Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Enne pole vaja teemat lukku panna kui pole vastust saanud ok? Luigi_Ceppol

Go down 
4 posters
AutorTeade
kaspar

kaspar


Postituste arv : 312
Join date : 24/05/2010
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Luigi_Ceppol
IC Amet: LSPD peadirektor

Enne pole vaja teemat lukku panna kui pole vastust saanud ok? Luigi_Ceppol Empty
PostitaminePealkiri: Enne pole vaja teemat lukku panna kui pole vastust saanud ok? Luigi_Ceppol   Enne pole vaja teemat lukku panna kui pole vastust saanud ok? Luigi_Ceppol EmptyKolm Juun 09, 2010 7:01 pm

IC Nimi:Luigi_Ceppol
Põhjus, miks bänniti:Ei oska öelda
Kes bännis:Ei tea
Kuupäev, kellaaeg:Ei tea
Sinu IP(www.whatismyip.com):90.190.192.172
Lisa kommentaarid (kui on):Tulin sõbra juurest koju, avastasin, et ma olen banned... Sõbra juures sai ilusti mängida..
Pole veel ikka unbanned..
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Enne pole vaja teemat lukku panna kui pole vastust saanud ok? Luigi_Ceppol Empty
PostitaminePealkiri: Re: Enne pole vaja teemat lukku panna kui pole vastust saanud ok? Luigi_Ceppol   Enne pole vaja teemat lukku panna kui pole vastust saanud ok? Luigi_Ceppol EmptyKolm Juun 09, 2010 8:22 pm

FTP bänn on siis. Ma mängus tegin nii IPele kui nimele unbänni.
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Enne pole vaja teemat lukku panna kui pole vastust saanud ok? Luigi_Ceppol Empty
PostitaminePealkiri: Re: Enne pole vaja teemat lukku panna kui pole vastust saanud ok? Luigi_Ceppol   Enne pole vaja teemat lukku panna kui pole vastust saanud ok? Luigi_Ceppol EmptyKolm Juun 09, 2010 8:28 pm

Ailar kirjutas:
FTP bänn on siis. Ma mängus tegin nii IPele kui nimele unbänni.

Vana rban on veel peal...
Tagasi üles Go down
kaspar

kaspar


Postituste arv : 312
Join date : 24/05/2010
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Luigi_Ceppol
IC Amet: LSPD peadirektor

Enne pole vaja teemat lukku panna kui pole vastust saanud ok? Luigi_Ceppol Empty
PostitaminePealkiri: Re: Enne pole vaja teemat lukku panna kui pole vastust saanud ok? Luigi_Ceppol   Enne pole vaja teemat lukku panna kui pole vastust saanud ok? Luigi_Ceppol EmptyKolm Juun 09, 2010 9:08 pm

saan unlocki kuidagi või ei?
Tagasi üles Go down
Pablo
Admin
Pablo


Postituste arv : 788
Join date : 24/02/2010
Age : 32
Asukoht : Tartu

Karakter
IC Nimi: Pablo Francisco
IC Amet: Kaitsepolitsei

Enne pole vaja teemat lukku panna kui pole vastust saanud ok? Luigi_Ceppol Empty
PostitaminePealkiri: Re: Enne pole vaja teemat lukku panna kui pole vastust saanud ok? Luigi_Ceppol   Enne pole vaja teemat lukku panna kui pole vastust saanud ok? Luigi_Ceppol EmptyKolm Juun 09, 2010 11:57 pm

Enne Soome minemist teen resa..
Tagasi üles Go down
kaspar

kaspar


Postituste arv : 312
Join date : 24/05/2010
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Luigi_Ceppol
IC Amet: LSPD peadirektor

Enne pole vaja teemat lukku panna kui pole vastust saanud ok? Luigi_Ceppol Empty
PostitaminePealkiri: Re: Enne pole vaja teemat lukku panna kui pole vastust saanud ok? Luigi_Ceppol   Enne pole vaja teemat lukku panna kui pole vastust saanud ok? Luigi_Ceppol EmptyNelj Juun 10, 2010 12:15 am

Ja millal see olema peaks?
Tagasi üles Go down
Pablo
Admin
Pablo


Postituste arv : 788
Join date : 24/02/2010
Age : 32
Asukoht : Tartu

Karakter
IC Nimi: Pablo Francisco
IC Amet: Kaitsepolitsei

Enne pole vaja teemat lukku panna kui pole vastust saanud ok? Luigi_Ceppol Empty
PostitaminePealkiri: Re: Enne pole vaja teemat lukku panna kui pole vastust saanud ok? Luigi_Ceppol   Enne pole vaja teemat lukku panna kui pole vastust saanud ok? Luigi_Ceppol EmptyNelj Juun 10, 2010 12:19 am

mõne tunni pärast.
Tagasi üles Go down
kaspar

kaspar


Postituste arv : 312
Join date : 24/05/2010
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Luigi_Ceppol
IC Amet: LSPD peadirektor

Enne pole vaja teemat lukku panna kui pole vastust saanud ok? Luigi_Ceppol Empty
PostitaminePealkiri: Re: Enne pole vaja teemat lukku panna kui pole vastust saanud ok? Luigi_Ceppol   Enne pole vaja teemat lukku panna kui pole vastust saanud ok? Luigi_Ceppol EmptyNelj Juun 10, 2010 12:23 am

Sad jama küll
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Enne pole vaja teemat lukku panna kui pole vastust saanud ok? Luigi_Ceppol Empty
PostitaminePealkiri: Re: Enne pole vaja teemat lukku panna kui pole vastust saanud ok? Luigi_Ceppol   Enne pole vaja teemat lukku panna kui pole vastust saanud ok? Luigi_Ceppol Empty

Tagasi üles Go down
 
Enne pole vaja teemat lukku panna kui pole vastust saanud ok? Luigi_Ceppol
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Hackerid pole mõtet küsida
» Serveri admini valimine! POLE VAJA TEISTEL KOMMENTEERIDA!
» DUCK paneb segast , pani mu kasutaja noreason lukku
» minu arust oleks vaja....
» Mul oleks enda asju tagasi vaja...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Unbänn & Unlock-
Hüppa: