Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 palun unlock

Go down 
2 posters
AutorTeade
Andi_Pool




Postituste arv : 9
Join date : 22/06/2010

palun unlock Empty
PostitaminePealkiri: palun unlock   palun unlock EmptyTeis Juun 22, 2010 10:56 pm

Tere, Andi_Pool siin , mul oli miskipärast kasutaja lukus , siis kui minema mängust läksin siis mingi tulin õhtul nüüd tagasi , siis oli järsku lukus ,et äkki saaks lahti selle Sad
Tagasi üles Go down
Pablo
Admin
Pablo


Postituste arv : 788
Join date : 24/02/2010
Age : 32
Asukoht : Tartu

Karakter
IC Nimi: Pablo Francisco
IC Amet: Kaitsepolitsei

palun unlock Empty
PostitaminePealkiri: Re: palun unlock   palun unlock EmptyTeis Juun 22, 2010 11:04 pm

Ise oled hackerilt raha vastu võtnud ja siis seda sama tüübi teisele kontole edasi andnud...

Miks peaks unlockima?
Tagasi üles Go down
Andi_Pool




Postituste arv : 9
Join date : 22/06/2010

palun unlock Empty
PostitaminePealkiri: Re: palun unlock   palun unlock EmptyTeis Juun 22, 2010 11:07 pm

ma ei teadnud et ta häkker ja ma ie teadnud et nii teha ei või,näete ju et ma seal midagi ei riku, vb mingi väike asi on vahest harva, aga mina seal hoiatusi ei saa eriti , mõnikord aint .Enam ei juhtuks seda et ma kelleltki raha vastu võtan nii palju ja tagasi annan , aint sõbraga näiteks mingi 50k umbes või nii, võlg või vaja raha anda Erki_Pillile ,tehke palun unlock Sad , sama hästi võite selle bill bellamy ka lukku panna , ma tõpselt ei mäleta kas see oli tema ja pärast pani ken euro.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





palun unlock Empty
PostitaminePealkiri: Re: palun unlock   palun unlock Empty

Tagasi üles Go down
 
palun unlock
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» unlock palun
» Palun unban/unlock :)
» Valebänn(unlockida) PALUN
» Unlock
» tahaks juba unlocki

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Unbänn & Unlock-
Hüppa: