Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kasper_Crime

Go down 
5 posters
AutorTeade
maido321




Postituste arv : 24
Join date : 03/01/2010

Kasper_Crime Empty
PostitaminePealkiri: Kasper_Crime   Kasper_Crime EmptyLaup Veeb 27, 2010 11:25 pm

hmm täna päeval panii kasper mind ajaili ja kidel et oli põhjus?
mina igal juhul ei tea , minu arust ei olnud aga jah. mõelge ise

juhtum oli nii:
sõitsin enda autoga banga eest mööda . nägin meha autot ja sõitsin talle järgi ete näha kuhu ta läheb ta aga hakkas kihutama ja see pakus mulle huvi et miks ta kihutab. nägin et selja taga sõitis politsei aga ta ei teinud ühtegi märkust et seisma jääksin (ütles et siiren peal aga mul kõlarid kinni). seega sõitsin edasi. mehaaniku auto jäi seisma selle gängi hq ees ja ma jäin ka seisma. siis tuli politsei ja ütles et käed üles või avab tule seega tõssin käed üles. politsei küsis miks põgenesin? aga ma ei põgenenud kuna ta ei käskinud seisma jääda. trahv tuli 500 (mul käes 300) ei nõustunud trahviga. ja lootsin et saad 300 trahvi aga politsei ütles et sel juhul jään autost ilma. ja kutsus mehaaniku. ma ütlesin et tahaks näha et ta ära viib. kasutasin /r et kutsuda oma maffia liikmed appi et mitte autot ära anda (kuna see ikkagi maffias 1 ilusamatest ja vaevalt maffia selle mendile annaks )
tmaffia liige kes kohale tuli oli room_crime ja ta ütles et kutsus ühe sõbra veel seega venitasime veel. selle aja sees kui sosistasime ütles ment midagi naiste kohta (vist solvas ic meid). kui olime kolmekesi kasutasime /me haarab relva vöölt ja avasime tule. politsei istus autosse ja sõitis minema (SURMA TA EI SAANUD). peale seda tuli KasperCrime poolt /ajail põhjuseks dm.
et siis kuda dm kui keeg isegi surma ei saanud?
sell ajal kui me /ajailis vedasid mehaanikud meie autod minema Razz

poleks avaldust teinudgi aga Kasper käskis ja mõtlesin et kui ei tee siis äkki veel /ajail admini äsu eiramise eest Wink
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Kasper_Crime Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasper_Crime   Kasper_Crime EmptyLaup Veeb 27, 2010 11:49 pm

Tsiteerin: :
hmm täna päeval panii kasper mind ajaili ja kidel et oli põhjus?
mina igal juhul ei tea , minu arust ei olnud aga jah. mõelge ise

juhtum oli nii:
sõitsin enda autoga banga eest mööda . nägin meha autot ja sõitsin talle järgi ete näha kuhu ta läheb ta aga hakkas kihutama ja see pakus mulle huvi et miks ta kihutab. nägin et selja taga sõitis politsei aga ta ei teinud ühtegi märkust et seisma jääksin (ütles et siiren peal aga mul kõlarid kinni). seega sõitsin edasi. mehaaniku auto jäi seisma selle gängi hq ees ja ma jäin ka seisma. siis tuli politsei ja ütles et käed üles või avab tule seega tõssin käed üles. politsei küsis miks põgenesin? aga ma ei põgenenud kuna ta ei käskinud seisma jääda. trahv tuli 500 (mul käes 300) ei nõustunud trahviga. ja lootsin et saad 300 trahvi aga politsei ütles et sel juhul jään autost ilma. ja kutsus mehaaniku. ma ütlesin et tahaks näha et ta ära viib. kasutasin /r et kutsuda oma maffia liikmed appi et mitte autot ära anda (kuna see ikkagi maffias 1 ilusamatest ja vaevalt maffia selle mendile annaks )
tmaffia liige kes kohale tuli oli room_crime ja ta ütles et kutsus ühe sõbra veel seega venitasime veel. selle aja sees kui sosistasime ütles ment midagi naiste kohta (vist solvas ic meid). kui olime kolmekesi kasutasime /me haarab relva vöölt ja avasime tule. politsei istus autosse ja sõitis minema (SURMA TA EI SAANUD). peale seda tuli KasperCrime poolt /ajail põhjuseks dm.
et siis kuda dm kui keeg isegi surma ei saanud?
sell ajal kui me /ajailis vedasid mehaanikud meie autod minema

poleks avaldust teinudgi aga Kasper käskis ja mõtlesin et kui ei tee siis äkki veel /ajail admini äsu eiramise eest


Ega mai käskind avaldust teha,vaid minu jutu mõte oli see,et kui arvad et tegin valesti,siis tee kaebus. Very Happy
On sel vahet,kas sai surma või ei? Ega ma ei jää ootama,kuni inimene surma saab-servus niigi dm-i liiga palju!
Ei usu eriti,et mafia hakkaks avalikus kohas 500 kroonise trahvi ja auto teisaldamise pärast politseinike tapma...tundub nagu ebareaalne.
Kolmanda tulistaja nime ma kahjuks ei näinud,seega sellepärast jäigi tema ajailist ilma.
Unustage ära see pidev mentide/tsiviilide tapmine,see ikkagi RP serv, mitte DM ju ja tõepoolest,mida aeg edasi,seda karmimalt ma DM tüüpe karistan.

Jään ootama Janeti või Stacey vastust.
Tagasi üles Go down
maido321




Postituste arv : 24
Join date : 03/01/2010

Kasper_Crime Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasper_Crime   Kasper_Crime EmptyPüh Veeb 28, 2010 12:41 am

see suht savi mul kas kolmas sai karistada v mitte aga lihtsalt ma jällegi ei usu et maffia jätaks mendi ellu kes teda norib ja tahab autot ära võtta
kuna maffiate jaoks ei tohiks 1 mehe koristamine raske olla
ja sa ütlesid politseide /dsiviilide TAPMINE me ei tapnud teda Wink
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Kasper_Crime Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasper_Crime   Kasper_Crime EmptyPüh Veeb 28, 2010 12:49 am

Kui ikka kaks tükki hakkavad tulistama,siis ma ei jää ootama kuni dm on tehtud,et siis ajaili panna.Vabanust,oleksin pidanud siis ajaii põhjuseks kirjutama "DM Katse" vms.Seda nimetaksin ma ennetuseks.
Oled sa kindel,et irl hakkaks kaks mafia liiget keset tänavat üritama menti tappa? :O
Mafia peaks ikka tegelikult olema selline,mis tegutseb vaikselt,ilma suuremat tähelepanu tõmbamata,mitte et väikse trahvi ja auto teisaldamistasu pärast üritatakse ära tappa kohe keset tänavat Very Happy
Tagasi üles Go down
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

Kasper_Crime Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasper_Crime   Kasper_Crime EmptyPüh Veeb 28, 2010 9:23 am

Minu maffia on küll tagasi tõmbunud, ma käin ainukesena hetkel maffias sees ka... Twisted Evil
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Kasper_Crime Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasper_Crime   Kasper_Crime EmptyPüh Veeb 28, 2010 9:41 am

Kerdo oli kolmas tulistaja muide...Ja kui ma poleks ära saanud, oleksin surma saanud.
Tagasi üles Go down
maido321




Postituste arv : 24
Join date : 03/01/2010

Kasper_Crime Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasper_Crime   Kasper_Crime EmptyPüh Veeb 28, 2010 10:32 am

mis asja?
maffia ei tulista tänavatel?
hmm näiteks võtame Al Capone ta ei tulistanud tänavatel?
ta ju tahtiski põhimõteliselt mentidest vabaneda Wink
aa ja manuel ma usun et siis oleksid sura saanud kl jah Twisted Evil
Tagasi üles Go down
niggaflip




Postituste arv : 107
Join date : 29/01/2010
Age : 77

Karakter
IC Nimi:
IC Amet:

Kasper_Crime Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasper_Crime   Kasper_Crime EmptyPüh Veeb 28, 2010 8:21 pm

ma spekksin ka samal ajal, te sosistasite tükk aega omavahel ja siis võtsite järsku relvad välja ja hakkasite tulistama, õige kah et ajaili saite ju!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kasper_Crime Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasper_Crime   Kasper_Crime Empty

Tagasi üles Go down
 
Kasper_Crime
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: