Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 ESF , kolm liiged dmivad.

Go down 
+4
Rasmus
Kasper_Hauser
Pisike
TonyBrassi
8 posters
AutorTeade
TonyBrassi

TonyBrassi


Postituste arv : 77
Join date : 03/03/2010
Age : 31

ESF , kolm liiged dmivad. Empty
PostitaminePealkiri: ESF , kolm liiged dmivad.   ESF , kolm liiged dmivad. EmptyKolm Märts 24, 2010 1:49 pm

Tegin selle kaebuse Silveri soovil , kuna ta ütles , et ESF on heategevuslik gäng , aga need kolm liiget ütlesid , et vihkavad mente ja tapsid mind vähemalt 4-5 korda.
Elviss_Kaiv
Rasmus_Suur
Jack_Sparrow
Juba eile õhtul tappis rasmus mu ära , sest mina tulistasin teda ratta pealt , mina tulistasin sellepärast , et ta ei allunud mu käskudele ja hoiatustele.
Täna siis tulid nad oma musta dziibiga LSPD ette ja võtsid oma relva "et ennast kaitsa" , aga mina polnud neile midagi teinudki ja siis läksi lahti , ma sain nad alguses /el kontrolli alla , aga TUNNISTAN , et tegin seda mitu korda , et mees pikali saada , sest teid oli palju ja autosse te ei läinud.
Siis spawnisin haiglasse ja te tulite mulle järgi ja ütleste , et tulge autosse , või saate tina , ma ei läinud autosse ja hakati uuesti tulistama , jõudis seekord tagasi LSPD-sse , võtsin omale relvad ja läskin välja neid püüdma , nad kõik varitsesid mind ja ma sain uuesti surma
Ma ei mäleta , mis kõik juhtus , aga nad tapsid mind ka noaga ja snaipriga kaugelt jne..
Selle käigus tapeti mind vähemalt 4-5 korda ära ja mina sain neid 2 korda tappa.
Ja ma ütlen , ma hoiatasin väga palju kordi enne kui tulistasin ,
MINA tulistasin alles siis kui nemad tulistama hakkasid , ma ei saa ju lasta neil lihtsalt enda pihta lasta juu !!

Kuna ma esimest päeva alles politseinik , siis ei tule veel kõik pähe kuidas käituda ...
Tagasi üles Go down
Pisike




Postituste arv : 26
Join date : 19/03/2010

ESF , kolm liiged dmivad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ESF , kolm liiged dmivad.   ESF , kolm liiged dmivad. EmptyKolm Märts 24, 2010 3:43 pm

ning lisaks sellele veel läbustavad MidNight Racersite Raadio kanalit (/irc 9) ka. Seal olid ka jutud suht, et "tapame-tapame" Täiesti usun su kaebust.
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

ESF , kolm liiged dmivad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ESF , kolm liiged dmivad.   ESF , kolm liiged dmivad. EmptyKolm Märts 24, 2010 3:47 pm

TonyBrassi kirjutas:
Tegin selle kaebuse Silveri soovil , kuna ta ütles , et ESF on heategevuslik gäng , aga need kolm liiget ütlesid , et vihkavad mente ja tapsid mind vähemalt 4-5 korda.
Elviss_Kaiv
Rasmus_Suur
Jack_Sparrow
Juba eile õhtul tappis rasmus mu ära , sest mina tulistasin teda ratta pealt , mina tulistasin sellepärast , et ta ei allunud mu käskudele ja hoiatustele.
Täna siis tulid nad oma musta dziibiga LSPD ette ja võtsid oma relva "et ennast kaitsa" , aga mina polnud neile midagi teinudki ja siis läksi lahti , ma sain nad alguses /el kontrolli alla , aga TUNNISTAN , et tegin seda mitu korda , et mees pikali saada , sest teid oli palju ja autosse te ei läinud.
Siis spawnisin haiglasse ja te tulite mulle järgi ja ütleste , et tulge autosse , või saate tina , ma ei läinud autosse ja hakati uuesti tulistama , jõudis seekord tagasi LSPD-sse , võtsin omale relvad ja läskin välja neid püüdma , nad kõik varitsesid mind ja ma sain uuesti surma
Ma ei mäleta , mis kõik juhtus , aga nad tapsid mind ka noaga ja snaipriga kaugelt jne..
Selle käigus tapeti mind vähemalt 4-5 korda ära ja mina sain neid 2 korda tappa.
Ja ma ütlen , ma hoiatasin väga palju kordi enne kui tulistasin ,
MINA tulistasin alles siis kui nemad tulistama hakkasid , ma ei saa ju lasta neil lihtsalt enda pihta lasta juu !!

Kuna ma esimest päeva alles politseinik , siis ei tule veel kõik pähe kuidas käituda ...

1. Pane siia ka oma IG nimi,neid foorumi kasutajaid ja IG nimesid omavahel kokku panna pole just kõige lihtsam vahest Very Happy
2. Kasuta palun kaebuse avalduse näidist.
3. Nad said oma karistuse kätte. Karistuseks oli siis ajail ja nüüdseks üks liige ESF-st ka eemaldatud.Eks näis mis edasi saab.
Tagasi üles Go down
Rasmus




Postituste arv : 106
Join date : 24/01/2010

Karakter
IC Nimi: Rasmus_Suur
IC Amet: Salastatud

ESF , kolm liiged dmivad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ESF , kolm liiged dmivad.   ESF , kolm liiged dmivad. EmptyKolm Märts 24, 2010 6:17 pm

Esiteks KÕIK su /proovi'd ebaõnnestusid. Ei leia, et ma peaks autosse siis tulema Wink
Teiseks, eile õhtul sa lasid mind jälitamise käigus ning endast lugupidav kurjategija ei jäta asja nii Very Happy

No mina näen seda nii.
Tagasi üles Go down
Evacuate




Postituste arv : 32
Join date : 08/02/2010

ESF , kolm liiged dmivad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ESF , kolm liiged dmivad.   ESF , kolm liiged dmivad. EmptyKolm Märts 24, 2010 6:52 pm

Minu nimi jälle kuulus.
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

ESF , kolm liiged dmivad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ESF , kolm liiged dmivad.   ESF , kolm liiged dmivad. EmptyKolm Märts 24, 2010 7:05 pm

Endast lugupidav kurjategija ei DM i kah.
Inimene tuleb haiglast ja sa lähed sinna...Vist reeglid meelest läinud.
Tagasi üles Go down
Pablo
Admin
Pablo


Postituste arv : 788
Join date : 24/02/2010
Age : 32
Asukoht : Tartu

Karakter
IC Nimi: Pablo Francisco
IC Amet: Kaitsepolitsei

ESF , kolm liiged dmivad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ESF , kolm liiged dmivad.   ESF , kolm liiged dmivad. EmptyKolm Märts 24, 2010 7:06 pm

Selgitan ESF olemust liikmetele ja teistele uuesti...
See gäng lubati luua vaid selleks, et keegi oleks peale politsei veel maffia vastu. Mitte selleks, et politseil oleks veel kolmas grupeering vastaseks! Kui ESF omadel on politseiga jama, siis panete minema või kannate karistuse ära!!!!!

ESF on justkui teine politsei kes võib kasutada mustemaid võtteid. Samuti kaitseme ka tavainimesi, aga muidugi mitte mingeid ülbikuid. Siiski ei tohi tavakodanikke niisama ära tappa a'la ''Ta lõi mind rusikaga näkku ja siis lased relvaga maha'' Sellise asja peale võid paar halvemat sõna öelda või ka rusika korra käiku lasta, aga ei midagi enamat!! Mina olen tavakodanikke, kes närvidele käivad viinud linnast välja kinniseotuna ja siis seal vette visanud Very Happy
Tagasi üles Go down
Pisike




Postituste arv : 26
Join date : 19/03/2010

ESF , kolm liiged dmivad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ESF , kolm liiged dmivad.   ESF , kolm liiged dmivad. EmptyKolm Märts 24, 2010 7:10 pm

hkhkhkmmm, miks minule te siis nii silma pole jäänud. Olen 3 korda kokku sattunud. 1. kord poe juures lampi "persest" pump välja ja ähvardati ära tappa. Teine kord, tõmmati relvad välja lampi ja nõuti raha. Ning 3. kord, kui tulite ja hakkasite seal nussima ning haarasite vöölt pumpasid jne. Ühesõnaga ainult vastupidised kogemused.
Tagasi üles Go down
Pablo
Admin
Pablo


Postituste arv : 788
Join date : 24/02/2010
Age : 32
Asukoht : Tartu

Karakter
IC Nimi: Pablo Francisco
IC Amet: Kaitsepolitsei

ESF , kolm liiged dmivad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ESF , kolm liiged dmivad.   ESF , kolm liiged dmivad. EmptyKolm Märts 24, 2010 7:16 pm

Oleks sa poe juures RP teinud, siis poleks sind puudutatud ka ju...aga sa ei teinud RP kaasa ja hakkasid peksma. Joel tulistas sind selle eest, et sa mul terve kuulivesti maha peksid kui ma maas pikali olin. Sa said pumba lasust selga ja peksad edasi Very Happy

Kõva RP'ja oled küll....
Tagasi üles Go down
Pisike




Postituste arv : 26
Join date : 19/03/2010

ESF , kolm liiged dmivad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ESF , kolm liiged dmivad.   ESF , kolm liiged dmivad. EmptyKolm Märts 24, 2010 8:46 pm

Pablo kirjutas:
Oleks sa poe juures RP teinud, siis poleks sind puudutatud ka ju...aga sa ei teinud RP kaasa ja hakkasid peksma. Joel tulistas sind selle eest, et sa mul terve kuulivesti maha peksid kui ma maas pikali olin. Sa said pumba lasust selga ja peksad edasi Very Happy

Kõva RP'ja oled küll....

Ma olen korduvalt öelnud, kui isegi admini nähes ja admin RP ei tee, siis ei hakka mina ka RP´ma.
Tagasi üles Go down
Rasmus




Postituste arv : 106
Join date : 24/01/2010

Karakter
IC Nimi: Rasmus_Suur
IC Amet: Salastatud

ESF , kolm liiged dmivad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ESF , kolm liiged dmivad.   ESF , kolm liiged dmivad. EmptyKolm Märts 24, 2010 9:24 pm

3 venda tulevad pumpadega, sihivad sind ning ütlevad, et tule kaasa/anna raha siia ning sa lähed kõigile kallale, ning siis vingute, et keegi ei tee RP? PLz...
Tagasi üles Go down
Evacuate




Postituste arv : 32
Join date : 08/02/2010

ESF , kolm liiged dmivad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ESF , kolm liiged dmivad.   ESF , kolm liiged dmivad. EmptyKolm Märts 24, 2010 9:46 pm

Ongi ,kui kedagi nt röövida tahaks siis vennad panevad esimese asjana jooksu ja ei teeks Rp kaasa.
Tagasi üles Go down
Karl_Kaaprel

Karl_Kaaprel


Postituste arv : 293
Join date : 26/02/2010

Karakter
IC Nimi: Karl_Kaaprel
IC Amet: Salastatud

ESF , kolm liiged dmivad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ESF , kolm liiged dmivad.   ESF , kolm liiged dmivad. EmptyNelj Märts 25, 2010 5:21 pm

Tegelt ei tohiks mõnes mõttes ESF-il relvi olla sest nad inimõiguste gäng mitte maffia.Ja esf ei tohi mitte mingil juhul menti lasta kui te ei usu siis küsige manueli käest.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





ESF , kolm liiged dmivad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ESF , kolm liiged dmivad.   ESF , kolm liiged dmivad. Empty

Tagasi üles Go down
 
ESF , kolm liiged dmivad.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: