Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 John_Ramirez ja Chris_Bryan

Go down 
4 posters
AutorTeade
Karl_Kaaprel

Karl_Kaaprel


Postituste arv : 293
Join date : 26/02/2010

Karakter
IC Nimi: Karl_Kaaprel
IC Amet: Salastatud

John_Ramirez ja Chris_Bryan Empty
PostitaminePealkiri: John_Ramirez ja Chris_Bryan   John_Ramirez ja Chris_Bryan EmptyEsm Juun 21, 2010 1:13 pm

Sinu IG nimi : Karl_Kaaprel
Süüdistatava(te) IG nimi : John_Ramirez ja Chris_Bryan
MIs ta(nemad) tegi(d)? (Täpsemalt mis seal toimus ) : Oli kiirendus võistlus lennukal(legaalne ment korraldas).Siis tuli sinna vahepeal sõjaväeriietes inimene(John_Ramirez).Alguses vaadati et ment las olla aga siis prooviti temaga raadio teel rääkida ta ei vastanud ja kuulutati tagaotsitavaks.Siis tyyp põgenes ja kui millelegi otsa sõitis /me cmd ei kasutanud.Ajasin teda taga,andsin peatumis märgu andeid, lasin auto kumme aga mees seisma ei jäänud ja siis hakkas mingit jama ajama et ma dm ja ajail jms.Siis keegi pani mulle ajail(no reason) ja siis tuleb järsku pm: Tee oma auto uksed lahti. Siis ma ütlesin et miks mul kogu aeg kinni pole mul vaja neid lahti teha ja nii edasi. Siis järsku sekkus admin Chris_Bryan. Tüüp ütles et tee auto uksed lahti (miks ma ei tea). Ma ei teinud sest mul auto uksed kogu aeg lukus. Ja siis hakkasid mind sõimama. Ma sõimasin vastu ja kohe KICK tuli, ütlesid et meta ja igast sitta.Kickija oli Chris_Bryan.Minu arust tuleks Chris_Bryan admin kohast maha võtta sest tüüpil on kaebusi ja kohe üldse admin tööd ei oska. Kui mina tegin mingi vea siis ma muidugi ootan teie poste et mida ma valesti tegin aga oma arust ma ei teinud midagi valesti. Aa ja nad ütlesid et ma olevat auto ajailis lukku pannud ja John_Ramirez ütles minu auto kohta peldik(kuigi omal sama auto) ja siis mingit warni ega kicki või midagi sellist ei saanud
Aeg : 13.50-13.58 21 juuni
Pilt ; Video : Puudub
Tagasi üles Go down
Chris_Bryan

Chris_Bryan


Postituste arv : 225
Join date : 22/03/2010
Age : 29
Asukoht : Eesti

Karakter
IC Nimi: Chris_Bryan
IC Amet: Elumees

John_Ramirez ja Chris_Bryan Empty
PostitaminePealkiri: Re: John_Ramirez ja Chris_Bryan   John_Ramirez ja Chris_Bryan EmptyEsm Juun 21, 2010 1:37 pm

Minule tuli kaebus, et sa sulgesid auto uksed olles OOC vangis.. Ja see oli põhjus, miks ma nõudsin auto uste avamist Smile)
Tagasi üles Go down
Karl_Kaaprel

Karl_Kaaprel


Postituste arv : 293
Join date : 26/02/2010

Karakter
IC Nimi: Karl_Kaaprel
IC Amet: Salastatud

John_Ramirez ja Chris_Bryan Empty
PostitaminePealkiri: Re: John_Ramirez ja Chris_Bryan   John_Ramirez ja Chris_Bryan EmptyEsm Juun 21, 2010 1:53 pm

aga selles asi ongi et ma ei pannud ooc vanglas uksi lukku
Tagasi üles Go down
Chris_Bryan

Chris_Bryan


Postituste arv : 225
Join date : 22/03/2010
Age : 29
Asukoht : Eesti

Karakter
IC Nimi: Chris_Bryan
IC Amet: Elumees

John_Ramirez ja Chris_Bryan Empty
PostitaminePealkiri: Re: John_Ramirez ja Chris_Bryan   John_Ramirez ja Chris_Bryan EmptyEsm Juun 21, 2010 1:54 pm

No mina ei saa kontrollida kas mulle valetatakse või mitte. ega mamingi nastja pole kes mõtteid loeb
Tagasi üles Go down
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

John_Ramirez ja Chris_Bryan Empty
PostitaminePealkiri: Re: John_Ramirez ja Chris_Bryan   John_Ramirez ja Chris_Bryan EmptyEsm Juun 21, 2010 7:37 pm

Siis hakka Nastjaks FFS!
Tagasi üles Go down
lil




Postituste arv : 57
Join date : 28/03/2010

Karakter
IC Nimi:
IC Amet:

John_Ramirez ja Chris_Bryan Empty
PostitaminePealkiri: Re: John_Ramirez ja Chris_Bryan   John_Ramirez ja Chris_Bryan EmptyEsm Juun 21, 2010 8:32 pm

Kuidas ma sinu autoga sõita sain siis? Väga ilusti sai sisse Kohe kui Ajaili said läksin autosse
Tagasi üles Go down
Karl_Kaaprel

Karl_Kaaprel


Postituste arv : 293
Join date : 26/02/2010

Karakter
IC Nimi: Karl_Kaaprel
IC Amet: Salastatud

John_Ramirez ja Chris_Bryan Empty
PostitaminePealkiri: Re: John_Ramirez ja Chris_Bryan   John_Ramirez ja Chris_Bryan EmptyTeis Juun 22, 2010 10:53 am

Ju siis mingi bug, sest mina teen alati nii et kui autosse sisse lähen siis panen kohe lukku sest mult juba niimodi üks auto ära varastati, et ei pannud uksi lukku
Tagasi üles Go down
Sponsored content





John_Ramirez ja Chris_Bryan Empty
PostitaminePealkiri: Re: John_Ramirez ja Chris_Bryan   John_Ramirez ja Chris_Bryan Empty

Tagasi üles Go down
 
John_Ramirez ja Chris_Bryan
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: