Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Meelis_Don

Go down 
AutorTeade
Stanzo




Postituste arv : 7
Join date : 06/06/2010

Meelis_Don Empty
PostitaminePealkiri: Meelis_Don   Meelis_Don EmptyKolm Juul 06, 2011 9:17 pm

Tere mina olen Meelis Don, kui ma sündisin siis minu isa oli mafya boss ning ema oli tema tallaalune. Isal oli kindel plaan enda äri mulle üle anda ning seda ta ka tegi kui ma sain 37 andis isa mulle tema firma üle see oli illegaalne. Firma nimi oli AlaCaPoNe mis tegeles diivanite müümisega aga see oli illegaalne sest kõik olid seal mustalt tööl ning keegi ei maksnud makse ja meil tuli maksuametiga probleeme kuid me kõrvaldasime nad. Peale seda tulid politseid ning me tapsime nemad ka aga siis tuli kapo ning selle vastu me ei saanud saime kõik surma ning meid viidi pokri pokris olime kõik 10 aastat ja hakkasime uuesti äriga pihta kuid seekord me hakkasime müüma aurumootoreid me teenisime hästi ja kõik oli ilus kuni kapo tuli ning küsis meilt makse aga me ei andud ja siis läks laskmiseks. seekord meie võitsime õnneks aga nad ei andud alla ning me tegime uuesti sõda ning me sõdime siia maani oleme kõige kuulsam firma siin serveris
Tagasi üles Go down
 
Meelis_Don
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Elulugu-
Hüppa: