Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Luigi Ceppol nrp

Go down 
+5
Ailar
Rauno_Laasik
Kasper_Hauser
kaspar
Jannukas
9 posters
AutorTeade
Jannukas

Jannukas


Postituste arv : 128
Join date : 18/04/2010

Karakter
IC Nimi: Jannu_Pass
IC Amet: Salastatud

Luigi Ceppol nrp Empty
PostitaminePealkiri: Luigi Ceppol nrp   Luigi Ceppol nrp EmptyNelj Juun 10, 2010 4:31 pm

Sinu IG nimi : Jannu Pass
Süüdistatava(te) IG nimi :Luigi Ceppol
MIs ta(nemad) tegi(d)? (Täpsemalt mis seal toimus ) :Esiteks tulid nad autoga trepist üles kohe ja viga ei saanud ütles et See suur ameerika auto! Nii siis eelnevalt põgenesin ja mul oli kuulivest.Nad lasid mulle keresse ja selga.Siis said pärast kätte (panga juures treppide värk)ja viisid mind jaoskonda.Mul oli 2 kuuli keres ja 2 kuuli seljas.Ma ütlesin et viige haiglasse mind /me Köhib ja väriseb. Siis olime lspd sees ja ma ütlesin et viite siis ka ? Nad mingi uurivad mu tausta jne. siis tuleb a su nimi jannu pass jah ? Mul nagu viige haiglasse mind! Siis viisid nad mind kongide juurde ja Luigi ütles:Arstid jõuavad kohe.Siis ütles /b do abil jõuavad. panid mind siis vangi kuigi mul oli verejooks ja nemad on rahulikud ja ütlesid:Arstid tulevad.Neil on kõik kaasas..Ja mul oli operatsiooni vaja ja arstid tegid 30 sekiga mind korda ja võtsid kuulid välja nagu wtf ??Ja siis sõimas mind ja caps oli ka veel peal
Aeg :Piltidel olemas
Pilt ; Video : http://img411.imageshack.us/gal.php?g=samp122ro.png
Tagasi üles Go down
kaspar

kaspar


Postituste arv : 312
Join date : 24/05/2010
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Luigi_Ceppol
IC Amet: LSPD peadirektor

Luigi Ceppol nrp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi Ceppol nrp   Luigi Ceppol nrp EmptyNelj Juun 10, 2010 5:29 pm

cool story bro, aga mina ei sõitnud trepist üles.., mina ei tulistanud sind selga..

küsin nüüd teiste arvamust: Mehel on 4 kuuli sees, rahulikult jookseb ringi.. politsei saab ta tazeriga kätte.. ja siis lõpuks politseijaoskonnas on tal operatsiooni vaja? suht nrp.. ma panin tal ju ikkagi sidemetega kinni haavad ja võtsin kuulid välja jne
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Luigi Ceppol nrp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi Ceppol nrp   Luigi Ceppol nrp EmptyNelj Juun 10, 2010 5:59 pm

kaspar kirjutas:
cool story bro, aga mina ei sõitnud trepist üles.., mina ei tulistanud sind selga..

küsin nüüd teiste arvamust: Mehel on 4 kuuli sees, rahulikult jookseb ringi.. politsei saab ta tazeriga kätte.. ja siis lõpuks politseijaoskonnas on tal operatsiooni vaja? suht nrp.. ma panin tal ju ikkagi sidemetega kinni haavad ja võtsin kuulid välja jne

See on isegi reaalne, et operatsiooni on vaja, oleneb mis vigastused on tekkinud ja kui kiiresti tunda annavad...
Lihtne näide: Lõikad endal näpu otsast, esialgu sa ei tunne suht mitte midagi sest sul on lihtsalt šokk. Pärast aga on ikka vaja küll kinni õmblema minna kui õnnestub Very Happy
See ringi jooksmine aga eriti RP nüüd küll ei ole.
Ja selle caps-ga teksti eest saad kindlasti karistada Luigi, see on sul pidev nähtus kahjuks.
Tagasi üles Go down
kaspar

kaspar


Postituste arv : 312
Join date : 24/05/2010
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Luigi_Ceppol
IC Amet: LSPD peadirektor

Luigi Ceppol nrp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi Ceppol nrp   Luigi Ceppol nrp EmptyNelj Juun 10, 2010 6:01 pm

suht annab ka siin serveris midagi teha kui ma teen /proovi tirib mehe kongide juurde ja siis õnnestus eks see vend passib ikka kusagil jaoskonnas..
Tagasi üles Go down
Rauno_Laasik




Postituste arv : 402
Join date : 02/04/2010
Asukoht : otepää

Karakter
IC Nimi: Rauno_Laasik
IC Amet:

Luigi Ceppol nrp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi Ceppol nrp   Luigi Ceppol nrp EmptyNelj Juun 10, 2010 6:02 pm

see luigi teeb kogu aeg nrp kui kätte saab , mingi taga ajamisel ma lähen ringiga tema lõikab trepist üles minnes nrp drive juu treppe mööda sõites.
Tagasi üles Go down
http://www.gtasf.tk
kaspar

kaspar


Postituste arv : 312
Join date : 24/05/2010
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Luigi_Ceppol
IC Amet: LSPD peadirektor

Luigi Ceppol nrp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi Ceppol nrp   Luigi Ceppol nrp EmptyNelj Juun 10, 2010 6:04 pm

ma pole sind taga ajanudki ise roolis olles
Tagasi üles Go down
Rauno_Laasik




Postituste arv : 402
Join date : 02/04/2010
Asukoht : otepää

Karakter
IC Nimi: Rauno_Laasik
IC Amet:

Luigi Ceppol nrp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi Ceppol nrp   Luigi Ceppol nrp EmptyNelj Juun 10, 2010 6:06 pm

OLED!!!
Tagasi üles Go down
http://www.gtasf.tk
kaspar

kaspar


Postituste arv : 312
Join date : 24/05/2010
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Luigi_Ceppol
IC Amet: LSPD peadirektor

Luigi Ceppol nrp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi Ceppol nrp   Luigi Ceppol nrp EmptyNelj Juun 10, 2010 6:07 pm

millal
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Luigi Ceppol nrp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi Ceppol nrp   Luigi Ceppol nrp EmptyNelj Juun 10, 2010 6:08 pm

Selleks tehke eraldi kaebus või teema, aga siin pole vaja muid asju arutada.
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Luigi Ceppol nrp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi Ceppol nrp   Luigi Ceppol nrp EmptyNelj Juun 10, 2010 8:08 pm

kaspar kirjutas:
cool story bro, aga mina ei sõitnud trepist üles.., mina ei tulistanud sind selga..

küsin nüüd teiste arvamust: Mehel on 4 kuuli sees, rahulikult jookseb ringi.. politsei saab ta tazeriga kätte.. ja siis lõpuks politseijaoskonnas on tal operatsiooni vaja? suht nrp.. ma panin tal ju ikkagi sidemetega kinni haavad ja võtsin kuulid välja jne
SA SÕITSID IKKA KÜLL, OMA SILMAGA NÄGIN SEDA !
Aga muidu, kiirabisi pole online, kui RPegak uulid välja võttis ja ära lappis, siis pole midagi hullu. Jooksid küll nagu segane, endal kuulihaavad keres.
Tagasi üles Go down
Dominic_Davizzi




Postituste arv : 19
Join date : 09/04/2010
Age : 41

Luigi Ceppol nrp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi Ceppol nrp   Luigi Ceppol nrp EmptyNelj Juun 10, 2010 9:35 pm

Hmm.. Mõnes kohas on Luigil õigus ja mõnes kohas sinul(Jannul) õigus.

Luigi õigus:
Sul ei kao tõesti kuulivest IRL ära, kui keegi laseb sind.

Jannu õigus:
Sa ei sõida trepist üles.
Kui oleks vaja operatsiooni, arstidel ei ole võimalik teha seda vanglas, nad lihtsalt ei saa sinna kaasa võtta kõiki asju.
Politsei peab kahtlusaluse viima koheselt haigla, kui tal mingeid vigastusi.
Caps off
Sa ei pea ju teda sõimama? Mine lihtsalt ära..
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Luigi Ceppol nrp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi Ceppol nrp   Luigi Ceppol nrp EmptyNelj Juun 10, 2010 9:49 pm

Dominic. Kui me nüüd RP-ga peaks hakkama sinuarvates kõiki haiglasse viima siis ausalt sõida sinnasamma...
80 % inimestest kes sisenevad käed raudus politsei autos politsei garaazi teevad mingi toreda /me commandi ( Kõige tuntumad: /me langeb kooma, /me ei saa hingata, /me sureb ) Seega selle peale alati haigla minna on totrus.
Tagasi üles Go down
kaspar

kaspar


Postituste arv : 312
Join date : 24/05/2010
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Luigi_Ceppol
IC Amet: LSPD peadirektor

Luigi Ceppol nrp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi Ceppol nrp   Luigi Ceppol nrp EmptyNelj Juun 10, 2010 10:19 pm

grand kirjutas:
Dominic. Kui me nüüd RP-ga peaks hakkama sinuarvates kõiki haiglasse viima siis ausalt sõida sinnasamma...
80 % inimestest kes sisenevad käed raudus politsei autos politsei garaazi teevad mingi toreda /me commandi ( Kõige tuntumad: /me langeb kooma, /me ei saa hingata, /me sureb ) Seega selle peale alati haigla minna on totrus.

vohh sellepärast ma ei tahtnudki meest haiglasse viia kuna enamus juhtudel kutysutakse /es kaudu mingi vastane ja siis ongi kriips peal asjal..
Muideks.. Trepist üles sõitis Alfredo Ceppol kui ikka mõelda.. Ma usun, et ta ise ka tunnistab seda..
Tagasi üles Go down
kaspar

kaspar


Postituste arv : 312
Join date : 24/05/2010
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Luigi_Ceppol
IC Amet: LSPD peadirektor

Luigi Ceppol nrp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi Ceppol nrp   Luigi Ceppol nrp EmptyNelj Juun 10, 2010 10:25 pm

vabandan tõesti duubelposti pärast

Hmm.. Mõnes kohas on Luigil õigus ja mõnes kohas sinul(Jannul) õigus.

Luigi õigus:
Sul ei kao tõesti kuulivest IRL ära, kui keegi laseb sind.

Jannu õigus:
Sa ei sõida trepist üles. - võib välja jätta kuna polnud mina
Kui oleks vaja operatsiooni, arstidel ei ole võimalik teha seda vanglas, nad lihtsalt ei saa sinna kaasa võtta kõiki asju.
Politsei peab kahtlusaluse viima koheselt haigla, kui tal mingeid vigastusi. - kahtlusalune oli liiga ohtlik, et teda transportida nii, et arstid tõid kogu varustuse kaasa
Caps off - See ma usun, et oligi minu ainuke viga.. siiralt vabandan kõigi kannatanute ees
Sa ei pea ju teda sõimama? Mine lihtsalt ära.. - siis ma oleks ju nrp eest kaebuse saanud..
Tagasi üles Go down
Dominic_Davizzi




Postituste arv : 19
Join date : 09/04/2010
Age : 41

Luigi Ceppol nrp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi Ceppol nrp   Luigi Ceppol nrp EmptyNelj Juun 10, 2010 11:59 pm

Luigi, milles probleem.. Kutsub /es, tee pilt.
Veel lihtsam, sa nüüd moderaator, kohe warn...

Need pildid seal, mis üleval, seal sul Caps Lock ning sõimad.
Oleks sa ära läinud sealt, et oleks neid kaebuses maininud keegi.. Niikuinii teil seal suht IC juttu ei olnd, aga et jah, mina ei otsusta siin mitte midagi..
Tagasi üles Go down
Pahooyo




Postituste arv : 93
Join date : 03/03/2010

Karakter
IC Nimi:
IC Amet:

Luigi Ceppol nrp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi Ceppol nrp   Luigi Ceppol nrp EmptyReede Juun 11, 2010 12:33 am

jumala koom ja super tekst oli. Very Happy "ja mina olin nagu et viige haiglasse onju" vms. jumala koomi tegelane ikka

CHEERS cheers
Tagasi üles Go down
kaspar

kaspar


Postituste arv : 312
Join date : 24/05/2010
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Luigi_Ceppol
IC Amet: LSPD peadirektor

Luigi Ceppol nrp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi Ceppol nrp   Luigi Ceppol nrp EmptyReede Juun 11, 2010 1:03 am

?? andrestan oma tegude pärast
Tagasi üles Go down
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Luigi Ceppol nrp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi Ceppol nrp   Luigi Ceppol nrp EmptyReede Juun 11, 2010 8:46 am

Dominic. Kui me nüüd RP-ga peaks hakkama sinuarvates kõiki haiglasse viima siis ausalt sõida sinnasamma...
80 % inimestest kes sisenevad käed raudus politsei autos politsei garaazi teevad mingi toreda /me commandi ( Kõige tuntumad: /me langeb kooma, /me ei saa hingata, /me sureb ) Seega selle peale alati haigla minna on totrus.







Kui teevad /me langeb kooma , /me sureb..
Siis on see sama mis CK, kuna RPga sured sa. Ja kasutad /me-s sõna SURM.
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Luigi Ceppol nrp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi Ceppol nrp   Luigi Ceppol nrp EmptyReede Juun 11, 2010 10:19 am

Kuidas ei olnud sina, ise veel seletasid "See suur ameerika auto, vabalt läheb trepist üles" ? On raske enda viga tunnistada ?
//EDIT : Minuni jõudis info, et hoopis Luigi IC vend sõitsi ülesse, lihtsalt Luigu astus välja. Mina ei näe praegu probleemi ausaltöeldes.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Luigi Ceppol nrp Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luigi Ceppol nrp   Luigi Ceppol nrp Empty

Tagasi üles Go down
 
Luigi Ceppol nrp
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Luigi Ceppol
» Luigi Ceppol
» KAEBUS KASPER HAUSER ja LUIGI CEPPOL vms.
» kaebus luigi cep
» siim.m, luigi.c,

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: