Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Marek_Metsma

Go down 
5 posters
AutorTeade
Ardo_Ruuben




Postituste arv : 59
Join date : 24/01/2010

Karakter
IC Nimi: Siim_Mikker
IC Amet: Westside Connection

Marek_Metsma Empty
PostitaminePealkiri: Marek_Metsma   Marek_Metsma EmptyPüh Veeb 28, 2010 6:57 pm

Et siis Room_Crime ja teised olid politsei autos ja proovisid välja saada kuid ebaõnnestusid ,
läksin politsei auto kõrvale ja proovisin roomi välja tõmmata ja õnnestus , kuid Marek ei lasknud teda välja ja sõitis lihtsalt oma mendi garaazi ära.
siin siis pildid vestlusest:
Marek_Metsma Marekinrp1
Marek_Metsma Marekinrp2
Tagasi üles Go down
Rasmus




Postituste arv : 106
Join date : 24/01/2010

Karakter
IC Nimi: Rasmus_Suur
IC Amet: Salastatud

Marek_Metsma Empty
PostitaminePealkiri: Re: Marek_Metsma   Marek_Metsma EmptyPüh Veeb 28, 2010 7:15 pm

Kui uks polnud avatud siis läks natuke valesti..
Oleksid pidanud ikka proovima enne ukse avada, läbi ukse on natuke raske tirida..
näiteks: /proovi ukse avada ja kõrvalistuja välja tirida ja oma autosse viia!
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Marek_Metsma Empty
PostitaminePealkiri: Re: Marek_Metsma   Marek_Metsma EmptyPüh Veeb 28, 2010 7:52 pm

Marek tõesti suhr nõme vend, palju nrp kille teeb ka...
Tagasi üles Go down
Evacuate




Postituste arv : 32
Join date : 08/02/2010

Marek_Metsma Empty
PostitaminePealkiri: Re: Marek_Metsma   Marek_Metsma EmptyPüh Veeb 28, 2010 10:35 pm

Manuel sa ära poe siin ,too mulle tõestusi kus ma lihtsalt lampi lasen kedagi ? Ennem kui rääkima hakkad siis tõesta seda mida ma ka teinud olen, ma võin ka öelda ,et sa lased igat inimest keda näed ja oled hale nrp ,aga see ju pole nii.See olukord Ardo oli sinupoolt natuke valesti tehtud, et ma sind ei halvustaks aga järgmine kord tead.
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Marek_Metsma Empty
PostitaminePealkiri: Re: Marek_Metsma   Marek_Metsma EmptyEsm Märts 01, 2010 1:21 pm

Tsiteerin: :
Manuel sa ära poe siin ,too mulle tõestusi kus ma lihtsalt lampi lasen kedagi ? Ennem kui rääkima hakkad siis tõesta seda mida ma ka teinud olen, ma võin ka öelda ,et sa lased igat inimest keda näed ja oled hale nrp ,aga see ju pole nii.See olukord Ardo oli sinupoolt natuke valesti tehtud, et ma sind ei halvustaks aga järgmine kord tead.

Alustaks sellest, et kes sa ig oled üldse? Very Happy
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Marek_Metsma Empty
PostitaminePealkiri: Re: Marek_Metsma   Marek_Metsma EmptyEsm Märts 01, 2010 4:11 pm

Evacuate kirjutas:
Manuel sa ära poe siin ,too mulle tõestusi kus ma lihtsalt lampi lasen kedagi ? Ennem kui rääkima hakkad siis tõesta seda mida ma ka teinud olen, ma võin ka öelda ,et sa lased igat inimest keda näed ja oled hale nrp ,aga see ju pole nii.See olukord Ardo oli sinupoolt natuke valesti tehtud, et ma sind ei halvustaks aga järgmine kord tead.
Näiteks room lõi sind rusikaga mõned korrad, ja sa peksid ta surnuks, sinu väidete peale ma ei tee muud kui naeran Very Happy
Kellele pugemine kellele nrp vendade kaotamine siit mängust...
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Marek_Metsma Empty
PostitaminePealkiri: Re: Marek_Metsma   Marek_Metsma Empty

Tagasi üles Go down
 
Marek_Metsma
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: