Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots

Go down 
5 posters
AutorTeade
Kerdo

Kerdo


Postituste arv : 61
Join date : 21/02/2010
Age : 28
Asukoht : RLV

Karakter
IC Nimi: Kerdo_Kullamae
IC Amet: Kivipallur

Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots Empty
PostitaminePealkiri: Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots   Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots EmptyPüh Apr 18, 2010 3:45 pm

Esiteks toimus tulevahetus Roomi ja Tarmo vahel, ma sain tarmo lõpuks maha ning võtsin talt /me cmdiga relvad ja raha mida ta ei andnud väites, et tal ei ole kuigi ennem lasi küll m4ga roomi. Siis ilmus järsku välja ta minig sõber sõjaväe helikoteriga ja hakkas linna vahel meid kopteriga laskma. Algul lasi sellega mind maha ja siis veel basuukaga roomi. Nii, et Tarmo ei teinud rp kaasa ja Dimitri suht nrp sellisega linna vahel kõmmutada ja sõita.
Tagasi üles Go down
Pablo
Admin
Pablo


Postituste arv : 788
Join date : 24/02/2010
Age : 32
Asukoht : Tartu

Karakter
IC Nimi: Pablo Francisco
IC Amet: Kaitsepolitsei

Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots   Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots EmptyPüh Apr 18, 2010 4:08 pm

Sooviks Tarmo ja Dimitri versiooni ka sellest kuulda..

Aga usun, et Tarmo ei teinud RP'd kaasa jah kuna kui oled abitult maas, siis võib /me kasutada
Tagasi üles Go down
Karl_Kaaprel

Karl_Kaaprel


Postituste arv : 293
Join date : 26/02/2010

Karakter
IC Nimi: Karl_Kaaprel
IC Amet: Salastatud

Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots   Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots EmptyPüh Apr 18, 2010 4:13 pm

ma lisan juurde seda et pärast oli nende helikas alkapone hq lähedal tee peal ja seal oli ka üks roheline sõjaväe auto.Ma nägin kui keegi sõitis ühe sõjaväe autoga sinna juurde.Nad tulid autost välja(autos oli neid kaks)ning lasid ühe auto õhku siis lasid selle ka millega tulid ja lõpuks lendasid helikaga sõjaväe baasi.
Minu järeldus on see et nad lasid need autod õhku kuna ei viitsinud rp-na nad sõjaväe baasi tagasi viia ja minu arust ei tohiks sellised inimesed kuskil sõjaväes või mendis olla.
cheers
Tagasi üles Go down
Pablo
Admin
Pablo


Postituste arv : 788
Join date : 24/02/2010
Age : 32
Asukoht : Tartu

Karakter
IC Nimi: Pablo Francisco
IC Amet: Kaitsepolitsei

Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots   Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots EmptyPüh Apr 18, 2010 4:33 pm

Kes need autod õhku lasi? Tarmo ja... ?

Tarmo juba tegi sama asja eile öösel minu arust. Tarmo, palun head seletust asjadele või su liidrikoht on minevik..
Tagasi üles Go down
Chris_Bryan

Chris_Bryan


Postituste arv : 225
Join date : 22/03/2010
Age : 29
Asukoht : Eesti

Karakter
IC Nimi: Chris_Bryan
IC Amet: Elumees

Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots   Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots EmptyPüh Apr 18, 2010 5:07 pm

Vastus sellele esimesele:

Jah, oli tõesti nii et ma ei andnud, aga ma proovisin anda..
Mäng ütles, et su lei ole relvi mida anda ja raha andsin ma sulle nii palju, kui mul oli!!

Vastus teisele:

Tegemist oli õppusega, harjutasime seisva auto tulistamist. Mootorisse ja kummi!
Tundus rahulikoht kus harjutada, aga vabandame, et linnas tegime, järgminekord teeme seda kindlasti kuskil mujal


Vabandame kõigi ees keda see õppus häiris! Smile
Tagasi üles Go down
Pablo
Admin
Pablo


Postituste arv : 788
Join date : 24/02/2010
Age : 32
Asukoht : Tartu

Karakter
IC Nimi: Pablo Francisco
IC Amet: Kaitsepolitsei

Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots   Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots EmptyPüh Apr 18, 2010 5:14 pm

/anna relv ID käib nii et sul on relv käes kui annad!

Õppused?
Kõik mis tundub KAHTLANE teiste jaoks tuleb teha kasutades /ME

/me tulistab õppuse käigus bensiinipaaki
/me proovib õppuse käigus tabada auto rehve

Või näiteks vanemate juhtumite puhul (pole teiega seoses)
/me sõidab auto vette, et asitõenditest lahti saada

/me surub selja tugevalt vastu istet ja kiirendab trepist üles
/me sai trepil sõites põrutada

/me sai raudteel sõites põrutada

jne. jne. Sa ei tee selliseid asju niisama. Selliste ebatavaliste asjade jaoks on vaja /ME
Tagasi üles Go down
Karl_Kaaprel

Karl_Kaaprel


Postituste arv : 293
Join date : 26/02/2010

Karakter
IC Nimi: Karl_Kaaprel
IC Amet: Salastatud

Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots   Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots EmptyPüh Apr 18, 2010 6:31 pm

ja üldse kui te tahate mingeid nii õelda õppuseid teha siis tehke kuskil oma baasi juures bõi kuskil kus inimesed ei käi sest seal kus teie tegite oli just mingi panga juures ja seal tavaliselt päris palju rahvast
Tagasi üles Go down
Karl

Karl


Postituste arv : 83
Join date : 12/04/2010
Age : 32
Asukoht : tallinn

Karakter
IC Nimi: Karl_Kunn
IC Amet: Salastatud

Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots   Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots EmptyPüh Apr 18, 2010 6:56 pm

Nad mõlemad röövisid täna mind ja ka michaeli panka ees ja küsisid michaelilt raha ja mootorratta võtmeid.mina muidugi esimese korraga helistasin politseisse ,aga kedagi polnud.pärast hakkasid mind laskma ja küsisid raha ja auto võtmeid.mina ei andnud ja panin /haiglasse .pärast aga hakkas ütlema et anna auto siia,sest ta proovis auto ära võtta ja see õnnestus,aga pärast seda kui mina olin juba haiglas.
Tagasi üles Go down
Pablo
Admin
Pablo


Postituste arv : 788
Join date : 24/02/2010
Age : 32
Asukoht : Tartu

Karakter
IC Nimi: Pablo Francisco
IC Amet: Kaitsepolitsei

Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots   Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots EmptyPüh Apr 18, 2010 7:01 pm

Serveri reeglites on kirjas, et sellised suuri asju ei tohi nõuda nagu autode omastamine jne.

Aga selle kohta tee palun teine kaebus, liiga segaseks läheb muidu..

Tarmo ja Dimitri! Teile teadmiseks, et kui veel mõni kaebus laekub, siis tuleb prison..Proovige ikka RP'd teha!
Tagasi üles Go down
Chris_Bryan

Chris_Bryan


Postituste arv : 225
Join date : 22/03/2010
Age : 29
Asukoht : Eesti

Karakter
IC Nimi: Chris_Bryan
IC Amet: Elumees

Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots   Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots EmptyPüh Apr 18, 2010 7:09 pm

samas, kõik alati nõuavad minult võtmeid kui Mind taga aetakse, seepärast küsisin ka. Eks ma siis ena mei tee atuodega midagi Very Happy
Tagasi üles Go down
Karl

Karl


Postituste arv : 83
Join date : 12/04/2010
Age : 32
Asukoht : tallinn

Karakter
IC Nimi: Karl_Kunn
IC Amet: Salastatud

Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots   Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots EmptyPüh Apr 18, 2010 7:43 pm

mina tunnistan,et mina pole sult autot üritanud võtta,niiet jäta mind rahule
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots   Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots Empty

Tagasi üles Go down
 
Tarmo_Kaljukindel ja Dimitri_Oksaots
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: