Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kaebus Silver_Crime -le

Go down 
5 posters
AutorTeade
TonyBrassi

TonyBrassi


Postituste arv : 77
Join date : 03/03/2010
Age : 31

Kaebus Silver_Crime -le Empty
PostitaminePealkiri: Kaebus Silver_Crime -le   Kaebus Silver_Crime -le EmptyKolm Märts 17, 2010 7:40 pm

Võib teema kustutada.


Viimati muutis seda TonyBrassi (Kolm Märts 17, 2010 11:30 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Toomas_Uusen




Postituste arv : 10
Join date : 20/02/2010

Kaebus Silver_Crime -le Empty
PostitaminePealkiri: õige   Kaebus Silver_Crime -le EmptyKolm Märts 17, 2010 7:49 pm

õige jutt
Tagasi üles Go down
Evacuate




Postituste arv : 32
Join date : 08/02/2010

Kaebus Silver_Crime -le Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Silver_Crime -le   Kaebus Silver_Crime -le EmptyKolm Märts 17, 2010 8:02 pm

Mida sa kaebad siin .Vaata ennem Silveri skoori ja mängutunde kaua ta mänginud on ja siis tule siia hädaldama ja kaebama,mina andsin ka oma sõbrale raha ,aitamiseks, mis selles siis halba on ? Kadedus .....
Tagasi üles Go down
TonyBrassi

TonyBrassi


Postituste arv : 77
Join date : 03/03/2010
Age : 31

Kaebus Silver_Crime -le Empty
PostitaminePealkiri: fu   Kaebus Silver_Crime -le EmptyKolm Märts 17, 2010 8:09 pm

mis krdi kadedus , tema on admin ja admin ei tohi teistele raha anda
ja ära soperda teemat siin ...
kõikidele uutele mängijatele peab mäng sama olema , mitte nii et admin annab 700k kellelegile
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Kaebus Silver_Crime -le Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Silver_Crime -le   Kaebus Silver_Crime -le EmptyKolm Märts 17, 2010 8:45 pm

Täpsustuseks siis : Joel_Crime on endine Joel_Meeks. Raha on silveril täiesti piisavalt,et nii jagada seda ja miks ka mitte seda teha,see pole ju keelatud. Seda,kas ja millal admin kellelegi on raha pannud,on võimalik logidest kontrollida.Pealegi kui admin annab üle 10k korraga teisele mängijale, saab admin automaatselt banni.Selles suhtes nende rahade asjus ära muretse,olen ka ise niimoodi rahasid jaganud.
Tunnipalk jääb silveril tänu lvl-le kuskil 5k kanti ja intress kuskil 10k vähemalt vist. Seega sisse tuleb ju piisavalt. Ta enamus ajast online ka ju.

Aga see sõidustiil mida kirjeldasid...See on tõesti minu meelest väga nrp drive...
Tagasi üles Go down
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

Kaebus Silver_Crime -le Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Silver_Crime -le   Kaebus Silver_Crime -le EmptyKolm Märts 17, 2010 9:30 pm

Täna ma nägin ka neid kimamas linnapeal punaste tulede alt läbi, aga siis neil sireenid hüürgasid.....
Ja ma olen nõus, et kui omal on raha nagu muda siis miks ei või seda teistele anda??+
Ma isegi olen andnud Silverile oma 60k või rohkemgi ja see oli niisama sellepärast, et ma võitsin lotoga..Õnn naeratas mulle...
Ja ma olen Evacuatega nõus, et see suht kadedus, et vingud kui teisel läheb hästi, tüüpiline eestlane Smile
Tagasi üles Go down
TonyBrassi

TonyBrassi


Postituste arv : 77
Join date : 03/03/2010
Age : 31

Kaebus Silver_Crime -le Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Silver_Crime -le   Kaebus Silver_Crime -le EmptyKolm Märts 17, 2010 9:32 pm

ma ei ole kade , annetan ja saan ka raha ...
ok , seda teemat ei puuduta enam .
aga kimamine nrp ja meta
Tagasi üles Go down
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

Kaebus Silver_Crime -le Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Silver_Crime -le   Kaebus Silver_Crime -le EmptyKolm Märts 17, 2010 9:35 pm

Ma ei tea ju millal sa nägid teda kimamas, aga ma nägin täna koos Joeliga ja neil sireenid töötasid...
Ja meta kohta ei oska ma midagi öelda...
Tagasi üles Go down
TonyBrassi

TonyBrassi


Postituste arv : 77
Join date : 03/03/2010
Age : 31

Kaebus Silver_Crime -le Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Silver_Crime -le   Kaebus Silver_Crime -le EmptyKolm Märts 17, 2010 9:36 pm

jah mida iganes , ega see kaebus midagi ei tee ...
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Kaebus Silver_Crime -le Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Silver_Crime -le   Kaebus Silver_Crime -le EmptyKolm Märts 17, 2010 11:15 pm

Kui vähegi võimalik,siis oleks hea,kui teeksite sellistest asjadest ka screen-i.Ja iga kaebus teeb midagi...halb pole see kunagi Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kaebus Silver_Crime -le Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Silver_Crime -le   Kaebus Silver_Crime -le Empty

Tagasi üles Go down
 
Kaebus Silver_Crime -le
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kaebus
» kaebus
» kaebus eomani ja elvise kohta (keegi oli veel aga ei pannud tähele)
» Kaebus Madis_Simons
» Kaebus Luigi_Ceppol

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: