Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Madis_Simons v2

Go down 
3 posters
AutorTeade
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Madis_Simons v2 Empty
PostitaminePealkiri: Madis_Simons v2   Madis_Simons v2 EmptyKolm Veeb 10, 2010 7:21 am

Seekord sai ta hakkama täieliku nrp-ga.Mul oli auto kadunud ja ta teadis kus see on.Kasper õneks ütles mulle juba asukoha ja ma ei soovinud Madisele 3k maksta et nn 2 korda teada saada kus on mu auto.Kui auto juurde liikusin jala siis hakkas kutt mind alla ajama mendi autoga, ajas niimitu korda, et ma sain surma.Vahepeal ütlesin et õppigu ta rp selgeks, siis vastati ime kotte, nagu pildilt paistab.
Madis_Simons v2 41832020

Karuistus:Soovin tema politseiametsit vabastamist.Selliseid vendi küll vaja pole...
Tagasi üles Go down
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Madis_Simons v2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Madis_Simons v2   Madis_Simons v2 EmptyKolm Veeb 10, 2010 4:22 pm

Enne tegusid ootan Madise versiooni juhtunust!
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Madis_Simons v2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Madis_Simons v2   Madis_Simons v2 EmptyKolm Veeb 10, 2010 5:18 pm

Tema versioon on, et ta ei tea midagi ma usun, aga eks logid räägivad enda eest...
Tagasi üles Go down
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Madis_Simons v2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Madis_Simons v2   Madis_Simons v2 EmptyKolm Veeb 10, 2010 5:52 pm

Sina oled Madis, et tema eest räägid??
Mind need logid ei huvita, tahan vaid tema versiooni kuulda. Enne ei oska midagi arvata..

Ma ei küsinud SINU arvamust tema versioonist..pole vaja teemat risustada.
Tagasi üles Go down
Angelina




Postituste arv : 96
Join date : 14/01/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

Madis_Simons v2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Madis_Simons v2   Madis_Simons v2 EmptyKolm Veeb 10, 2010 6:19 pm

Irw ment ja ajab inimesi alla see on küll full shit . Teda tuleks kindlasti lahti lästa ta teeb kogu aeg nii palju nonrp ka muidu .
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Madis_Simons v2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Madis_Simons v2   Madis_Simons v2 EmptyKolm Veeb 10, 2010 6:30 pm

blinkz kirjutas:
Sina oled Madis, et tema eest räägid??
Mind need logid ei huvita, tahan vaid tema versiooni kuulda. Enne ei oska midagi arvata..

Ma ei küsinud SINU arvamust tema versioonist..pole vaja teemat risustada.
OC chatis ütels peale sedaet tema pole midagi teinud, aga noh ootame ega valetamine toob suurema karistuse...
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Madis_Simons v2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Madis_Simons v2   Madis_Simons v2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Madis_Simons v2
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: