Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Luigi_Ceppol.

Go down 
+2
kaspar
Fratianno
6 posters
AutorTeade
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Luigi_Ceppol. Empty
PostitaminePealkiri: Luigi_Ceppol.   Luigi_Ceppol. EmptyNelj Juun 17, 2010 7:30 pm

Nii, esiteks ma küsin, kuidas ta üldse adminiks sai?
Võiks rahva otsust ka arvestada, et kas sobib üldse jms (Mby on teistes serverites mingi kooder jms, nRPija vms olnud jms),
Mitte lambist adminiks, ja võiks usaldus ka selle inimese vastu olla.
Ta oli umbes 7~päeva siin mänginud, ja juba admin..
Kaebus siis::

VÕIKS LÄBI KA KÕIK SELLE LUGEDA!

Sinu IC nimi:: Joey Accardo
Süüdistatava IC nimi:: Luigi Ceppol
Süüdistus:: nRP, ise tunnistas ka, et nimodi on võimatu RP teha, ja ka ütles et ta EI oska RP-d..
Jutt::
Nii, sõitsin enda autoga LSPD garaaži, ennem olin pangaröövil ühe mehe maha lasknud, siis tulin autost välja ning minestasin.
Olin siis seal jms, Luigi tuleb sinna, ja viib mu haigla ette LSPD autoga. Siis tegi mingi solvava /proovi mulle: /proovi KARVANE sisse tõmmata, läksin siis sisse, ja tegin opilaual /fall, /do Granaat käes. Siis olin pikali, tegin et /do Splint all vms. Siis Luigi hakkas demineerijat mängima, tegi mingi idiootse /me-cmdi: /me võtab granaadi ning viskab selle kellegi teise palatisse. Ilus RP admini poolt.
Siis, ütles et see oli nali, kuigi Rp-ga oleks mingi 5-6 inimest haiglas surnud olema, ning ta oleks oma ülemakohalt läinud.
Siis tegi Rp-ga mul selle granaadi lahti jms, tegi /do Granaat plahvatas. Siis ma tegin /me lendas lööklaine mõjul eemale, ja siis kõndisin mingi 3-4 meetrit ning panin /crack, siis tõusin püsti, ja viskasin grana, et oleks RP-m ( See plahvatus ) Grana põrkas tagasi meie juurde, mõlemad läksime /cracki, siis tegin /me läheb oma hädaabilokaatori nupu vastu ning aktiveerib selle vms. Tegin /d (( HAIGLAS )) sest IRL nad teaksid, et me haiglas, aga kuna me olime INT-is ( Hiljem sain aru, et haigla int on täpselt haigla kohal (
Nii, siis Nathan Blue & Kevin Kokk tulid sinna, ei teinud erilist midagi, Nathan ütles, et tal pole vastavat väljaõpet jms.
Siis Luigi hakkas mingi funnima seal, tegi /me paraneb imekombel ning tõmab minema. Eriti hea RP adminilt? 4 inimest + mina nägin seda.
Siis tuli mingi 20 sec pärast tagasi /cracki, tegi /me tõmbab endale narkot ninna. Ei tia kuidas ta teadvusetult endale narkot ninna tõmbab ah?
Siis, tõusime mõlemad püsti, läksin tagasi /cracki, Kevin ja Nathan RP-sid seal, et tõid mingeid asju jms. Siis Luigi tegi mingi idiootse /me jälle: /me munn lendas mehele suhu. Ei tea kuidas SWAT ülikonnast lendab munn läbi? (( Mby ots on terav? No offence.. ))
Siis ma tegin /do Ei läinud. Luigi tõusis püsti ja hakkas homo mängima, pani /fallback ja /me imeb mehelt vms (vist)
Tegi /me tõmbleb -.-
Eriti tõmblebgi mingi käed üles-alla & jalad ka, keset põrandat, siis lendas ta /falli,
Nathan tõstis meid Rp-ga opilauale, ning Rp-s et meedikud tulevad jms,
Siis Luigi paneb /do KORRAS!
-.-
Ma panin /do ka. , /do Jalal 3 armi, /me lonkab.
Lonkasin autoni, viisid mu LSPD ära siis, ja ütlen, et ma võtan puhkust natukeseks. Siis Luigi küsis OOC-s et kus mendi auto on? ( /f )
Siis ma ütlesin, et mina OOC kanalis sulle seda ei ütle, ning ta küsis seda IC-s, ütlesin et minu maja juures, et tule peale ja ma viin su sinna. Viisin sinna siis, ja Luigi karjus, et " Ajame Joonele? "
Sõitsime siis ühte sirge tee äärde, panga lähedal.
Luigi tuleb mu juurde, ja teeb /proovi auto kumm lõhki torgata ning õnnestus , Wtf is this shit? Näpuga torkab läbi?
Siis võttis Deagle ja lasi ühe kummi lõhki ( Snipriga lasi lõhki, Deaglega lasi mööda )
Siis ta ütles /b all, et lõi noaga,
TAL EI OLNUDKI Nuga omfg.
Mingi Powergamer, kui teeb endale lambist õhust noa ja torkab auto kumme läbi.
Siis sõimasin teda jms, sõitsin minema parandusse.
Siis helistasin presidendile, et Luigi on korrumpeerunud jms, et sõitis narkojoobe all jms.
Siis hiilisime Carlosega LSPD garaaži, Luigi oli seal afk lambist, ilma /afkita, ise kickib neid kes on ilma /afk afk.
Siis ma tegin /proovi Burritost narkot leida ning õnnestus,
Tegin pildid ka jms, et 3 narko pakki on taga kastis. Siis jookseme välja, sõidan enda Bulletiga ringi jms,
Siis ütlen /b all et " /b Luigi on vist üldse mingi korrumpeerunud.. " Luigi kohe /es Joey Ooc vale!
Rääkisime seal jms, Küsin et miks sind adminiks pandi, kui sa RP ei oska vms.
Ta ütles, " Ei oska jah " vms. Piltidelt näete.

Nao the picturezz!!

Tõmmake alla, mina ei viitsi ega oska neid Uploadi ega kuhugi mujale panna. Saab kiiremini kah vbl.

Luigi_Ceppol. Dl_f
Tagasi üles Go down
kaspar

kaspar


Postituste arv : 312
Join date : 24/05/2010
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Luigi_Ceppol
IC Amet: LSPD peadirektor

Luigi_Ceppol. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi_Ceppol.   Luigi_Ceppol. EmptyNelj Juun 17, 2010 7:37 pm

cool story aga haiglas see granaadivärk.. ma mängisin demineerijat. IRL pannakse pomm kuhugi kasti ja lastakse seal kastis õhku.. seda mina tegingi.. sina aga viskasid granaadi ja ütlesid, et lööklaine tapab? WTF ma lasin selle kastis õhku

muideks need kiirendused vms on IC mure kõik
Tagasi üles Go down
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Luigi_Ceppol. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi_Ceppol.   Luigi_Ceppol. EmptyNelj Juun 17, 2010 7:43 pm

Ongi,
Ma ei öelnud et lööklaine tapab dumbo,
Ma tegin et lööklaine lõi mind eemale.
Sa panid mingi suvaliselt: /me paneb granaadi kasti ning laseb selle õhku vms,
Kus mina pean teadma, milline kast see on?
Ma arvansin äkki, et mingi nõrk vineerist kast..

Sina ütlesid, et kuna nemad ei teinud RP, siis sina ka ei tee. Admin võiks ikkagi RP-da edasi, mitte funnima seal hakata ja teistele halba eeskuju näitama :/
Tagasi üles Go down
kaspar

kaspar


Postituste arv : 312
Join date : 24/05/2010
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Luigi_Ceppol
IC Amet: LSPD peadirektor

Luigi_Ceppol. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi_Ceppol.   Luigi_Ceppol. EmptyNelj Juun 17, 2010 7:44 pm

jään sinna surema ja 2 kapot vahivad mind?

Ja muideks, see on mu teine rp server, esimeses oled sina ka mänginud..
Tagasi üles Go down
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Luigi_Ceppol. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi_Ceppol.   Luigi_Ceppol. EmptyNelj Juun 17, 2010 8:06 pm

Pigem teed nRP, ja ei jää "surema" kui teeksid RP ja ka ei jääks surema? Lol

See on minu kolmas RP server..
Tagasi üles Go down
kaspar

kaspar


Postituste arv : 312
Join date : 24/05/2010
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Luigi_Ceppol
IC Amet: LSPD peadirektor

Luigi_Ceppol. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi_Ceppol.   Luigi_Ceppol. EmptyNelj Juun 17, 2010 8:13 pm

sellepärast ei teinudki rp kuna irl demineerijad tegid töö ära ja kõik oli OK
Tagasi üles Go down
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Luigi_Ceppol. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi_Ceppol.   Luigi_Ceppol. EmptyNelj Juun 17, 2010 8:14 pm

jAJAH
Tagasi üles Go down
Elvis_Kaiv

Elvis_Kaiv


Postituste arv : 309
Join date : 28/02/2010
Age : 27
Asukoht : Valga

Karakter
IC Nimi: Elvis_Kaiv
IC Amet: Yakuza

Luigi_Ceppol. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi_Ceppol.   Luigi_Ceppol. EmptyReede Juun 18, 2010 6:36 am

Luigi ei sobi adminiks.
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Luigi_Ceppol. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi_Ceppol.   Luigi_Ceppol. EmptyReede Juun 18, 2010 7:59 am

Miks inimesed ei oska screene teha???
Kaebustest oleks ikka vägagi rohkem kasu kui oleks nt. screen seekord Luigi /me ja /do commanditest.
Loomulikult kui kaebus vastab absoluutselt tõele ei sobiks ta adminiks...Aga,
Ma ei taha eriti uskuda et nii nRP-d kokku keeras ta nende granaatidega Haiglas. Razz
Tagasi üles Go down
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Luigi_Ceppol. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi_Ceppol.   Luigi_Ceppol. EmptyReede Juun 18, 2010 10:21 am

lmao, Silver, sa ei näinud seda DOWNLOAD LINKI?

Upload.ee download ,
Seal kõik pildid olemas :\
Tagasi üles Go down
kaspar

kaspar


Postituste arv : 312
Join date : 24/05/2010
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Luigi_Ceppol
IC Amet: LSPD peadirektor

Luigi_Ceppol. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi_Ceppol.   Luigi_Ceppol. EmptyReede Juun 18, 2010 10:39 am

Kuidas sa teed /proovi narkot leida kui mul seal narkot ei olnud? Kena powergame samuti..

AFK ma tunnistan, et olin.. Mul väike õde hakkas nutma teises toas ja pidin tema juurde minema..

edit: Siis ma tegin /do Ei läinud. Luigi tõusis püsti ja hakkas homo mängima, pani /fallback ja /me imeb mehelt vms (vist)
?????????!?!?!?! Mis asja sa ajad?? Very Happy:D
Tagasi üles Go down
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Luigi_Ceppol. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi_Ceppol.   Luigi_Ceppol. EmptyReede Juun 18, 2010 11:57 am

midagi sellist tegid, hakkasid animiga pervotsema :/


PILDID

Luigi_Ceppol. Dl_f
Tagasi üles Go down
Rauno_Laasik




Postituste arv : 402
Join date : 02/04/2010
Asukoht : otepää

Karakter
IC Nimi: Rauno_Laasik
IC Amet:

Luigi_Ceppol. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi_Ceppol.   Luigi_Ceppol. EmptyReede Juun 18, 2010 12:09 pm

SEE OLI TÄIELIK NRP!! kas sa tulid siia serverisse nalja tegema ja nrp ??? ( no see jätab mulje , et ei sobi adminiks)
Tagasi üles Go down
http://www.gtasf.tk
kaspar

kaspar


Postituste arv : 312
Join date : 24/05/2010
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Luigi_Ceppol
IC Amet: LSPD peadirektor

Luigi_Ceppol. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi_Ceppol.   Luigi_Ceppol. EmptyReede Juun 18, 2010 12:28 pm

No kui ma mingi iga kuradima naljategijale ja nrpjale warni või kicki või ajaili paneks oleks see server tühi.
Tagasi üles Go down
Elvis_Kaiv

Elvis_Kaiv


Postituste arv : 309
Join date : 28/02/2010
Age : 27
Asukoht : Valga

Karakter
IC Nimi: Elvis_Kaiv
IC Amet: Yakuza

Luigi_Ceppol. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi_Ceppol.   Luigi_Ceppol. EmptyReede Juun 18, 2010 12:30 pm

kaspar kirjutas:
No türa kui ma mingi iga kuradima naljategijale ja nrpjale warni või kicki või ajaili paneks oleks see server tühi.
Sina mees ei ropenda foorumis see on ka keeladud Exclamation
Tagasi üles Go down
kaspar

kaspar


Postituste arv : 312
Join date : 24/05/2010
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Luigi_Ceppol
IC Amet: LSPD peadirektor

Luigi_Ceppol. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi_Ceppol.   Luigi_Ceppol. EmptyReede Juun 18, 2010 12:30 pm

Nagu te kõik oleks vähe ropendanud eks.


Vähemalt oskan kirjutada
Tagasi üles Go down
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Luigi_Ceppol. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi_Ceppol.   Luigi_Ceppol. EmptyReede Juun 18, 2010 12:35 pm

Mis sul selle kirjutamisega on?
Sa ei ole mingi jumal siin sellepärast et oskad kirjutada paremini nagu mõni siin.
Tagasi üles Go down
kaspar

kaspar


Postituste arv : 312
Join date : 24/05/2010
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Luigi_Ceppol
IC Amet: LSPD peadirektor

Luigi_Ceppol. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi_Ceppol.   Luigi_Ceppol. EmptyReede Juun 18, 2010 1:00 pm

Sa pole ka jumal, kui sa poste kogud ja mõttetuid teemaväliseid poste teed koguaeg.
Tagasi üles Go down
Rauno_Laasik




Postituste arv : 402
Join date : 02/04/2010
Asukoht : otepää

Karakter
IC Nimi: Rauno_Laasik
IC Amet:

Luigi_Ceppol. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi_Ceppol.   Luigi_Ceppol. EmptyReede Juun 18, 2010 1:21 pm

kuule on see norm, mingi korraks varastasin auto ära ajail 1h. TA EI SOBI!!!!!!
Tagasi üles Go down
http://www.gtasf.tk
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Luigi_Ceppol. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi_Ceppol.   Luigi_Ceppol. EmptyReede Juun 18, 2010 1:22 pm

kaspar kirjutas:
Sa pole ka jumal, kui sa poste kogud ja mõttetuid teemaväliseid poste teed koguaeg.

Sa pole mingi jumal siin niiet ära paugu.
Tagasi üles Go down
kaspar

kaspar


Postituste arv : 312
Join date : 24/05/2010
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Luigi_Ceppol
IC Amet: LSPD peadirektor

Luigi_Ceppol. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi_Ceppol.   Luigi_Ceppol. EmptyReede Juun 18, 2010 1:31 pm

No sa võiksid ka enda suud natuke koomal hoida
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Luigi_Ceppol. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi_Ceppol.   Luigi_Ceppol. EmptyReede Juun 18, 2010 3:27 pm

Administ eemaldatud ja teema suletud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Luigi_Ceppol. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi_Ceppol.   Luigi_Ceppol. Empty

Tagasi üles Go down
 
Luigi_Ceppol.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: