Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Mida sa teed pablo?UNbän

Go down 
2 posters
AutorTeade
Ervin_Saar

Ervin_Saar


Postituste arv : 134
Join date : 28/03/2010
Age : 30
Asukoht : tallinn

Karakter
IC Nimi: Taavi_Fox
IC Amet: Yakuza

Mida sa teed pablo?UNbän Empty
PostitaminePealkiri: Mida sa teed pablo?UNbän   Mida sa teed pablo?UNbän EmptyReede Apr 16, 2010 4:54 pm

pablo,ma olin oma kasutajaga locked et sain rahahäcki ma ei saand ipbänni sinukäest sain pregu ilma põhjuseta see ei tähenda et sa nüüd kasutad ära kuna ma olin locked ja tegin uue kasutaja ja miks sa siis mu ära bännisid et ma ei saaks mängida?noh ega mul kahju ei ole, kuulutada et sa lihtsalt bännid ära unbän, Rp oskan nii et kui unbänni ei saa siis on see et sa lihtsalt et ma ei old bännitud.ei no väga tore inimene oled teget.


miks sa mu ära bännisid?ei no ma olin locked,saad aru LOCKED mu need et saaks locki on ka unlock avaldus,unlock Ervin_Saar ei no ma sain aint kasutajalocki
Tagasi üles Go down
Pablo
Admin
Pablo


Postituste arv : 788
Join date : 24/02/2010
Age : 32
Asukoht : Tartu

Karakter
IC Nimi: Pablo Francisco
IC Amet: Kaitsepolitsei

Mida sa teed pablo?UNbän Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida sa teed pablo?UNbän   Mida sa teed pablo?UNbän EmptyReede Apr 16, 2010 5:06 pm

Mis sa arvad, et Hackid endale raha, saad locki ja siis teed uue kasutaja ja tuled rõõmsalt sisse uuesti? Very Happy
Suht hea nali..

Sa tegid unbänn taotluse isegi, RPd sa ei oska muidugi. Vastused olid päris mööda ning siis teed uue kasutaja ja tuled sisse. See oli bännist kõrvale hiilimine ning said ruuteri bänni. Enam bänni maha ei võta ja jutul lõpp!
Tagasi üles Go down
Ervin_Saar

Ervin_Saar


Postituste arv : 134
Join date : 28/03/2010
Age : 30
Asukoht : tallinn

Karakter
IC Nimi: Taavi_Fox
IC Amet: Yakuza

Mida sa teed pablo?UNbän Empty
PostitaminePealkiri: pablo   Mida sa teed pablo?UNbän EmptyReede Apr 16, 2010 5:13 pm

ei no sa oled ju tore inimene,ma sian pardi käest locki ja sa ännid ju
Tagasi üles Go down
Pablo
Admin
Pablo


Postituste arv : 788
Join date : 24/02/2010
Age : 32
Asukoht : Tartu

Karakter
IC Nimi: Pablo Francisco
IC Amet: Kaitsepolitsei

Mida sa teed pablo?UNbän Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida sa teed pablo?UNbän   Mida sa teed pablo?UNbän EmptyReede Apr 16, 2010 5:16 pm

Sa oled ka tore ju. Hackid endale 600k ja siis saad bänni ja teed uue kasutaja Very Happy

Mille jaoks see bänn oli siis? ega su kasutaja ei häkkinud. SINA häkkisid-SINA said bänni..
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mida sa teed pablo?UNbän Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida sa teed pablo?UNbän   Mida sa teed pablo?UNbän Empty

Tagasi üles Go down
 
Mida sa teed pablo?UNbän
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» UNBANNI!!!!!!
» UNBAN
» no deem mida hekki,Ervin_Saar
» Kerli_Meeks
» Pablo tegin uuesti

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Unbänn & Unlock-
Hüppa: