Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Roman_Bellic

Go down 
5 posters
AutorTeade
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Roman_Bellic Empty
PostitaminePealkiri: Roman_Bellic   Roman_Bellic EmptyKolm Veeb 10, 2010 4:11 pm

Lugu algas:
Alguses pidas Roman mu kinni ja tegi pilti küsis doki näha, sellepärast et Triin varastas ta auto, siis maski polnud veel.Peale seda ostsin maski ja panin pähe.Leidsin mendi maja tagant metsast auto ja otsustasin selle ära röövida.Kasutasin ilusti cmdesid /me proovib röövida auto ja /me röövis auto.Kogu see aeg oli mul mask peas.Siis kui Roman mingi 5 minti hiljem läheb auto juurde kuulutab ta mu tagaotsitavaks.Mul on küsimus, kuidas sa kuulutad tagaotsitavaks kui sa ei näinud kes röövis ja kui tal oli mask peas...
No offence nõuan, et Roman mendist lahti lastaks!!!
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Roman_Bellic Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roman_Bellic   Roman_Bellic EmptyKolm Veeb 10, 2010 4:25 pm

Roman vist ikka pidi sind nägema et ta just sind ju tagaotsitavaks lisas ju., või mis?
Ja ma ei teagi nüüd...Mask peas tähendab seda et su pea on loogiliselt võttes kaetud, aga ta tegi pildi vist ikka tervest kerest?
Seega ma ei osanudgi üelda kas Roman tegi õieti või mitte...
Ja muide sulle omale kah- OOC kanalis ei sõima ega ropenda!!!
Ma mitu korda /ao tekstis pidin seda ütlema ja sa ikka pidid ütlema hetk enne lahkumist et roman on mingi loll lehm!!!
See mis karistuse Roman saab kui ta midagi valesti tegi otsustab vist ikkagi omanik ja abiomanik servul mitte et sa nõuad et lahti lastaks. Razz
Tagasi üles Go down
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Roman_Bellic Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roman_Bellic   Roman_Bellic EmptyKolm Veeb 10, 2010 4:29 pm

/me proovib auto varastada ?
See on powergame tegelt.

Kui sa riideid ei vahetanud, siis võis Roman su ära tunda ikkagi. See maski pähe panemine on buggine, nime on pea kohal näha ikkagi üldjuhul ning kui sa riideid ei vahetanud, siis ta ei saanud teada, et sul on mask ees.
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Roman_Bellic Empty
PostitaminePealkiri: Roman_Bellic   Roman_Bellic EmptyKolm Veeb 10, 2010 4:36 pm

Nõustun eelmisega.
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Roman_Bellic Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roman_Bellic   Roman_Bellic EmptyKolm Veeb 10, 2010 5:20 pm

Kui ma istun tema autos ja ta mind kauglet läbi auto näeb...see oli ainus kordk ui ta mind nägi.Kuidaas se poergame on kui aauto on lahti ja mootor töötab, kedagi sees ega lähedal pole ?
Ma võin ju nõuda, nemad otsustavadki..keegi ei keela mul nõuda, iseasi kas nõudmised täidetakse.
Lisaks veel et täna andsime romanile kuuli ja kui ta relva välja võttis jam u ära tappis ie kasutanud ühtegi cmded.Autot ei või ju juhtida relv käes isegi kui see on deagle.Roman metab ka kui adminne pole /o chattis üsna palju täna korraldas kiirenduse nt.
Tagasi üles Go down
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Roman_Bellic Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roman_Bellic   Roman_Bellic EmptyKolm Veeb 10, 2010 5:55 pm

Kaugelt läbi auto tõesti pole inimest näha ja ei saa kahtlusaluseks kuulutada, aga Sinu algses jutus polnud tegevust nii kirjeldatud.
OOC chatis kellegi kuhugi kutsumine on karistatav ajailiga. Kaebuse esitamiseks lisa pilt!

Niisama alusetuid süüdistusi ei maksa loopida kellegi pihta!!!!!!
Tagasi üles Go down
Angelina




Postituste arv : 96
Join date : 14/01/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

Roman_Bellic Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roman_Bellic   Roman_Bellic EmptyKolm Veeb 10, 2010 6:24 pm

iga asjaga ei jõua ka alati teha pilti . kui manueli jutt vastab tõele siis saavad adminid logist kontrollida mida ta räägib ooc -s .
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Roman_Bellic Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roman_Bellic   Roman_Bellic EmptyKolm Veeb 10, 2010 6:28 pm

pilti pole enam kuskilt.Moded saavad kontrollida logidest mu juttu..
Tagasi üles Go down
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Roman_Bellic Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roman_Bellic   Roman_Bellic EmptyKolm Veeb 10, 2010 7:13 pm

Võiksid algses postis kõik kaebused ära loetleda..hetkel tundub nagu sa otsiks põhjust millepärast kaebus teha. Üks kaebus vaidlustatakse, sa otsid kohe uue. Võiks nagu ära otsustada siis millepärast kaebuse teed ja selle ka esimeses postis kokku võtta.

Arvad, et adminid viitsivad tervet teemat läbi kammida ja siis endale kuhugi eraldi kirjutada kõik mille üle kaevatakse ja mida uurima peab?
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Roman_Bellic Empty
PostitaminePealkiri: Tere   Roman_Bellic EmptyKolm Veeb 10, 2010 7:51 pm

Tsiteerin: :
Lugu algas:
Alguses pidas Roman mu kinni ja tegi pilti küsis doki näha, sellepärast et Triin varastas ta auto, siis maski polnud veel.Peale seda ostsin maski ja panin pähe.Leidsin mendi maja tagant metsast auto ja otsustasin selle ära röövida.Kasutasin ilusti cmdesid /me proovib röövida auto ja /me röövis auto.Kogu see aeg oli mul mask peas.Siis kui Roman mingi 5 minti hiljem läheb auto juurde kuulutab ta mu tagaotsitavaks.Mul on küsimus, kuidas sa kuulutad tagaotsitavaks kui sa ei näinud kes röövis ja kui tal oli mask peas...
No offence nõuan, et Roman mendist lahti lastaks!!!

Kas sa rääkisid Roman-ga mask peas enne kui sind tagaotsitavaks pani?
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Roman_Bellic Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roman_Bellic   Roman_Bellic EmptyKolm Veeb 10, 2010 8:00 pm

KKK kirjutas:
Tsiteerin: :
Lugu algas:
Alguses pidas Roman mu kinni ja tegi pilti küsis doki näha, sellepärast et Triin varastas ta auto, siis maski polnud veel.Peale seda ostsin maski ja panin pähe.Leidsin mendi maja tagant metsast auto ja otsustasin selle ära röövida.Kasutasin ilusti cmdesid /me proovib röövida auto ja /me röövis auto.Kogu see aeg oli mul mask peas.Siis kui Roman mingi 5 minti hiljem läheb auto juurde kuulutab ta mu tagaotsitavaks.Mul on küsimus, kuidas sa kuulutad tagaotsitavaks kui sa ei näinud kes röövis ja kui tal oli mask peas...
No offence nõuan, et Roman mendist lahti lastaks!!!

Kas sa rääkisid Roman-ga mask peas enne kui sind tagaotsitavaks pani?
EI!!
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Roman_Bellic Empty
PostitaminePealkiri: Tere   Roman_Bellic EmptyNelj Veeb 11, 2010 10:47 am

Selge,siis ta ei saanudki teada ju,et sa maskiga oled...
Aga jah,ta ei ole enam politseis.
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Roman_Bellic Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roman_Bellic   Roman_Bellic EmptyNelj Veeb 11, 2010 2:15 pm

Super, teema võib lukku panna:)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Roman_Bellic Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roman_Bellic   Roman_Bellic Empty

Tagasi üles Go down
 
Roman_Bellic
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: