Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe

Go down 
4 posters
AutorTeade
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe Empty
PostitaminePealkiri: Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe   Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe EmptyLaup Märts 27, 2010 11:07 am

Kerdo siis võtsin kinni, tahtis relvu osta mult, tegin salaoperatsiooni, et kas keegi soovib osta. Jõudsime siis ülekuulamise ruumi. Panin ukse lukku, ja võtsin kerdolt rauad ära. /me otsib mehe läbi /proovi mehelt leida dokumenti ja õnnestus. Siis ilma doki näitamata tõmbab Kerdo relva välja . Silver koguaeg spekkis meid. Tõstsin käed ülesse. Kevin vms teine ment oli ka seal. Siis järsku silver hakkab oc ajama et Kerdo pane relv ära (tahaks teada miks). Kerdo pani relva ära, ja talle lasti pisargaasi näkku. Siis Kerdo pani /crack. Järsku tõusis püsti ja võttis relva välja ja siis sain mina ajaili kümme minti. Siis lõpuks kerdo koksas teise tüübi maha /me võttis mehelt uksepuldi. Ja kerdo läks ära. Jah, ma tegin veidi kergemat powerit, aga nagu kerdo ei teinud, jumala ulmet pani. Kui mina enne /me annab mehel puuka siis silver kohe, päriselus ka lööd raudus inimsi. Aga jah, kui mees tõmbab diigeli välja kui tal on ninaees kaks hambuni relvastatud korrakaitsjat ja ta on toas lukutaga ja värav on ka veel, siis see on väga rplik. Praktika näitab, et süüdista Silverit milles tahad, nagunii ta süüdi ei jää.
Pilt et ma ajaili sain, mul pole midagi selle vastu aga kerdo oleks võinud ka saada...

EDIT/pildi uppimisega mingi jama mul hetkel..
Tagasi üles Go down
Kerdo

Kerdo


Postituste arv : 61
Join date : 21/02/2010
Age : 28
Asukoht : RLV

Karakter
IC Nimi: Kerdo_Kullamae
IC Amet: Kivipallur

Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe   Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe EmptyLaup Märts 27, 2010 11:12 am

1. Sa tahtsid mulle nii sama relvi anda mitte müüa.
2. Ma võtsin relva kohe välja kui rauad lahti tegid, sa ei olnud jõudnud mult dokk otsida.
Ja 3. Ma tõusin nii suht ruttu püsti , sest mul olid prillid ees ja pipragaas ei mõjunud eriti.
Lõpuks üldse ma sihtisin sind ja sa eemaldasid mult lambist relva.
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe   Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe EmptyLaup Märts 27, 2010 11:20 am

Kerdo_Kullamae kirjutas:
1. Sa tahtsid mulle nii sama relvi anda mitte müüa.
2. Ma võtsin relva kohe välja kui rauad lahti tegid, sa ei olnud jõudnud mult dokk otsida.
Ja 3. Ma tõusin nii suht ruttu püsti , sest mul olid prillid ees ja pipragaas ei mõjunud eriti.
Lõpuks üldse ma sihtisin sind ja sa eemaldasid mult lambist relva.

Veidi valetad ka ?
Loe enda kuradi ülevalt cmd listi, et ma enne leidsin doki kui sa relva välja võtsid. Prillid kaitsevad gaasi eest ?:O
hämmastav
Tagasi üles Go down
Kerdo

Kerdo


Postituste arv : 61
Join date : 21/02/2010
Age : 28
Asukoht : RLV

Karakter
IC Nimi: Kerdo_Kullamae
IC Amet: Kivipallur

Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe   Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe EmptyLaup Märts 27, 2010 11:29 am

No ikkagi ega see pipragaas mul mingi pool tundi ka ei ole.
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe   Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe EmptyLaup Märts 27, 2010 12:14 pm

Nii manuel...Kui inimesel ei ole käed raudus...siis sa ei tohi teha /me otsib mehe läbi...sest tal on võimalus vastu hakata...ikka /proovi mees läbi otsida- Kui ei õnnestu siis ütled käed üless...kui tõstab siis /me otsib mehe läbi ning /otsi...

"Siis järsku silver hakkab oc ajama et Kerdo pane relv ära (tahaks teada miks)"- Pigem ikka kevin pane relv ära...sellepärast et...IRL kui sinust meetri kaugusel olev mees sihib sind relvaga...hui sa hakkadgi nüüd relva poole kobama ju...oleksid võinud teha /proovi relv kiiresti haarata...sellisel juhul 2 varianti..Õnnestub või mitte.

see kuda ta pisargaasi võttis...Ei usu, et sa võtadgi ju kui sind relvaga sihitakse...

Siis tõusis kerdo püsti...sellepeale tegid manuel sina /võta relvad (id)---Sa ei tohi seda teha kui mees sihib sind niisama...Teeks äkki RP natukese...inimene sihib sind ja sa laksust /võta relvad id...ehtne power. Selle eest said ajaili 10 minti.

Hiljem siis kerdo pani knockouti kevinile ( Kusjuures...TA KASUTAS /ME CMD )----ma ei näe et miskit valesti

Siis /me võtab mehelt puldi...pole nagu kahtlust et ta oleks pidanud prooviga tegema...mees oli kummuli maas ja ta võis nii teha...Seega jooksis kerdo ukse juurde ja /me avab ukse...Seepeale oleks kevin pidanud avama ukse...mida ta ei teinud.
Seega RP kaasa mitte tegemine. Egas midagi...et RP sujuks...tegin ise /au.

Seejärel jooksis kerdo minema ja asi korras...Respekt kerdole et RP-ga asjast välja tuli...aga et manuel ise RP ei mõista...no mai saa aru miks ta sõjaväe liidriks pandi!
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe   Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe EmptyLaup Märts 27, 2010 12:15 pm

Ja muide...see pisargaasi jura...oleks kevin RP teinud...poleks seda gaasi tal käes olla saanudgi!!!
Tagasi üles Go down
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe   Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe EmptyLaup Märts 27, 2010 12:27 pm

Silver, ka foorumis on ropendamine KEELATUD!!!!!!!!!!!!!
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe   Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe EmptyLaup Märts 27, 2010 12:28 pm

üle viskab kui hakkab niisama plõksima...sa mode ju...Muuda mu ropendamissõnad siis ilusateks Very Happy
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe   Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe EmptyLaup Märts 27, 2010 12:34 pm

Ega jah asju ilustakse nagu ikka.
Ma ei viitsi siin peaga vastuseina joosta, nagunii ainult mina tegin kõike valesti, nagu ikka
Tagasi üles Go down
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe   Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe EmptyLaup Märts 27, 2010 12:52 pm

Muutsin siis ropp sõnad veits ''ilusamate'' sõnade vastu.... Very Happy
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe   Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe EmptyLaup Märts 27, 2010 1:06 pm

Niitore...mina "ilustan taas asju"...Äkki siis tood välja näited mida mina valesti kirjutasin...ise selle teema ju tegid.
Täpselt nagu kirjutasin nii ka oli...Ja mis veel...nRP eest said kah ajaili...Nägin küll kuda selle auto vette viskasid..Aga nagu sina hiljem OOC cahtis mainisid- Sa " eemaldasid asitõendeid " Ma ei usu et sõjavägi oma autosid seepeale uputab sõjaväe baasis ( suht avalik koht või mis? )
Ja asitõendite hävitamine...usun et sedasi ikka ei tehta et auto merre ja tore olla- olgem ausad- sa ei viitsinud autot parandada, ning uputasid selle seepärast. IRL vist asitõendei hävitatakse tule abil või mõnel teisel viisil.
( olen jah kuri ) Razz
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe   Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe EmptyLaup Märts 27, 2010 3:14 pm

Nagu ma ütlesin ennist, ma ei viitsi joosta peaga vastu seina.
Punkt, võite ära kustudada selle teema...
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe   Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe Empty

Tagasi üles Go down
 
Silver_Crime ja Kerdo_Kullamäe
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: