Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Janettile ja Steacyle

Go down 
3 posters
AutorTeade
Angelina




Postituste arv : 96
Join date : 14/01/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

Janettile ja Steacyle Empty
PostitaminePealkiri: Janettile ja Steacyle   Janettile ja Steacyle EmptyTeis Jan 19, 2010 9:08 pm

Panen siia oma kirjad mis ma saatsin aga pole vastutst saanud .
Tere . Kuule kuidas on see apower et ma utlesin silverile et mu mehed panid dünamiidi ta väravale . See pole tegelt apower kuna ma utlesin selle pärast et ta teeks värava lahti muidu oleks nats nonrp -lik . Ma sooviks ikka oma admin tagasi see oli ju täitsa tavaline admini töö . Sest muidu ta poleks äkki väravat lahti teinud .
Ja kui ma räägiks talle minigt spec info ja ta kasutaks seda ic -s siis oleks tema poolt nonrp mitte mul nonrp . ma küsisin seda oma sõbralt kellel oma server ta rääkis nii et see tegu pole tegelt apower .
palun võiksite admini tagasi panna .
Ma ausalt ei teadnu et sellise info edastamine on keelatud kuna uhesgi servus pole olnud nii . 1 kord võiks olla ju andestatav kui ma tõesti rikkusin reeglit . Palun ma sooviks väga saada adminiks tagasi.
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Janettile ja Steacyle Empty
PostitaminePealkiri: Tere!   Janettile ja Steacyle EmptyTeis Jan 19, 2010 9:38 pm

Ma ei saa su kahe lause mõttest kahjuks eriti aru:

"See pole tegelt apower kuna ma utlesin selle pärast et ta teeks värava lahti muidu oleks nats nonrp -lik ." -selle lausega tahad öelda, et kui ta ei oleks lahti teind oleks nrp.
Samas " Ja kui ma räägiks talle minigt spec info ja ta kasutaks seda ic -s siis oleks tema poolt nonrp mitte mul nonrp " - siin väidad, et kui ta oleks su infot kasutanud ja lahti teinud, oleks ta nonrp.

Sain ma õigesti aru?
Tagasi üles Go down
Stacey
Admin
Stacey


Postituste arv : 72
Join date : 25/12/2009
Age : 35

Janettile ja Steacyle Empty
PostitaminePealkiri: tere   Janettile ja Steacyle EmptyTeis Jan 19, 2010 9:48 pm

Angelina kirjutas:
Panen siia oma kirjad mis ma saatsin aga pole vastutst saanud .
Tere . Kuule kuidas on see apower et ma utlesin silverile et mu mehed panid dünamiidi ta väravale . See pole tegelt apower kuna ma utlesin selle pärast et ta teeks värava lahti muidu oleks nats nonrp -lik . Ma sooviks ikka oma admin tagasi see oli ju täitsa tavaline admini töö . Sest muidu ta poleks äkki väravat lahti teinud .
Ja kui ma räägiks talle minigt spec info ja ta kasutaks seda ic -s siis oleks tema poolt nonrp mitte mul nonrp . ma küsisin seda oma sõbralt kellel oma server ta rääkis nii et see tegu pole tegelt apower .
palun võiksite admini tagasi panna .
Ma ausalt ei teadnu et sellise info edastamine on keelatud kuna uhesgi servus pole olnud nii . 1 kord võiks olla ju andestatav kui ma tõesti rikkusin reeglit . Palun ma sooviks väga saada adminiks tagasi.

Kuna ei saa nagu su mõttele pihta siis seletan natuke miks me su administ eemaldasime.
Esiteks oli üks põhjus juba selles, sa olid enamuse ajast AOD, mina isiklikult ei saa aru miks peab lvl 1 admin aod olema ta ei tee servus ju miskit ja meil ei pea olema aod kui kellegi skinni vahetada või unfreeze teha.
Teine põhjus seda sa juba tead, spec infot ei jagata kellegile sama ka andmete vaatamise kohta.

Hetkel on nüüd kõik admini postid täidetud. Kui vabaneb mõni koht siis arvestame sellega, kuigi juba üks tahtja ootab What a Face
Tagasi üles Go down
https://gtasf.forum.co.ee
Angelina




Postituste arv : 96
Join date : 14/01/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

Janettile ja Steacyle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Janettile ja Steacyle   Janettile ja Steacyle EmptyKolm Jan 20, 2010 6:35 pm

Seda speci info asja ma ei teadnud sest pole sellist reeglit kuulnud varem . Aga ma ei olnud uldse eriti aod . Olin vaid siis kui katsetasinasju ja kui võtsin speci maha ja telesin end tagasi sinna kus rp pooleli jäi . Ma sooviks väga tagasi saada adminiks . PAlju teil admine on siis ? Kui mina tulin oli peale seda kohad täis ju aga keegi oli selle minu koha peale tulnud ?? Razz
Aga pange ikka pliiz tagasi Very Happy
Ma muidu hetkel nädlal sees väga ei saamängida kuna palju õppida aga kui arvutisse sinna saan kus samp on siis kohe servusse tulen ( teie omasse )
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
Sponsored content





Janettile ja Steacyle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Janettile ja Steacyle   Janettile ja Steacyle Empty

Tagasi üles Go down
 
Janettile ja Steacyle
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: