Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Room_Leone

Go down 
+2
grand
Ailar
6 posters
AutorTeade
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Room_Leone Empty
PostitaminePealkiri: Room_Leone   Room_Leone EmptyTeis Apr 20, 2010 3:49 pm

Mul on väga kopp ees.
Oli tõsiselt loll tegu Room unbannida. Koos temaga tuli servu dm tagasi.
Alustuseks koguaeg linnapeal tulistas mind, siis täna, tulin sisse vend oli hq loopis granaate ja tulistas(karl ja kevin said võivad tõestada). Otsustasin siis talle kätte maksta. Panime räige plaani paika. Siis sain ta maha, hakkasin rp tegema/me me võtab mehelt relva ja mobiili, vend ütles et mobiil sõbra käes ja relvu ei andnud pani /haiglasse, siiis tuli kohe tagasi ja võttis enda ATV (TAL MÄLU EI KAO KUNAGI VIST). Karl_Kaaprel hakkas laskma teda. Room läks peitu võttis relva, lasin teda snaipaga mingi 5 korda ja uzidega, aga surma ta ei saanud. Ta lasi mu maha siis. Kuna karl tegi nrp, (ei või lasta kui just ta ära tapsid), viskasin karli välja. Samas mulle käib väga pinda, et koguaeg räägib room mulle et mul on kood, et elusid ei läheks. BANNIGE ROOM IGAVESEKS, KAUA TA DMIB JA NRPEB ! Ma pakun, et teised võidav samamoodi väga palju näited tuua. Näiteks minu mafiast rene ilves, room taapis ta ära ja läks otsima teda ja tappis uuesti ära.
KOOS SAAME ***** LAHTI !
Room_Leone 25734543
koos roomiga kaob 80% dmist, sest kuna ta koguaeg tapab kõiki, tahetakse teda vastu tappa jne jne.
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Room_Leone Empty
PostitaminePealkiri: Re: Room_Leone   Room_Leone EmptyTeis Apr 20, 2010 4:42 pm

ülla ülla...mida ma teile rääkisin...aga ei...ikka unbannime roomi.Edu teile Very Happy Razz
Tagasi üles Go down
Room

Room


Postituste arv : 20
Join date : 05/02/2010
Age : 28
Asukoht : Rakvere

Karakter
IC Nimi: Room_Leone
IC Amet: Hacker

Room_Leone Empty
PostitaminePealkiri: Re: Room_Leone   Room_Leone EmptyTeis Apr 20, 2010 5:48 pm

Seekord tõesti taastasin mälu, aga eelmistel kordadel on sõbrad pannud /me seletab mehele mis juhtus jms...
Tagasi üles Go down
http://gtasf.tk/
Pablo
Admin
Pablo


Postituste arv : 788
Join date : 24/02/2010
Age : 32
Asukoht : Tartu

Karakter
IC Nimi: Pablo Francisco
IC Amet: Kaitsepolitsei

Room_Leone Empty
PostitaminePealkiri: Re: Room_Leone   Room_Leone EmptyTeis Apr 20, 2010 6:34 pm

Öelge mulle kuidas on see DM, kui te lähete kätte maksma vms. Very Happy

Ma saan aru, et sa üritad mingi omi asju ajada. Püüad kala ja siis Room tuleb tapab ära sind. Aga te tapate üksteist pidevalt ju...
Samuti ma ei pea eriti maffiavahelisi tapmisi DM'iks. Lahkuge maffiaks ja kui teid ikka niisama tapetakse, kui te tavakodanik olete. Vot siis on selge DM.

Maffiaga liitudes võiks nagu arvesse võtta, et on sõjad ja üksteise tapmised jne. Kui /me commande kasutatakse jne. Reegleid järgitakse, siis pole suurt midagi teha. Keegi ei käse sul maffias olla, kui ei meeldi surra vms.
Tagasi üles Go down
Karl_Kaaprel

Karl_Kaaprel


Postituste arv : 293
Join date : 26/02/2010

Karakter
IC Nimi: Karl_Kaaprel
IC Amet: Salastatud

Room_Leone Empty
PostitaminePealkiri: Re: Room_Leone   Room_Leone EmptyTeis Apr 20, 2010 7:05 pm

Room on meie DM kuningas.Ja pablo siin pole midagi nii õelda normaalset.Näiteks:Sõidan tast oma autoga rahulikult ja aeglaselt mööda.Tüüp tuleb välja tirib autost välja ja hakkab tapma relvadega vahest noaga vahest automaadiga(ilma cmd-ta)ja see ei ole kohe üldsegi normaalne.Ja teine asi tõesti nüüd ma sain aru et see mida ma ennem tegin oli nrp aga ma ei teadnud seda ennem ning vabandan ja loodan et kõik mõistavad sest ma veel suht uus mängija ja loodan et Manuel mõtleb ümber ja annab mulle veel ühe võimaluse aga see mida room kogu aeg teeb ei ole normaalne.
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Room_Leone Empty
PostitaminePealkiri: Re: Room_Leone   Room_Leone EmptyTeis Apr 20, 2010 7:19 pm

Pablo kirjutas:
Öelge mulle kuidas on see DM, kui te lähete kätte maksma vms. Very Happy

Ma saan aru, et sa üritad mingi omi asju ajada. Püüad kala ja siis Room tuleb tapab ära sind. Aga te tapate üksteist pidevalt ju...
Samuti ma ei pea eriti maffiavahelisi tapmisi DM'iks. Lahkuge maffiaks ja kui teid ikka niisama tapetakse, kui te tavakodanik olete. Vot siis on selge DM.

Maffiaga liitudes võiks nagu arvesse võtta, et on sõjad ja üksteise tapmised jne. Kui /me commande kasutatakse jne. Reegleid järgitakse, siis pole suurt midagi teha. Keegi ei käse sul maffias olla, kui ei meeldi surra vms.
Ma püüangi omi asju ajada ja Room käib mööda linna ringi, ainus mõte peas, et kedagi tappa. Ma lasin ta jah vagaseks vist kui maffia bossiks sain ja ta välja viskasin, sest leidsin, et dm vennad ei kuulu maffiasse. Sellest ajast peale on ma tänu roomile mingi 6 korda surma saandu ?
Väga häirib, niimoodi ei saa mängida. Võiks olla et igakord kui sured, pead uue identiteediga alustama (level jääb samaks, aga uus nimi ja sa pole kuskil meeskonnas), kuna meil on autocrack siis ei ole see ju väga hull reegel minuarust. See teeks asja veidi huvitavamaks, ja relvad ei tuleks naljalt mängu
TO PABLO: IRL ei lähe sa maffia peakorterisse ega hakka granaate loopima laiali.
Tagasi üles Go down
Pablo
Admin
Pablo


Postituste arv : 788
Join date : 24/02/2010
Age : 32
Asukoht : Tartu

Karakter
IC Nimi: Pablo Francisco
IC Amet: Kaitsepolitsei

Room_Leone Empty
PostitaminePealkiri: Re: Room_Leone   Room_Leone EmptyTeis Apr 20, 2010 8:17 pm

Ma pole irl maffiat näinud, niiet ei oska kommenteerida.

Kui sulle ei meelde sõda, siis pole maffia sulle. Mine prügivedajaks vms. ja sa ei pea relva nägema ka..
Praegu üks maffia vend, kes tappis teise tuleb kaebama, et miks teda vastu tapeti..
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Room_Leone Empty
PostitaminePealkiri: Re: Room_Leone   Room_Leone EmptyTeis Apr 20, 2010 8:46 pm

Pablo kirjutas:
Ma pole irl maffiat näinud, niiet ei oska kommenteerida.

Kui sulle ei meelde sõda, siis pole maffia sulle. Mine prügivedajaks vms. ja sa ei pea relva nägema ka..
Praegu üks maffia vend, kes tappis teise tuleb kaebama, et miks teda vastu tapeti..
Kaeabn küll, kui vendd on kuskil nurga taga peidus ja laseb maha. Ainult noob tee niimoodi ja ainult nii Room ka tegutseb.
Tagasi üles Go down
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

Room_Leone Empty
PostitaminePealkiri: Re: Room_Leone   Room_Leone EmptyTeis Apr 20, 2010 9:22 pm

No mida te vingute??
Ma olen ise ka maffias, kuid miskipärast ei taha keegi mind tappa...
Kas asi on minus või liccalt mind kardetakse???
Ja seda ma isegi usun, et Room on DM king...
Aga eks see oli ikka Pablo otsus...
Tagasi üles Go down
Room

Room


Postituste arv : 20
Join date : 05/02/2010
Age : 28
Asukoht : Rakvere

Karakter
IC Nimi: Room_Leone
IC Amet: Hacker

Room_Leone Empty
PostitaminePealkiri: Re: Room_Leone   Room_Leone EmptyKolm Apr 21, 2010 1:31 pm

Manuel kes alguses dmiga alustas kui unbanni sain ?
Röövin sõjaväelast, siis tuleb Manuel ja ütleb:"Room, Aitab DM-ist!"
Siis laseb mu maha ja viskab maffiast välja. See et ma teda lasen ongi selle värgi pärast.
_________________
Tüüp ajab veel enda nrp mingite teiste maffialiikmete süüks ja viskab välja:
Lasi mu maha kui ATV-ga põgenisin (mälu taastus). Lähen enda ATV-le järgi siis hakkab ise snipriga kohe laskma...
Siis ütleb enda maffiavennale et miks lasid see nrp juu ja viskas välja...
Selline vend küll maffia liidrike ei sobi. Tõesti prügivedaja oleks sulle paras amet...
Tagasi üles Go down
http://gtasf.tk/
Karl_Kaaprel

Karl_Kaaprel


Postituste arv : 293
Join date : 26/02/2010

Karakter
IC Nimi: Karl_Kaaprel
IC Amet: Salastatud

Room_Leone Empty
PostitaminePealkiri: Re: Room_Leone   Room_Leone EmptyKolm Apr 21, 2010 1:40 pm

kuule room õpi lugema ta ju kirjutas et aitab DM-ist ja ta läks uudiste liidriks lol!
Tagasi üles Go down
Room

Room


Postituste arv : 20
Join date : 05/02/2010
Age : 28
Asukoht : Rakvere

Karakter
IC Nimi: Room_Leone
IC Amet: Hacker

Room_Leone Empty
PostitaminePealkiri: Re: Room_Leone   Room_Leone EmptyKolm Apr 21, 2010 1:57 pm

Karl_Kaaprel kirjutas:
kuule room õpi lugema ta ju kirjutas et aitab DM-ist ja ta läks uudiste liidriks lol!
no sorry ma ei viitsi selle mölaka juttu lugeda...
Tagasi üles Go down
http://gtasf.tk/
Sponsored content





Room_Leone Empty
PostitaminePealkiri: Re: Room_Leone   Room_Leone Empty

Tagasi üles Go down
 
Room_Leone
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: