Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 David_Williams, Sebastian ja Brian_Night

Go down 
3 posters
AutorTeade
zakk

zakk


Postituste arv : 11
Join date : 09/06/2010
Age : 26
Asukoht : Saku

David_Williams, Sebastian ja Brian_Night Empty
PostitaminePealkiri: David_Williams, Sebastian ja Brian_Night   David_Williams, Sebastian ja Brian_Night EmptyTeis Sept 21, 2010 10:02 pm

Sinu IG nimi :Gerly_Rose
Süüdistatava(te) IG nimi :Brian_Night, David_Williams ja Sebastian keegi
MIs ta(nemad) tegi(d)? (Täpsemalt mis seal toimus ) : Ma olin auto poe ees brian ja sebastian sõitsid sisse sinna ma läksin ka sisse siis ajasid nad mu alla ning tõstsid mu kirstu, seal kõrval oli AOD David. MIna ütlesin et NRP et IRL sa ei sõida ju autoga autopoodi sisse ja ei hakka inimesi alla ajama. Siis David ütles et kui kirstu ei lähe saad ajali ei läind pani ajali mu kuigi Sebastjan ja Brian tegid nRP'd. Pärast tulin sisse tagasi rääkisin Davidiga asjast et oleks pidand panema sebastianile ja Brianile nrp eest karistuse mitte mulle siis ta ütles et ole vait, ole vait ja pani mulle kicki.
Aeg : 22:15 umbes
Pilt ; Video :tegin pilte aga mul WIN7 64bit ja ei leidnud pilte ülesse.
Tagasi üles Go down
krissa




Postituste arv : 145
Join date : 29/05/2010

David_Williams, Sebastian ja Brian_Night Empty
PostitaminePealkiri: Hahahaha   David_Williams, Sebastian ja Brian_Night EmptyKolm Sept 22, 2010 2:33 pm

Õhtul pole autopoes kedagi!!!!
Ja sa hakkasid mulle jama ajama!
Sina nrp-sid
Nad tõstsid sind 4 korda 2-kesi kirstu sa ei läinud, vaid ütlesid /b NRP
Siis andsin sulle 5 sekkki aega rp-da aaga sa ei rp-nud ja said ajaili
Tagasi üles Go down
zakk

zakk


Postituste arv : 11
Join date : 09/06/2010
Age : 26
Asukoht : Saku

David_Williams, Sebastian ja Brian_Night Empty
PostitaminePealkiri: Re: David_Williams, Sebastian ja Brian_Night   David_Williams, Sebastian ja Brian_Night EmptyKolm Sept 22, 2010 2:44 pm

Mis jama õhtul käiakse ka autopoes. Mina tegin RP'd olelks kirstu ka läind kui nemad poleks NRP'nud ju oleksid tänaval röövind kirstu pand eks ma oleks siis läind kah.
Tagasi üles Go down
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

David_Williams, Sebastian ja Brian_Night Empty
PostitaminePealkiri: Re: David_Williams, Sebastian ja Brian_Night   David_Williams, Sebastian ja Brian_Night EmptyKolm Sept 22, 2010 3:04 pm

Kuskohas nad sind kirstu panid, ja kuskohast nad selle kirstu said. IRL on öösel turvamehed, turvakaamerad jne, vaevalt sa sinna autoga sisse sõidad.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





David_Williams, Sebastian ja Brian_Night Empty
PostitaminePealkiri: Re: David_Williams, Sebastian ja Brian_Night   David_Williams, Sebastian ja Brian_Night Empty

Tagasi üles Go down
 
David_Williams, Sebastian ja Brian_Night
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: