Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Siim_Markus

Go down 
3 posters
AutorTeade
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Siim_Markus Empty
PostitaminePealkiri: Siim_Markus   Siim_Markus EmptyReede Jan 22, 2010 5:17 pm

Esiteks üks täielik nonrp mängija Angelina_ midagi..
Politsei jaoskonnas lõi mind rusikaga niisama ja ütles munn ja jooksis ära.
Hiljem kutsub politsei, läksin kohale..küsib et ma relvi müüks. Ütlesin et vahistan ta, kui veel küsib. Minu kirjutamise ajal oli ta relvad välja võtnud ja tulistas mind juba. Kuna mul oli bar veel kuulivesti peal, siis hakkasin jooksma..kaugemal panin /crack

Ta tuli sinna, võttis kõik relvad ära mult...ütles et ma olin nonrp..suht närvi ajas.
Siis ütlen talle, et ta ei pannud isegi /me'ga et ta relvad võttis...ta ütles et pani küll. Vaatasin logist ja ta ei pannud. Kirjutasin selle /o chati, aga capsiga selle, et ta ei kasutanud commandi...sain bänni
Tagasi üles Go down
Stacey
Admin
Stacey


Postituste arv : 72
Join date : 25/12/2009
Age : 35

Siim_Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim_Markus   Siim_Markus EmptyReede Jan 22, 2010 5:40 pm

mh lähen vaatab seda ban logi. iseenesest ma ei usu et tema sulle selle pani, ta pole enam admin
aga vaatan siiski


Viimati muutis seda Stacey (Laup Jan 23, 2010 12:40 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
https://gtasf.forum.co.ee
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Siim_Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim_Markus   Siim_Markus EmptyReede Jan 22, 2010 5:51 pm

Bänni sain serverilt suurte tähtede eest
Tagasi üles Go down
Angelina




Postituste arv : 96
Join date : 14/01/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

Siim_Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim_Markus   Siim_Markus EmptyReede Jan 22, 2010 9:10 pm

Kuule see pole mingi nonrp ja ma kasutasin /me mida sa ajad . Seal polnud mingit nonrp !
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
Angelina




Postituste arv : 96
Join date : 14/01/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

Siim_Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim_Markus   Siim_Markus EmptyReede Jan 22, 2010 9:12 pm

Su jutt on nii valelik . Sa ei öelnud midagi siukest et sa vahistad mind . Irw ja tegid nonrp algul . Kui utlesin et pane /crack siis panid hiljem juba kui olid jooksnud poolete eludega . Ja ma võtsin relva nii : /me võtab UZID seljalt . Seda võite adminid vaadata vestlus logitest .

a ei saa aru mis kisute, kõik teevad vigu ja paljud veel ei tea bindidest essugi. see näitabki et pole mõtet kohe minna ja rünnata lvl 1 või 2, enamus selle lvli juures alles õpib õieti rpd tegema
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Siim_Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim_Markus   Siim_Markus EmptyLaup Jan 23, 2010 12:22 am

Sinust ülbemat inimest ma ei tea. Ma ei imesta tõesti kui sa päris elus oledki selline, et lööd kedagi näkku, ütled munn ja jooksed ära.
Ole kes oled, mina enda postis ei valetanud. Vaatasin logist, sa polnud öelnud, et relvad võtsid. Tõesti sorry, et mul binde pole mis töötaks ja ma saaks crack panna kohe. See ka, et sina ütlesid, et ma crack paneks? Sa kirjutad selle kohe kui tulistama hakkad. Arvatavasti binditud samamoodi nagu teised cmd, et võtad relvad jne.

Minu jaoks oled sa väike rahulolematu laps, kes tahab näida mängus suure ja tugevana. Päris elus oled sa vaid tühi koht. Kasva suureks ja õpi nägema oma vigu. Ise teed hullu powergame'i ja kui keegi teine teeb midagi natuke nrp, siis lähed kohe nutma kuhugi. Selline nagu sa oled teiste vastu, ollakse ka SINU vastu!
Tagasi üles Go down
Angelina




Postituste arv : 96
Join date : 14/01/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

Siim_Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim_Markus   Siim_Markus EmptyLaup Jan 23, 2010 1:52 pm

Kuule ma pole siin mingi ülbe. Esiteks peab saama õiglus jalule mitte et sa ajad siin paska . Esiteks sa oled ise pime kuna ma kirjutasin /me haarab UZID seljalt . Kui sa hakkasid servus vaidlema kerisin ma ules ruttu ning viimane riba oli näha seda /me ja siis kirjutas keegi ja see kadusära kuna rohkem ules ei saanud kerida . Tõestada saavad aint adminid et ma kasutasin seda /me , seda peaks nägema uhest logist . Mul polebindema kirjutankõik hästi kiirelt kuna ma olen õppinud kiirelt kirjutama .
No sa oskad küll rp nuud . See löömine oli kogemata ausalt aga munn utlesin selle tõttu kuna ma vihkan mente nii irl kui ka ig .
Sina ei ole siin mingi utleja et ma olentühi koht ma olen loogilise mõtlemisega ja ma tahan alati õiglust . Mis kuradi rahulolematu . Vaata parem peeglisse ja näed seda seal . Kuule utle mulle koht kus ma sul powergame teen ?? Ma ei tee seda kunagi . Mine loe parem reeglid läbi !! Ja nonrp on rangelt keelatud loogiline kui ma utlen seda kui keegi teeb ning ma ei lähe nutma nagu saa krdi 10 aastane .
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Siim_Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim_Markus   Siim_Markus EmptyLaup Jan 23, 2010 2:42 pm

Inimene kes vihkab mente on pätt või ebaaus inimene kellel on põhjust neid karta. See, et sa politseid päris elus vihkad ütleb juba palju. Mina ei tulnud siia nutma, ma tahtsin unbänni saada. Vaata mitu kaebust sa ise teinud oled. Kirjutad ka nagu eelkooliealine..
Tagasi üles Go down
Angelina




Postituste arv : 96
Join date : 14/01/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

Siim_Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim_Markus   Siim_Markus EmptyLaup Jan 23, 2010 3:13 pm

Haha . Sa tulid ju siia teemase kaebama minu peale et ma nonr ja ja power . Kuigi ma pole seda . Sinust olen ma kindlasti vanem !
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Siim_Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim_Markus   Siim_Markus EmptyLaup Jan 23, 2010 10:49 pm

No ütle kui vana sa oled siis?
Kui tõesti täisealine, siis haridustee jäi sul vist päris varakult pooleli..
Tagasi üles Go down
Angelina




Postituste arv : 96
Join date : 14/01/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

Siim_Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim_Markus   Siim_Markus EmptyPüh Jan 24, 2010 12:22 am

Tra mida sa ajad mingi maailmatarkur oled ve . Mõtled etsu sõnad on tähtsad . Sittagi . Poisike mine arene kuskil . Ma 15 . Ja sa ??
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Siim_Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim_Markus   Siim_Markus EmptyPüh Jan 24, 2010 12:45 am

Mina olen 18 ning lõpetan see aasta gümnaasiumi.
Ma pole maailmatarkur. Mul on lihtsalt omad põhimõtted ja vaated elule.
Sul on veel aega areneda, oled noor ja õpid alles. Sul on suur ego, aga sa peaks õppima seda taltsutama. Õigust peaksid taga ajama õigete asjade puhul ning rohkem tähele panema enda vigu mitte koguaeg teiste. Arvad koguaeg, et Sina oled ideaalne ja teised on mõttetud. Selle asemel, et teisi koguaeg maha teed võiksid olla natuke sallivam. Oleks teised rahul ja sul endal oleks ka kergem.
Tagasi üles Go down
Angelina




Postituste arv : 96
Join date : 14/01/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

Siim_Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim_Markus   Siim_Markus EmptyPüh Jan 24, 2010 10:39 am

Tead ka mis sa suust välja ajad ve . Kuule mida sa ajad et mul suur ego mingi lolli juttu ei tasu niisama ajada suust välja . Ma panen ka enda vigu tähele aga vigu ma ei teinud sinu läskmisel ja relvade ära võtmisel . Ma ei arva et ma olen ideaal pigem arvad seda sina ma sallin neid inimesi kes on normaalsed , ei whine iga asja peale ja teevad rp kaasa .
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Siim_Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim_Markus   Siim_Markus EmptyPüh Jan 24, 2010 3:01 pm

Kahju, et sa ennast ei salli sel juhul :/
Tagasi üles Go down
Angelina




Postituste arv : 96
Join date : 14/01/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

Siim_Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim_Markus   Siim_Markus EmptyPüh Jan 24, 2010 10:52 pm

Issand jumal . MIne arene . Teema lukku nuud ma ei viidsi siukse ülbikuga vaielda kes sunnib oma arvamust kogu aeg peale .
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
Sponsored content





Siim_Markus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim_Markus   Siim_Markus Empty

Tagasi üles Go down
 
Siim_Markus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Unbänn & Unlock-
Hüppa: