Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Politsei töö

Go down 
+5
blinkz
Kasper_Hauser
grand
Angelina
Rasmus
9 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Rasmus




Postituste arv : 106
Join date : 24/01/2010

Karakter
IC Nimi: Rasmus_Suur
IC Amet: Salastatud

Politsei töö Empty
PostitaminePealkiri: Politsei töö   Politsei töö EmptyPüh Veeb 21, 2010 10:00 pm

Nii, mängus on selline cmd nagu /mdc ID, mis näitab kurjategija viimase kuriteo. Angelina vahistas Silver Crime (ma ei süüdista kedagi, toon näite) ning siis ma vaatasin ta kuriteod järgi. Seal oli, et Crime: First Degree Murder, ehk siis esimese astme mõrv. Arvatavasti oli see viimase mõrva kohta, ehk minu mõrvamise kohta, kuna ta lasi mind enne maha. Ma ei süüdistanud teda selles ega midagi. Siis tuli Siim Markus, kes pani /proovi leida lintidel tõestust mõrva kohta ja tal õnnestus see. Tahaks lisada, et mdc register läheb puhtaks siis, kui mängija teeb relogini vms ning topelt me ei karistaks. Silver jõudis meid selle ajaga juba ähvardada ajailiga, öeldes, et see on lubamatu, kui me ta välimuse järgi tuvastame, aga me ei kasutanud välimuse järgi tuvastamist ega midagi ju. Me tahtsime ta vangi panna või trahvi teha, aga kuna admin ähvardas ajailiga, siis meil sai villand, et admine ei saa vahistada ega midagi.
Kuidas siis on, kui ma kasutan /mdc ID ning ta näitab mulle viimast kuritegu, siis kas ma võin mängijat selle eest karistada?
Tagasi üles Go down
Angelina




Postituste arv : 96
Join date : 14/01/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

Politsei töö Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politsei töö   Politsei töö EmptyPüh Veeb 21, 2010 10:30 pm

Ausalt öeldes ma võtsin ta kahtlustatavana kinni ma ei teinud isegi /mdc . JA andsin selle jhtumi hiljem ule rasmusele . Aga kui sa tead inimese nime või ta andmedi siis lähed näiteks politsei autosse paned /me sisestab mehe andmed andmebaasi ja otsib infot ta kohta . Näiteks nii on võimalik saad aru et ta on mõrvanud või midagi sellist.
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Politsei töö Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politsei töö   Politsei töö EmptyPüh Veeb 21, 2010 10:49 pm

Saage aru palun- Mind kahtlustati rasmuse maha tapmises ( MIda ma ka tegin...Very Happy ) AGa imekombel lasi rasmus ka mind maha-
Ei tohi ju karistada pärast mu surma mine selle eest
Siim ütles et ei otsinud välimuse järgi? Minuteada sa läksid sinna mendi arvutite juurde ning otsisid mind mingist tänavakaamerast???
Ma pakun et see on kah välimuse järgi otsimine.
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Politsei töö Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politsei töö   Politsei töö EmptyPüh Veeb 21, 2010 11:07 pm

Tsiteerin: :
Nii, mängus on selline cmd nagu /mdc ID, mis näitab kurjategija viimase kuriteo. Angelina vahistas Silver Crime (ma ei süüdista kedagi, toon näite) ning siis ma vaatasin ta kuriteod järgi. Seal oli, et Crime: First Degree Murder, ehk siis esimese astme mõrv. Arvatavasti oli see viimase mõrva kohta, ehk minu mõrvamise kohta, kuna ta lasi mind enne maha. Ma ei süüdistanud teda selles ega midagi. Siis tuli Siim Markus, kes pani /proovi leida lintidel tõestust mõrva kohta ja tal õnnestus see. Tahaks lisada, et mdc register läheb puhtaks siis, kui mängija teeb relogini vms ning topelt me ei karistaks. Silver jõudis meid selle ajaga juba ähvardada ajailiga, öeldes, et see on lubamatu, kui me ta välimuse järgi tuvastame, aga me ei kasutanud välimuse järgi tuvastamist ega midagi ju. Me tahtsime ta vangi panna või trahvi teha, aga kuna admin ähvardas ajailiga, siis meil sai villand, et admine ei saa vahistada ega midagi.
Kuidas siis on, kui ma kasutan /mdc ID ning ta näitab mulle viimast kuritegu, siis kas ma võin mängijat selle eest karistada?

1. Kas te tegite enne tulistamist kindlaks et tegu on Silver_Crime-ga
2. Kas te tegite haigla ees kindlaks,et see kes välja astus on sama isik?
3.Ainult välimuse järgi ei saa kindlaks teha!
Nii....Siim vaatas arvutist ja tegi kindlaks linnakaamerate abil,seega välimuse järgi ju?

Admine saab küll vahistada,pole probleemi,kui seda rp-na ja korralikult teha.
Ja et teil jälle mingi eelarvamus ei tekiks siis ütlen ka kohe ära,et küsisin selle asja kohta ka Staceylt ja sain sama vastuse.
Tagasi üles Go down
Rasmus




Postituste arv : 106
Join date : 24/01/2010

Karakter
IC Nimi: Rasmus_Suur
IC Amet: Salastatud

Politsei töö Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politsei töö   Politsei töö EmptyPüh Veeb 21, 2010 11:13 pm

Enne tulistamist ei toimunud mingit infovahetust peale selle, et ta segas politsei tööd.
Angelina tõi ta jaoskonda, meil polnud aimugi ta paturegistrist. Peale kontrollimist sain alles teada, ning isegi kui see kaameravärk välja jätta, kuigi see on rp ja irl ja ic ja mis muud veel, siis MDC näitas, et sa tapnud. Mis veel on?
Ning mis haiglast sa räägid? Keegi ei rääkinud haiglast, ta toodi jaoskonda ja paturegister näitas seda.
Tagasi üles Go down
Rasmus




Postituste arv : 106
Join date : 24/01/2010

Karakter
IC Nimi: Rasmus_Suur
IC Amet: Salastatud

Politsei töö Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politsei töö   Politsei töö EmptyPüh Veeb 21, 2010 11:17 pm

Ning mis värk selle salatsemisega on koguaeg?
"Stacey ütles mulle vastuse...". Ole mees, ning ütle välja, ei pea siin foorumis kauem selle teema üle!
Tagasi üles Go down
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Politsei töö Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politsei töö   Politsei töö EmptyPüh Veeb 21, 2010 11:26 pm

Ma ei saa aru sellest välimuseasjast Very Happy
Alati kui maffia võetakse politsei poolt kinni, siis ME MITTE KUNAGI EI VÕI IC TEADA KELLEGA ON TEGU!!

Aga samas linnapeal olen olnud erariietes/tööriietes, pidevalt tullakse umbes ''oh tsau Siim''. Täna Allan Kipper vms. jaoskonna ees ka samamoodi, ütles mu nime kohe IC. Küsin kust teab mind, siis ütles et Madis rääkis minust...

Linnas on mind erariietes maha lastud. Küsin OOC miks...siis oli vastuseks, et sa ju ment. Täna põgenesin teie eest, Room teadis mu nime kohe. Meil linnas on jah ainult üks ment ja ta nimi PEAB OLEMA SIIM!!

Mina olen sadu kordi näinud juba Silveri, Ardo, Romani, Roomi jne. dokumente/lube aga MINA EI TOHI TEID IC ÄRA TUNDA VÄLIMUSE JÄRGI!!!
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Politsei töö Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politsei töö   Politsei töö EmptyEsm Veeb 22, 2010 12:05 am

Tsiteerin: :
Ma ei saa aru sellest välimuseasjast
Alati kui maffia võetakse politsei poolt kinni, siis ME MITTE KUNAGI EI VÕI IC TEADA KELLEGA ON TEGU!!

Aga samas linnapeal olen olnud erariietes/tööriietes, pidevalt tullakse umbes ''oh tsau Siim''. Täna Allan Kipper vms. jaoskonna ees ka samamoodi, ütles mu nime kohe IC. Küsin kust teab mind, siis ütles et Madis rääkis minust...

Linnas on mind erariietes maha lastud. Küsin OOC miks...siis oli vastuseks, et sa ju ment. Täna põgenesin teie eest, Room teadis mu nime kohe. Meil linnas on jah ainult üks ment ja ta nimi PEAB OLEMA SIIM!!

Mina olen sadu kordi näinud juba Silveri, Ardo, Romani, Roomi jne. dokumente/lube aga MINA EI TOHI TEID IC ÄRA TUNDA VÄLIMUSE JÄRGI!!!

Heh,see on nüüd küll tõesti natuke vale niimoodi teada seda...Very Happy


Tsiteerin: :

Ning mis värk selle salatsemisega on koguaeg?
"Stacey ütles mulle vastuse...". Ole mees, ning ütle välja, ei pea siin foorumis kauem selle teema üle!

Mh?? :O
Mis salatsemisega? misasja? sellest ma nüüd küll ei saanud aru... Very Happy
Tagasi üles Go down
Rasmus




Postituste arv : 106
Join date : 24/01/2010

Karakter
IC Nimi: Rasmus_Suur
IC Amet: Salastatud

Politsei töö Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politsei töö   Politsei töö EmptyEsm Veeb 22, 2010 12:06 am

[quote="Kasper_Crime"]
Tsiteerin: :

Ja et teil jälle mingi eelarvamus ei tekiks siis ütlen ka kohe ära,et küsisin selle asja kohta ka Staceylt ja sain sama vastuse.
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Politsei töö Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politsei töö   Politsei töö EmptyEsm Veeb 22, 2010 12:08 am

[quote]
Kasper_Crime kirjutas:

Tsiteerin::

Ja et teil jälle mingi eelarvamus ei tekiks siis ütlen ka kohe ära,et küsisin selle asja kohta ka Staceylt ja sain sama vastuse.

Mis seal salatsemine oli?
Seda ütlesin vaid sellepärast,et olen juba korduvalt näinud siin jutte,kuidas ma oma venda ikka kaitsen koguaeg ju... Very Happy
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Politsei töö Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politsei töö   Politsei töö EmptyEsm Veeb 22, 2010 7:25 am

ei taha väga kaevata, aga rasmus see kuidas sa mendi garaaziz grenaga roomi õhku lasid ei olnud eriti ilus...
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Politsei töö Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politsei töö   Politsei töö EmptyEsm Veeb 22, 2010 8:00 am

Tahan kohe väga kaevata...Very Happy
Ei aga tegelt maitea miks IC siim kaitseb elueest oma alluvuses olevaid mente ja ise menti kaptenina ülbab iga inimesega...
Kui mind ikka viiakse menti sinna alla ülekuulamise tuppa-Tuleb siim ja ütleb rasmusele "Ma olen nii närvis täna, Kas või lõuga anda sellele mehele?" ( Minule ) Vaevalt IRl ment nii teeb...
Kaitseb oma mehi sedasi et panin talle ic kitse et nagu Siim võiks vähe rohkem kontrollida oma alluvuses inimesi- Rääkisin kah talle et Marek ajas taga kedagi kiiruseületajat, Mina olin juures ( Ei teinud midagi valesti muide mina!!! ) Ja siis tuleb marek autost välja ja viskab mind granaadiga (Panga kõrval parklas...Vähe avalik koht pole selleks?)Loomulikult tuli mu autolt musta suitsu ja ise panin auto kõrval /crack.
Olin mingi pool tundi seal maas, hellasin isegi menti et too tropp ment tagasi tuleks, aga mitte keegi ei tulnud. (Meedikuid online polnud)
Pärast rääkisin ära siimule kes see olla võis-( Ma ei maininud et marek kuna maitea teda IC )
Siim seepeale- Ajaa, ta pole ment- Andsin talle lihtsalt sooja teki kuna ta kodutu. (Kuna marekil olid mendi riided siis...)
Kuulge ärge valetage mulle, tal olid mendi riided seljas ja teie politseiliidrina ei tee midagi? (Küsisin siimult)
Seepeale Siim- No ta on kodutu ju-Ju vist leidis prügikastist need riided-Vastasin talle kah siis et ta mindgi kinni ei peaks kui mendi riietes ringi käin.
Ei usu et eelnev oelks eriti tõenäoline IRL juhtuma...
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Politsei töö Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politsei töö   Politsei töö EmptyEsm Veeb 22, 2010 9:39 am

ega jah mentidel on rp-ga suht suured probleemid.Room ei saanud trahvi ja ta auto lendas õhku, kuna rasmus lasi ta auto õhku...Grenad tuleks ära võtta neilt...
Tagasi üles Go down
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Politsei töö Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politsei töö   Politsei töö EmptyEsm Veeb 22, 2010 11:13 am

Närvis olin ma sellepärast, et mind oli just rammitud 3 auto poolt. 4 venda olid mind lasnud. Ma olin terve päeva ringi jooksnud ilma autota , sest mu autol lasti koguaeg kummid katki ja see ei liikund. Kui sul oleks selline päev, siis sa ei ütleks nii?

See kui sa mind seal sillal rammisid meha autoga. Küsisid selle granaadi asja kohta. Mõtle irl sellist situatsiooni Very Happy Ma mõtlesin, et sa teed nalja..Kui sulle hakkaks keegi sellist juttu irl ajama, siis sa arvaks et ta on mingi ajuinvaliid ja nägi unes seda.

ÕPPIGE ROLLIMÄNGU INIMESED!!! Teie jaoks on iga asi nrp..Isegi kaljult autoga alla sõitmine pole nrp drive kui see korralikult välja mängida...mitte miski pole nrp, kui see sobib konteksti ja on välja mängitud nagu see oleks päriselt juhtunud/võimalik.
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Politsei töö Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politsei töö   Politsei töö EmptyEsm Veeb 22, 2010 11:28 am

Kuule usu mind siim-IRL hakkaks kohe kindlasti ment uurima mis selle granaadiga juhtus, kui nad veel pool tundi enne said ka kaebuse selle kohta /helista 112 alt-Millele küll marek ei reageerinud...
Tagasi üles Go down
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Politsei töö Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politsei töö   Politsei töö EmptyEsm Veeb 22, 2010 11:34 am

Ma polnud siis arvuti ees vist koguaeg, ilmselt ei näinud..
Sa mõtled RP skeeme välja ainult niipidi nagu sulle meeldib. Ma ei tea kus sa elad, aga päris elus ei ole ka nii nagu sina kirjeldad siin. Helistad politseisse, et sult varastati telefon ära ja siis politsei sõidab kohe vilkuritega sinu juurde ja toob juba su telefoni tagasi. See kui nii ig. ei ole siis on kohe nrp ja ajail..

Samas ise ainult tulistate ja DM'ite aga see on jumalast RP ju, igapäev satub 10 politseinikku haiglasse. See on väga loogiline eks.
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Politsei töö Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politsei töö   Politsei töö EmptyEsm Veeb 22, 2010 11:44 am

Sorry, aga tõesti ei usu et ment ei reageeri IRL kui sind keegi granaadiga viskas- Pigem ikka minnakse kohale ja uuritakse asi üle.
Minuarust telefoni kadumine ja granaadi viskamine avalikus kohas kohe vääga erinevad asjad ja usun et ka karistused erinevad.
Mõtlen RP skeeme nii nagu endale meeldivad? RP skeem saabgi kas olla õige või vale-Ei ole saanud aru veel kuidas neid oma kasuks teen...Seleta lahti.
Ja kindlasti teevad mafiad liiga palju DM i-Selles ei vaidle vastu.
Tagasi üles Go down
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Politsei töö Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politsei töö   Politsei töö EmptyEsm Veeb 22, 2010 11:49 am

See kuidas te politseiga käitute mängus..see on teie arust täiesti normaalne. Kui teid irl politsei kinni võtaks, te hakkaks nutma.
See granaadi asi oli küll täiesti ebausutav sinu suust. Aga näed jälle sinu arust tegin ma nrp. Sina ju tead alati, kuidas irl oleks ment käitund sellise asja peale. Eks sa mine rammi autoga politsei autot tänaval ja siis räägi talle, et seal SEB panga ees mingi vend viskas granaadiga sind..tahaks näha mis juhtub.
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Politsei töö Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politsei töö   Politsei töö EmptyEsm Veeb 22, 2010 11:53 am

No IRL oleks panga ees usu mind rohkem inimesi menti helistanud kah-Seega seda ei saa hetkel näitena tuua.
Aga oleks kindlasti olnud IRL menti mitu kõnet ja usu mind- Ment oleks kohale tulnud kah.
Tagasi üles Go down
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Politsei töö Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politsei töö   Politsei töö EmptyEsm Veeb 22, 2010 11:55 am

Jälle näide sinu peast tulnud RP skeemist mille mittejärgimine teistepool on nrp. Mina polnud kõnesid saanud, mina kuulsin vaid sinu juttu. Esiteks olid sa mind ramminud ja siis räägid mingit iba juttu..ja oh imet, ma teen jälle nrp'd eks pane järgminekord ajail.
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Politsei töö Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politsei töö   Politsei töö EmptyEsm Veeb 22, 2010 11:59 am

Sa said ju kõne- Ise väitsid et ju siis olid eemal, Loe oma teksti kah natukese Very Happy
Lihtsalt võiksid asja uurida kah natukene- Näiteks raadios küsida siis teistelt või viia mind jaoskonda ülekuulamisele.
Tänud teatamast- Panengi NRP eest ajaili kui teete siis.
Tagasi üles Go down
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Politsei töö Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politsei töö   Politsei töö EmptyEsm Veeb 22, 2010 12:03 pm

Tõesti kus sa elad, ma ei saa aru. Politsei istub sul ka kõrv vastu raadiot koguaeg ja ootab sinu kõnet? Politsei ei käi ju vetsus vahepeal, laseb oma hädad autosse. Ei söö ega midagi. Proovi natukenegi laiemalt mõelda, see pole raske ju...kasuta fantaasiat..igaleühele on natuke antud, mõnele rohkem, mõnele vähem.
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Politsei töö Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politsei töö   Politsei töö EmptyEsm Veeb 22, 2010 12:11 pm

No kui ikka rasmus, sina ja marek kõik koos vetsus käisite, no siis ma ei tea tõesti, Vabandan.
Sellegipoolest annab nagu teksti üless kerida? Very Happy
Ja IRL kui ma menti teatan siis muide see ikka enamjaolt saadakse kätte-Seda enam et IRL grena viskamine panga juures-Kõnesi tuleks rohkelt.
Mis mu kodust???- Tahad külla tulla?
Tagasi üles Go down
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Politsei töö Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politsei töö   Politsei töö EmptyEsm Veeb 22, 2010 12:15 pm

Sina kaebad ju minu peale. Me pole kolmekesi ühes isikus, et kui üks kuuleb midagi, siis teised ka teavad kohe. Oleks seal granaat visatud, siis oleks ka saanud kõnesid, aga ei saanud ju..kui veel arvestada seda, et mina polnud mingit kõnet saanud, siis millest me üldse räägime?

Try and Think Outside the Box Wink
Tagasi üles Go down
Rasmus




Postituste arv : 106
Join date : 24/01/2010

Karakter
IC Nimi: Rasmus_Suur
IC Amet: Salastatud

Politsei töö Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politsei töö   Politsei töö EmptyEsm Veeb 22, 2010 1:30 pm

Grena viskasin ma selle pärast, et me oleks muidu kõik surma saanud, kuna Room bugis. Tal olid KÕIK kummid tühjad, ta auto põles minu silmis vähemalt 3-4 korda ning ta lülitas mootori välja ning lihtsalt pani uuesti käima, siis kadus leek ära. Granaat lasi ta nii õhku, et ta ei saanud enam bugida. Sorry, kui proovisin RP'na NRP üle kavaldada, enam granaate ei kasuta ning menditööd enam nii tõsiselt ei võta, kuna siin serveris on see suur naljanumber!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Politsei töö Empty
PostitaminePealkiri: Re: Politsei töö   Politsei töö Empty

Tagasi üles Go down
 
Politsei töö
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» politsei varustuse probleem
» Kaebus Politsei liidri peale!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: