Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kaebus Chris Bryanile

Go down 
+3
Ervin_Saar
Chris_Bryan
Kristjan
7 posters
AutorTeade
Kristjan

Kristjan


Postituste arv : 95
Join date : 05/06/2010
Age : 31
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kalev_Tartu
IC Amet: Piraat

Kaebus Chris Bryanile Empty
PostitaminePealkiri: Kaebus Chris Bryanile   Kaebus Chris Bryanile EmptyReede Juun 11, 2010 10:11 pm

minu IG nimi : Kalev Tartu
süüdistava nimi : Chris Bryan
mis juhtus :

Lugu siis selline, et mind pandi 20 minutitks vangi alusetu põhjuse eest.
Presidendi villase tungig üks valge fliisiga mees, kes läks katusele ja tegi seal pilte vms...
Siis president teatas mulle, et aita, keegi tungis eravaldusesse, nii siis läksin ja mees jooksis minema
President ütles vähemalt 3-4 korda /s Seis !!!! , aga ta ei jäänud seisma (president ise lasi ka hoiatuslasud)
Siis jooksin talle järgi ja tema seisma ei jäänud ja siis lasin ta lihtsalt maha, kuna ta ei allunud
CHRYS BRYAN pani mind vangi, sest ütles DM
PABLO kinnitas mulle, et eravaldusesse tungimise eest, ilma haldaja loata on keelatud ja selle eest võib maha lasta
TÄIESTI vale /ajail
Tagasi üles Go down
Chris_Bryan

Chris_Bryan


Postituste arv : 225
Join date : 22/03/2010
Age : 29
Asukoht : Eesti

Karakter
IC Nimi: Chris_Bryan
IC Amet: Elumees

Kaebus Chris Bryanile Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Chris Bryanile   Kaebus Chris Bryanile EmptyReede Juun 11, 2010 10:14 pm

Mees valges olin mina!! Smile)

Ma ei kuule ülikaugele teie /s seis!!! ma siis kui kuulsin, jäin 2. korra ajal seisma ja sa lihtsalt tulsitasid edasi.
Pablo, mõtle peaga veits.. IRL lased kõik maha kes su hoovi tulevad?? Presidendi maja ees ka ei lasta sind IRL kohem maha kui kaameraga mees ringi lippab ja pilti teeb vms..
Ma siis ka hakkan kohe tulistama kui keegi tuleb minu maja aeda IG!! Smile
Proovige te siis väita, et DM.. eravaldus ju!

Mina oma ajail otsust ei muuda!!
Tagasi üles Go down
Kristjan

Kristjan


Postituste arv : 95
Join date : 05/06/2010
Age : 31
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kalev_Tartu
IC Amet: Piraat

Kaebus Chris Bryanile Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Chris Bryanile   Kaebus Chris Bryanile EmptyReede Juun 11, 2010 10:19 pm

üks asi on hoov, teine asi on presidendi residents ja pealgi oli õhtune aeg, kus külalistel on 100 % keelatud TULLA ...
ballase gängiga oli sama lugu, kõik kes gängi hoovi tulevad, saavad kuuli, pablo kinnitas
ära aja segamini oma mingi eramaja hoovi ja presidendi residentsi, mis on väravaga kinni
see on sissetungimine ja selle eest lastakse maha
Tagasi üles Go down
Ervin_Saar

Ervin_Saar


Postituste arv : 134
Join date : 28/03/2010
Age : 30
Asukoht : tallinn

Karakter
IC Nimi: Taavi_Fox
IC Amet: Yakuza

Kaebus Chris Bryanile Empty
PostitaminePealkiri: kaebus cris bryanile   Kaebus Chris Bryanile EmptyReede Juun 11, 2010 10:20 pm

Okei okei,mina nõus kaleviga aga miks panna ajail kui oli sõda Exclamation suht arusaamatu on see et ajail panna inimene kes kaitseb iga hinna eest inimene.... olen kalevi poolt!
Tagasi üles Go down
Chris_Bryan

Chris_Bryan


Postituste arv : 225
Join date : 22/03/2010
Age : 29
Asukoht : Eesti

Karakter
IC Nimi: Chris_Bryan
IC Amet: Elumees

Kaebus Chris Bryanile Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Chris Bryanile   Kaebus Chris Bryanile EmptyReede Juun 11, 2010 10:23 pm

Kes tahab minuga kihla vedada, et kui öösel kadrioru lossi ümber taidlema lähed siis ei lasta maha !! ?


Viimati muutis seda Chris_Bryan (Reede Juun 11, 2010 10:27 pm). Kokku muudetud 2 korda (Muutmise põhjus : caps..)
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Kaebus Chris Bryanile Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Chris Bryanile   Kaebus Chris Bryanile EmptyReede Juun 11, 2010 10:25 pm

Kristjan kirjutas:
üks asi on hoov, teine asi on presidendi residents ja pealgi oli õhtune aeg, kus külalistel on 100 % keelatud TULLA ...
ballase gängiga oli sama lugu, kõik kes gängi hoovi tulevad, saavad kuuli, pablo kinnitas
ära aja segamini oma mingi eramaja hoovi ja presidendi residentsi, mis on väravaga kinni
see on sissetungimine ja selle eest lastakse maha

Mulle tundub, et te ajate vist presidendi hoovi ja sõjaväe baasi sassi... Very Happy Sõjaväe baasis võiks veel sellist juttu rääkida, aga presidendi hoovis kohe kuul pähe ???
Saage aru, tapmine on viimane variant, mida te võite kasutada, kui enam muudmoodi ei saa. Aitab küll sellest hullumeelsest DM-st...
Tagasi üles Go down
frends5

frends5


Postituste arv : 318
Join date : 07/04/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: KEN FOX
IC Amet: Classified

Kaebus Chris Bryanile Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Chris Bryanile   Kaebus Chris Bryanile EmptyLaup Juun 12, 2010 10:40 am

njh ma karjusin /S seis mingi 5x ja siis ta jookseb edasi tegin mingi 10 hoiatus lasku,siis lasi kalev ta maha
Tagasi üles Go down
Chris_Bryan

Chris_Bryan


Postituste arv : 225
Join date : 22/03/2010
Age : 29
Asukoht : Eesti

Karakter
IC Nimi: Chris_Bryan
IC Amet: Elumees

Kaebus Chris Bryanile Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Chris Bryanile   Kaebus Chris Bryanile EmptyLaup Juun 12, 2010 10:57 am

No admin commanditest ma nägin, et /s seis oli.. Aga IG muidu ei näinud ja see tähendab ,et ma ei kuulnud..
btw, hoiatuslasud minu pihta ? Very Happy Hoiatuslaskudega lasite te mul kuulivesti ära, siis jäin seisma ja kalev lasi mind maha Very Happy
Tagasi üles Go down
kaspar

kaspar


Postituste arv : 312
Join date : 24/05/2010
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Luigi_Ceppol
IC Amet: LSPD peadirektor

Kaebus Chris Bryanile Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Chris Bryanile   Kaebus Chris Bryanile EmptyLaup Juun 12, 2010 11:54 am

situatsioon:
Oled oma maakodus, millel pole aedu ees, sul on näiteks tähtis riigipea maal külas. Valdusesse tuleb korralikes riietes mees.. Võibolla on uus naaber kes tuleb kohvi küsima? Tullakse mingit abi küsima vms? IRL Lihtsalt hoitakse seda venda mingi riigipeast eemal mitte ei võeta relv ja ei lasta maha..
Tagasi üles Go down
Chris_Bryan

Chris_Bryan


Postituste arv : 225
Join date : 22/03/2010
Age : 29
Asukoht : Eesti

Karakter
IC Nimi: Chris_Bryan
IC Amet: Elumees

Kaebus Chris Bryanile Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Chris Bryanile   Kaebus Chris Bryanile EmptyLaup Juun 12, 2010 12:01 pm

kaspar kirjutas:
situatsioon:
Oled oma maakodus, millel pole aedu ees, sul on näiteks tähtis riigipea maal külas. Valdusesse tuleb korralikes riietes mees.. Võibolla on uus naaber kes tuleb kohvi küsima? Tullakse mingit abi küsima vms? IRL Lihtsalt hoitakse seda venda mingi riigipeast eemal mitte ei võeta relv ja ei lasta maha..

Kõige hullem on veel see, et riigipea tuli ise ka mind relvaga taga ajama Very Happy
Tagasi üles Go down
Pablo
Admin
Pablo


Postituste arv : 788
Join date : 24/02/2010
Age : 32
Asukoht : Tartu

Karakter
IC Nimi: Pablo Francisco
IC Amet: Kaitsepolitsei

Kaebus Chris Bryanile Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Chris Bryanile   Kaebus Chris Bryanile EmptyLaup Juun 12, 2010 12:03 pm

Te lasete inimese surnuks, kui ta põgeneb ja tal pole relvu Very Happy
Ma olen mingi 10min taga ajanud ja rahulikult tulistanud, et teisel oleks aega /crack panna.
Ma olen näost näkku tulistamisel jätnud pause sisse, et äkki teine paneb /crack
Kui teine enam ei tulista või lõpetab...paneb relva ära. Panen ka mina relva ära.
Kui teisel ei ole üldse relva, siis pole ka minul seda kätte vaja.

Niisama maha laskmine on muidugi DM.


Lisan veel, et DM pole juhul kui tagaaetav teeb täielikku nRP'd. Kui tal on miinimum elud ja ei pane /crack kuigi tal on selleks võimalus. Tulistaja ju ei näe elusid.


Viimati muutis seda Pablo (Laup Juun 12, 2010 12:08 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
kaspar

kaspar


Postituste arv : 312
Join date : 24/05/2010
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Luigi_Ceppol
IC Amet: LSPD peadirektor

Kaebus Chris Bryanile Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Chris Bryanile   Kaebus Chris Bryanile EmptyLaup Juun 12, 2010 12:03 pm

päris hea *naerab*
Tagasi üles Go down
Chris_Bryan

Chris_Bryan


Postituste arv : 225
Join date : 22/03/2010
Age : 29
Asukoht : Eesti

Karakter
IC Nimi: Chris_Bryan
IC Amet: Elumees

Kaebus Chris Bryanile Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Chris Bryanile   Kaebus Chris Bryanile EmptyLaup Juun 12, 2010 1:31 pm

Ma ei tea, LUKKU?
Tagasi üles Go down
frends5

frends5


Postituste arv : 318
Join date : 07/04/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: KEN FOX
IC Amet: Classified

Kaebus Chris Bryanile Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Chris Bryanile   Kaebus Chris Bryanile EmptyLaup Juun 12, 2010 2:18 pm

no hakkan jah laskma,arvasin et oli sul mingi relv (kaugelt) tegelt oli fotokas.
ja hui ei hakkagi taga ajama kui sul mingi hoodi riietus noh kapuutsiga SKIN ID 28 Razz
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kaebus Chris Bryanile Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaebus Chris Bryanile   Kaebus Chris Bryanile Empty

Tagasi üles Go down
 
Kaebus Chris Bryanile
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Chris Bryan
» Kaebus
» kaebus
» kaebus eomani ja elvise kohta (keegi oli veel aga ei pannud tähele)
» Kaebus Madis_Simons

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: