Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kasper_Crime

Go down 
4 posters
AutorTeade
Angelina




Postituste arv : 96
Join date : 14/01/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

Kasper_Crime Empty
PostitaminePealkiri: Kasper_Crime   Kasper_Crime EmptyReede Jan 22, 2010 9:01 pm

Ta on täielik dm- er ja teeb ka nonrp ja samuti ka ta vend silver nonrp -b
Põhisüüdistatav : Kasper Crime
Nii ma olin saanud just haiglast välja ja läskin oma maffia autot ära tooma panga ette ja siis küsisin auto kohta kus see on kuna seda polnud seal . Kiirabi ei teadnud midagi siis tuli mehaanik sinna ning tahtsin talt küsida kus mu auto on ja ta lilmus kuskilt persest relv välja ja läsi mind maha . See oli kasper . Esiteks ei saa hoida autoga sõites AK - 47 -et käes sest see pole irl võimalik . Kasper ei kastanud /me võtab autost relva vaid lampi tuli relv ja läsi maha . Ja pärast utles et ma rammisin teda kuigi see ei olnud uldse nii . Ma kirjutasin ja mul oli väga väike hoog sees ja ma libisesin väga õrnalt ta masinale tagant sisse .
Ta tegi nonrp ja see oli ka väike DM !!
Teda tuleks karistada !
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
Liisi_Gangster




Postituste arv : 11
Join date : 25/12/2009

Kasper_Crime Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasper_Crime   Kasper_Crime EmptyReede Jan 22, 2010 9:11 pm

Angelina kirjutas:
Ta on täielik dm- er ja teeb ka nonrp ja samuti ka ta vend silver nonrp -b
Põhisüüdistatav : Kasper Crime
Nii ma olin saanud just haiglast välja ja läskin oma maffia autot ära tooma panga ette ja siis küsisin auto kohta kus see on kuna seda polnud seal . Kiirabi ei teadnud midagi siis tuli mehaanik sinna ning tahtsin talt küsida kus mu auto on ja ta lilmus kuskilt persest relv välja ja läsi mind maha . See oli kasper . Esiteks ei saa hoida autoga sõites AK - 47 -et käes sest see pole irl võimalik . Kasper ei kastanud /me võtab autost relva vaid lampi tuli relv ja läsi maha . Ja pärast utles et ma rammisin teda kuigi see ei olnud uldse nii . Ma kirjutasin ja mul oli väga väike hoog sees ja ma libisesin väga õrnalt ta masinale tagant sisse .
Ta tegi nonrp ja see oli ka väike DM !!
Teda tuleks karistada !
on sul mõni tõend kah?
Tagasi üles Go down
Angelina




Postituste arv : 96
Join date : 14/01/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

Kasper_Crime Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasper_Crime   Kasper_Crime EmptyReede Jan 22, 2010 9:20 pm

ma ei saanud teha pilti kuna ta tappis mu järsku ja kui haigla sattusin siis kohe crashis .
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Kasper_Crime Empty
PostitaminePealkiri: Tere Angelina,   Kasper_Crime EmptyReede Jan 22, 2010 10:53 pm

Tsiteerin: :
Ta on täielik dm- er ja teeb ka nonrp ja samuti ka ta vend silver nonrp -b
Põhisüüdistatav : Kasper Crime
Nii ma olin saanud just haiglast välja ja läskin oma maffia autot ära tooma panga ette ja siis küsisin auto kohta kus see on kuna seda polnud seal . Kiirabi ei teadnud midagi siis tuli mehaanik sinna ning tahtsin talt küsida kus mu auto on ja ta lilmus kuskilt persest relv välja ja läsi mind maha . See oli kasper . Esiteks ei saa hoida autoga sõites AK - 47 -et käes sest see pole irl võimalik . Kasper ei kastanud /me võtab autost relva vaid lampi tuli relv ja läsi maha . Ja pärast utles et ma rammisin teda kuigi see ei olnud uldse nii . Ma kirjutasin ja mul oli väga väike hoog sees ja ma libisesin väga õrnalt ta masinale tagant sisse .
Ta tegi nonrp ja see oli ka väike DM !!
Teda tuleks karistada !

Tahaksin omalt poolt küsida:
Ütlesid, et tulin sinna peale sind, aga kuidas siis mind tagant rammida said?Very Happy
Teiseks, natuke enne seda, kui selle autoga mulle tagant sisse sõitsid,sõitis sama autoga ka üks teine teie mafia liige(seda teadsin ka ic-s). Sealt lihtne järeldus-mafia auto,järelikult mafia liige. Seetõttu lasin maha. on see tõesti keelatud?
Samas selle nrp osas...Kas see pole mitte keelatud kui ajad kiirabiautot taga ja tulistad juhikohalt?
Minu enda arvamus on see,et kiirabi lampi taga ajada ja tulistada ei ole just eriti rp,aga eks näis, mis vastatakse.
Aga tänud kaebuse eest-kõik asjad tuleb ilusti ära lahendada:)
Võibolla tõesti eksisin, siis võtan hea meelega karistuse vastu õpin oma vigadest Very Happy
aga eks jään ootama Stacey ja Janetti otsust Smile
Tagasi üles Go down
Stacey
Admin
Stacey


Postituste arv : 72
Join date : 25/12/2009
Age : 35

Kasper_Crime Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasper_Crime   Kasper_Crime EmptyLaup Jan 23, 2010 1:08 am

KKK kirjutas:
Tsiteerin: :
Ta on täielik dm- er ja teeb ka nonrp ja samuti ka ta vend silver nonrp -b
Põhisüüdistatav : Kasper Crime
Nii ma olin saanud just haiglast välja ja läskin oma maffia autot ära tooma panga ette ja siis küsisin auto kohta kus see on kuna seda polnud seal . Kiirabi ei teadnud midagi siis tuli mehaanik sinna ning tahtsin talt küsida kus mu auto on ja ta lilmus kuskilt persest relv välja ja läsi mind maha . See oli kasper . Esiteks ei saa hoida autoga sõites AK - 47 -et käes sest see pole irl võimalik . Kasper ei kastanud /me võtab autost relva vaid lampi tuli relv ja läsi maha . Ja pärast utles et ma rammisin teda kuigi see ei olnud uldse nii . Ma kirjutasin ja mul oli väga väike hoog sees ja ma libisesin väga õrnalt ta masinale tagant sisse .
Ta tegi nonrp ja see oli ka väike DM !!
Teda tuleks karistada !

Tahaksin omalt poolt küsida:
Ütlesid, et tulin sinna peale sind, aga kuidas siis mind tagant rammida said?Very Happy
Teiseks, natuke enne seda, kui selle autoga mulle tagant sisse sõitsid,sõitis sama autoga ka üks teine teie mafia liige(seda teadsin ka ic-s). Sealt lihtne järeldus-mafia auto,järelikult mafia liige. Seetõttu lasin maha. on see tõesti keelatud?
Samas selle nrp osas...Kas see pole mitte keelatud kui ajad kiirabiautot taga ja tulistad juhikohalt?
Minu enda arvamus on see,et kiirabi lampi taga ajada ja tulistada ei ole just eriti rp,aga eks näis, mis vastatakse.
Aga tänud kaebuse eest-kõik asjad tuleb ilusti ära lahendada:)
Võibolla tõesti eksisin, siis võtan hea meelega karistuse vastu õpin oma vigadest Very Happy
aga eks jään ootama Stacey ja Janetti otsust Smile

nagu ma näen ok kasper juba sulle enamuse ära seletanud
Kiirabiautot taga ajada on täielik nonrp kuna seda päriselus pole kordagi tehtud vähemalt mitte minuteada
sellest tekstist siin saab järeldada et süüdi oled sa ise kuna sõitsid mafia autoga ja kui teine jõuk teab juba autonumbreid siis pole nagu enam kinnitust vajagi. Seda enam et sõitsid talle veel otsa ka mis sest et vaikselt. Kas sa siis pole gängsterite filme näind, keegi pole uurind auto juures ja oodanud millals selle omanik välja tuleb et talt küsida kas masin kuulub antud isikule. Kui sisse istub siis saab tina või veel isegi enne Basketball
Tagasi üles Go down
https://gtasf.forum.co.ee
Liisi_Gangster




Postituste arv : 11
Join date : 25/12/2009

Kasper_Crime Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasper_Crime   Kasper_Crime EmptyLaup Jan 23, 2010 11:14 am

Angelina kirjutas:
Ta on täielik dm- er ja teeb ka nonrp ja samuti ka ta vend silver nonrp -b
Põhisüüdistatav : Kasper Crime
Nii ma olin saanud just haiglast välja ja läskin oma maffia autot ära tooma panga ette ja siis küsisin auto kohta kus see on kuna seda polnud seal . Kiirabi ei teadnud midagi siis tuli mehaanik sinna ning tahtsin talt küsida kus mu auto on ja ta lilmus kuskilt persest relv välja ja läsi mind maha . See oli kasper . Esiteks ei saa hoida autoga sõites AK - 47 -et käes sest see pole irl võimalik . Kasper ei kastanud /me võtab autost relva vaid lampi tuli relv ja läsi maha . Ja pärast utles et ma rammisin teda kuigi see ei olnud uldse nii . Ma kirjutasin ja mul oli väga väike hoog sees ja ma libisesin väga õrnalt ta masinale tagant sisse .
Ta tegi nonrp ja see oli ka väike DM !!
Teda tuleks karistada !
Paluks äkki ei teeks pikki seosetud lauseid mis võtavad terve rea.
Tagasi üles Go down
Angelina




Postituste arv : 96
Join date : 14/01/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

Kasper_Crime Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasper_Crime   Kasper_Crime EmptyLaup Jan 23, 2010 1:59 pm

No siis on põhjus olemas maha läskmiseks aga kui ta tuleb autost välja siis peaks ta ka kirjutama /me võtab Ak autost . mitte nii et autost tulles on aka käes sest irl ei ole võimalik nii sõita .
Kiirabi auto jutt .
kiirabi rammis meie pargitud auto tee äärel keset teed ja kuna me olime seal lähedal ja nägime seda siis hakkasime teda läskma selle eest . Muidu IRL teevad ka päris maffiad nii ja põgenevad ruttu süõndmuskohalt. Ehk siin polnud nonrp minu poolt ja ka mitte kasperi poolt dm -i vaid oli ta lüks /me ära jäänud Very Happy
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Kasper_Crime Empty
PostitaminePealkiri: Tere   Kasper_Crime EmptyLaup Jan 23, 2010 2:35 pm

Kahjuks ma enamus jutust ei suuda aru saada,aga kiirabi auto asi polnud paraku ühekordne asi ja ühe korra kindlasti ei rammind.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kasper_Crime Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasper_Crime   Kasper_Crime Empty

Tagasi üles Go down
 
Kasper_Crime
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: