Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Tere, palun unbänni. (IP-bän)

Go down 
2 posters
AutorTeade
tanel66




Postituste arv : 2
Join date : 18/06/2010
Age : 32
Asukoht : Eesti - Rapla

Tere, palun unbänni. (IP-bän) Empty
PostitaminePealkiri: Tere, palun unbänni. (IP-bän)   Tere, palun unbänni. (IP-bän) EmptyReede Juun 18, 2010 2:44 pm

Tere, mina olen siin serveris uus mängija.

Ma registeerusin endale kasutaja nimega Mario_Forever. Aga miskipärast ütles kogu aeg et password oli vale, minu arust ma panin ikkagi õige!!

Aga ma proovisin igat moodi ja kogu aeg oli vale, siis ma sain IP-bänni, kas ma saaksin palun unbännitud saada?


Ah, jah, võibolla passwordiga oli midagi viga sellepärast, et mu sõbral on nagu selline programm et kui ta paneb numbreid siis ta ütleb asju näiteks "/me sai viga" jne.

Ja ma panin küll numbreid.

EDIT: Minu IP on 90.191.138.244

Ootan vastust.
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Tere, palun unbänni. (IP-bän) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tere, palun unbänni. (IP-bän)   Tere, palun unbänni. (IP-bän) EmptyReede Juun 18, 2010 2:47 pm

Tanel66 kirjutas:
Tere, mina olen siin serveris uus mängija.

Ma registeerusin endale kasutaja nimega Mario_Forever. Aga miskipärast ütles kogu aeg et password oli vale, minu arust ma panin ikkagi õige!!

Aga ma proovisin igat moodi ja kogu aeg oli vale, siis ma sain IP-bänni, kas ma saaksin palun unbännitud saada?


Ah, jah, võibolla passwordiga oli midagi viga sellepärast, et mu sõbral on nagu selline programm et kui ta paneb numbreid siis ta ütleb asju näiteks "/me sai viga" jne.

Ja ma panin küll numbreid.

EDIT: Minu IP on 90.191.138.244

Ootan vastust.

Pane see programm kinni senikauaks kuni logid. Hetkel oled sa isegi registreerides oma parooli lõppu pannud t/me sai viga. Saadan Pm-ga õige parooli sulle.

Unbanned
Tagasi üles Go down
 
Tere, palun unbänni. (IP-bän)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Tere, palun unbänni.
» Palun unbänni!
» Vale ban,palun unbänni
» Tere!!!palun unbani
» Tere Tere tahaks unbänn

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Unbänn & Unlock-
Hüppa: