Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 James May

Go down 
AutorTeade
Tim_Loco




Postituste arv : 24
Join date : 06/06/2010

James May Empty
PostitaminePealkiri: James May   James May EmptyTeis Juun 22, 2010 10:17 am

Sinu IG nimi : Tim Loco
Süüdistatava(te) IG nimi : James May
MIs ta(nemad) tegi(d)? (Täpsemalt mis seal toimus ) : Nii, ma alguses lasin tal kummid tühjaks, sest ta rottis mu bike nrp ära. Siis hakkas ta mind taga ajama ja sai kätte.. Ma läksin crack, siis võttis silver mu relvad ära, ta oli ainuke kes RP oskas. :O , Siis see James viis mind jaoskonna ette ütlesin, avage mulle uks, ta ütles kuidas ? , väga hale ment.. Sad , siis viidi mind trellide juurde, see ka nii, et mingi vend kes RP oskas õnneks viis mind sinna. Siis James ütles et trahv 1500 (seda ta ka ei osanud teha), ning keegi ütles OOC vangi, siis james panigi mind vangi 900 sekundiks. Vend ei kasutanud ÜHTEGI commandi, siis ise naeris veel ja ütles, et see oli ta esimene arreteerimine, aga miks lastakse sellised vennad üldse tööle kes ei oska ?
Aeg : Kell 11 umbes.
Pilt ; Video : James May Untitled
Tagasi üles Go down
Tim_Loco




Postituste arv : 24
Join date : 06/06/2010

James May Empty
PostitaminePealkiri: Re: James May   James May EmptyTeis Juun 22, 2010 10:37 am

Nüüd pani vend Karl Talvega vastu mendiautot umbes 80 oli sees mõlemal, sest mul oli 75 sees kui mendil järel sõitsin, ning James pani me ehmus.. suht nrp ?
James May Omfg
Tagasi üles Go down
 
James May
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» James May
» Unlock for James Henson
» Uudiste liidriks kandideerimine James Fire

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: