Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Stewart Jones

Go down 
4 posters
AutorTeade
Stanzo




Postituste arv : 7
Join date : 06/06/2010

Stewart Jones Empty
PostitaminePealkiri: Stewart Jones   Stewart Jones EmptyNelj Juun 17, 2010 12:29 am

Stewart Jones



Stewart Jones sündis Las Venturase haiglas 23. septembril 1986. Tema ema - Katie Jones oli olnud rase juba 9 kuud, kui tundis kõhus jäika valu. Nad sõitsid lähimasse Las Venturase haiglasse ning sünnitasid 3 kilose, 53 cm pikkuse Stewarti. Kui Stewart sai 3-aastaseks, naases Katie tagasi tööle ning pani väikse lapse lasteaeda. Tema ema - Katie töötas Mr. Poppeti ehituskaupade poes sekretärina ning tema isa - Freddy Jones oli kinnisvaramaakler. Nende perel läks suurepäraselt kuni nad panid Stewarti Las Venturase gümnaasiumi

__________________________________


Stewart oli just saamas 14 aastaseks, kui tema vanemad surid traagiliselt gängsterite rünnaku alla mattudes. Ta sattus meeleheitele, põgenes kodulinnast minema ning ei käinud enam koolis. Ning vähe sellest - nüüd ta ka suitsetas ning tarbis keelatud aineid.

Tal ei olnud midagi, mida armastada peale korvpalli. See spordiala oli teda innustanud juba 7-aastasest peale. Ta mängis ühes klubis nimega Detroid FC ning oli seal eelkõige tuntuim ründaja liinis. Kuid korvpall ei olnud ainuke, millega ta tegeles. Ta käis ka MC battlet vaatamas ning harva oli seal ka võistleja. Ta sai ühes MC battle korraldavas baaris tuttavaks paari mustanahalisega, kes ta sõbralikult vastu võtsid. Aja pikku said nad aina lähedamaseks ning ta võeti ka omaks tema mustanahalistest sõprade gängis nimega ''Grove Street Families''
Stewart Jones Basketf
Stewart Jones Grovestreetfamilies


Gängiga liitumisega kaasnesid ka mõningad asjad - ta pidi nimelt koguaeg kandma rohelist ning üksi olles eemale hoidma nende suurimast rivaalist - Ballasest. Kuna Stewart ei olnud väga kohanenud gängsteri eluga, sattus ta kogematta rohelises riietuses olles Ballase tänavale. Ta oleks äärepealt juba kuuli saanud, kui kuulis vilkurite häält. Lillad poisid jooksid minema ning näitasid kätega ähvardavaid märke, kuid mina - Ma ei teadnud mida tega - Joosta? Või olla koha peal ning vaadata mis saab. Ma ootasin. Politsei tuli minu juurde ning kuna mul olid rohelised riided seljas tahtis ta mind kohe autosse tirida, kuid ma tõmbasin talle saatusliku laksu küünarnukiga kuklasse ning andsin jalgadele valu.

__________________________________


Paari nädala pärast nägi ta telekast uudiseid - tapetud ustav politseinik...
Ta vajus sügavale mõttesse ning mõtles enda vanemate peale. Ta mõistis, et oli muutunud samasuguseks, nagu need gängsterid, keda ta üle kõige vihkas, kes olid tapnud ta vanemad.


Stewart Jones Gangst
Tagasi üles Go down
kaspar

kaspar


Postituste arv : 312
Join date : 24/05/2010
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Luigi_Ceppol
IC Amet: LSPD peadirektor

Stewart Jones Empty
PostitaminePealkiri: Re: Stewart Jones   Stewart Jones EmptyNelj Juun 17, 2010 12:32 am

Elulugu on väga hea 8/10p, aga miks igas eluloos vanemad koguaeg surevad?
Tagasi üles Go down
Stanzo




Postituste arv : 7
Join date : 06/06/2010

Stewart Jones Empty
PostitaminePealkiri: Re: Stewart Jones   Stewart Jones EmptyNelj Juun 17, 2010 12:34 am

Sellest on lihtsalt kõige kergem kirjutada. Ei viitsi hakata siin enda kujutusvõimet kasutama ning mõelda põhjust, miks poiss käest ära läks
Tagasi üles Go down
kaspar

kaspar


Postituste arv : 312
Join date : 24/05/2010
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Luigi_Ceppol
IC Amet: LSPD peadirektor

Stewart Jones Empty
PostitaminePealkiri: Re: Stewart Jones   Stewart Jones EmptyNelj Juun 17, 2010 12:36 am

Ei no jaa, sessuhtes küll Smile
Tagasi üles Go down
TheBiker




Postituste arv : 186
Join date : 25/04/2010

Karakter
IC Nimi: Brian Connor
IC Amet: Mina'p see olen:D

Stewart Jones Empty
PostitaminePealkiri: Re: Stewart Jones   Stewart Jones EmptyNelj Juun 17, 2010 8:52 am

10/10 Very Happy:D
Tagasi üles Go down
Jannukas

Jannukas


Postituste arv : 128
Join date : 18/04/2010

Karakter
IC Nimi: Jannu_Pass
IC Amet: Salastatud

Stewart Jones Empty
PostitaminePealkiri: Re: Stewart Jones   Stewart Jones EmptyReede Juun 25, 2010 9:20 pm

9/10
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Stewart Jones Empty
PostitaminePealkiri: Re: Stewart Jones   Stewart Jones Empty

Tagasi üles Go down
 
Stewart Jones
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Curriculum Vitae: Stweart Jones

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Elulugu-
Hüppa: