apr 24, 2010 9:15 am

No kurat seda neti iba võib ükskõik kes rääkida, mis te siis ronite oma halva netiga mängu??
Sa ei olnud freezetud, seega oleks pidanud elud minema...aga ennäe, ei läinud pluss veel mängu logides telesid spray ette.
Tagasi üles Go down
Dimitri_Oksaots

Dimitri_Oksaots


Postituste arv : 28
Join date : 31/03/2010

SAIn uuesti mitte millegi ees bannni Empty
PostitaminePealkiri: Re: SAIn uuesti mitte millegi ees bannni   SAIn uuesti mitte millegi ees bannni EmptyLaup Apr 24, 2010 9:20 am

saaa aru ma ei hacckinud !!!!!!!!!!!! kuida ma seda tõestan ma ei hakkkinud !!!!11!!!:S:S:S Ma loginin spray juures välja !siis tulin uuuesti mangu vaatasin et ned kutid lasid mind siis lasin vastu ja järsku nad hakkasid kõndima vasta sein ja otse edasi siiis ma jooksin edasi panin esc prooovisin optionitest midagi vahetada.Siis kkirjutasin uuesti ikka ei näinud oma kirja siis hakkasin foorumisse kirjutama miks ma banni sain aga nett isegi ei läinud lahti. siis tegin arvutile rooterile resa ja arvutile ja nett oli tagasi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Võtke palun pänn maha ma ei hacckinud !!!
Tagasi üles Go down
Dimitri_Oksaots

Dimitri_Oksaots


Postituste arv : 28
Join date : 31/03/2010

SAIn uuesti mitte millegi ees bannni Empty
PostitaminePealkiri: Re: SAIn uuesti mitte millegi ees bannni   SAIn uuesti mitte millegi ees bannni EmptyLaup Apr 24, 2010 9:22 am

ja ma ei hackiks kui mul läheb mängus hästi sest ma tean , et saaab bänni kui hacckid :S :S:S: MA EI hackinud !!!!!!!!!!!!!
Tagasi üles Go down
Oliver_Tuukri




Postituste arv : 87
Join date : 01/04/2010

Karakter
IC Nimi: Oliverr_Tuukri
IC Amet: Asepresident

SAIn uuesti mitte millegi ees bannni Empty
PostitaminePealkiri: Re: SAIn uuesti mitte millegi ees bannni   SAIn uuesti mitte millegi ees bannni EmptyLaup Apr 24, 2010 10:32 am

ma arvan et ta ei valeta sest mul ka juhuseid kui teistel elusid lihtsalt ei lähe kui isegi automaadi tühjaks lasen
Tagasi üles Go down
Erik_

Erik_


Postituste arv : 50
Join date : 23/03/2010

Karakter
IC Nimi: Erik_Crime
IC Amet: Yakuza liider

SAIn uuesti mitte millegi ees bannni Empty
PostitaminePealkiri: Re: SAIn uuesti mitte millegi ees bannni   SAIn uuesti mitte millegi ees bannni EmptyLaup Apr 24, 2010 10:59 am

siis kui sa ei mängi plaadiga ja sul on üks crack peal mis mu sõbralgi oli siis mu sõbral oli et kui ta hüppas siis ta lendas 5m kõrgusele ja kui ta haigla katuselt alla hüppas siis elusid ei läinud siis mingid numbrid teleportisid ja igal autol oli nitro kuhu ta sisse astus jne
Tagasi üles Go down
Dimitri_Oksaots

Dimitri_Oksaots


Postituste arv : 28
Join date : 31/03/2010

SAIn uuesti mitte millegi ees bannni Empty
PostitaminePealkiri: Re: SAIn uuesti mitte millegi ees bannni   SAIn uuesti mitte millegi ees bannni EmptyLaup Apr 24, 2010 11:58 am

Võtke palun pänn maha !!!
Tagasi üles Go down
Chris_Bryan

Chris_Bryan


Postituste arv : 225
Join date : 22/03/2010
Age : 29
Asukoht : Eesti

Karakter
IC Nimi: Chris_Bryan
IC Amet: Elumees

SAIn uuesti mitte millegi ees bannni Empty
PostitaminePealkiri: Re: SAIn uuesti mitte millegi ees bannni   SAIn uuesti mitte millegi ees bannni EmptyLaup Apr 24, 2010 12:30 pm

Ma usun teda, mitte seepärast ,et ta mu sõber, vaid seepärast, et mul ka palju nii juthunud.

2. näide on näiteks autode kohta, ma ei näinud neti pärast üldse ,et mingi vend mind autoga rammib ja hakkas süüdistama ,et ma häkin ja auto ei lähe katki ! ;D
Tagasi üles Go down
Pablo
Admin
Pablo


Postituste arv : 788
Join date : 24/02/2010
Age : 32
Asukoht : Tartu

Karakter
IC Nimi: Pablo Francisco
IC Amet: Kaitsepolitsei

SAIn uuesti mitte millegi ees bannni Empty
PostitaminePealkiri: Re: SAIn uuesti mitte millegi ees bannni   SAIn uuesti mitte millegi ees bannni EmptyLaup Apr 24, 2010 3:48 pm

Anna oma IP ka siis
Tagasi üles Go down
Dimitri_Oksaots

Dimitri_Oksaots


Postituste arv : 28
Join date : 31/03/2010

SAIn uuesti mitte millegi ees bannni Empty
PostitaminePealkiri: Re: SAIn uuesti mitte millegi ees bannni   SAIn uuesti mitte millegi ees bannni EmptyLaup Apr 24, 2010 4:18 pm

192.168.1.79
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

SAIn uuesti mitte millegi ees bannni Empty
PostitaminePealkiri: Re: SAIn uuesti mitte millegi ees bannni   SAIn uuesti mitte millegi ees bannni EmptyLaup Apr 24, 2010 7:29 pm

1. See on nüüd vale ip, mis andsid.
2. Mäletan väga hästi, et sa olid hacker, mitte keegi pole minult kunagi niisama banni saanud ja hackereid ma küll serverisse tagasi ei laseks. Aga vaadates mis siin toimub, et isegi peale korduvaid "viimaseid" hoiatusi tehakse unban, siis vb Pablo teeb ka, ei imestaks.
Tagasi üles Go down
Dimitri_Oksaots

Dimitri_Oksaots


Postituste arv : 28
Join date : 31/03/2010

SAIn uuesti mitte millegi ees bannni Empty
PostitaminePealkiri: Re: SAIn uuesti mitte millegi ees bannni   SAIn uuesti mitte millegi ees bannni EmptyLaup Apr 24, 2010 7:48 pm

se on õige ip !!sa võid arvata mis tahad aga mina ei hacinud !
Tagasi üles Go down
Ervin_Saar

Ervin_Saar


Postituste arv : 134
Join date : 28/03/2010
Age : 30
Asukoht : tallinn

Karakter
IC Nimi: Taavi_Fox
IC Amet: Yakuza

SAIn uuesti mitte millegi ees bannni Empty
PostitaminePealkiri: SAIn uuesti mitte millegi ees bannni   SAIn uuesti mitte millegi ees bannni EmptyLaup Apr 24, 2010 8:16 pm

kasper! dimi ei häckiks kunagi ta on korralik ta ei tee asju hullemaiks sest talle meeldib see mäng! ma sain ise ka bänni kuigi nüüd kahetsen ja proovin alati unbänni saada ..... see on tegelt päris paha tunne:S aga ma loodan ja arvan et dimitri oksaots ei häcki ega häkkind
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

SAIn uuesti mitte millegi ees bannni Empty
PostitaminePealkiri: Re: SAIn uuesti mitte millegi ees bannni   SAIn uuesti mitte millegi ees bannni EmptyLaup Apr 24, 2010 9:07 pm

Dimitri_Oksaots kirjutas:
se on õige ip !!sa võid arvata mis tahad aga mina ei hacinud !


Ei tahaks uskuda et see õige on, vaata kas seal annab sama : http://www.ip-adress.com
Tagasi üles Go down
Dimitri_Oksaots

Dimitri_Oksaots


Postituste arv : 28
Join date : 31/03/2010

SAIn uuesti mitte millegi ees bannni Empty
PostitaminePealkiri: Re: SAIn uuesti mitte millegi ees bannni   SAIn uuesti mitte millegi ees bannni EmptyLaup Apr 24, 2010 9:11 pm

sealt vaadates on jha 84.50.143.11
Tagasi üles Go down
Sponsored content





SAIn uuesti mitte millegi ees bannni Empty
PostitaminePealkiri: Re: SAIn uuesti mitte millegi ees bannni   SAIn uuesti mitte millegi ees bannni Empty

Tagasi üles Go down
 
SAIn uuesti mitte millegi ees bannni
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» unbann palun uuesti
» Pablo tegin uuesti
» tahaks liituda
» UNBANN SIIS UUESTI
» Siim_Markus UUESTI!!!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Unbänn & Unlock-
Hüppa: